Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MrsDinusia

[UB] MrsDinusia

Polecane posty

[UB] MrsDinusia

MrsDinusia

11.11.2019

Podczas grania w HNS. Ban za przyznanie się do używania cheatów - Wolfram.

Cześć, przepraszam, że robię kłopot, ale naprawdę wyszła niezręczna sytuacja. Wczoraj przyjechała do mnie przyjaciółka i dla zabawy chciałyśmy wrócić do Minecrafta, bo nie grałyśmy w niego od... prawie dwóch lat tak właściwie. Weszłyśmy na komputer domowy, gdzie gra moja młodsza siostrzyczka (ja mieszkam w internacie). Chciałyśmy po prostu pożartować na serwerach i byłyśmy głupie, bo zostałyśmy na jej koncie. Gdy nas sprawdzano, powiedziałyśmy, że mamy Wolframa (jedyny cheat, który pamiętam, haha, no i jeszcze Huzuni). Myślałyśmy, że najpierw nas sprawdzą. Chciałyśmy pogadać z waszą administracją tak naprawdę, haha. Ale zbanowali nas od razu na perma i w sumie byśmy się nie przejęły, ale małej jest strasznie smutno. Popłakała się, jak to zobaczyła i już nie wiem, co robić, dlatego do Was piszę. Mówiła nam coś, że miała tam dużo rzeczy kupione i długo już grała. Nie wiem sama, ale naprawdę mi głupio. Czy moglibyście pozwolić jej grać na Waszym serwerze? Proszę. Bardzo go lubiła...

Ja i moja przyjaciółka nie gramy na codzień, a moja siostra uwielbia grać w Minecrafta, szczególnie w chowanego właśnie.

Przepraszam, że tak to wszystko wyszło. Jak będzie potrzeba, to mogę pokazać, że nie ma zainstalowanych żadnych dodatków, czy czegoś takiego. Sama by nie umiała. Ja jej instalowałam Minecrafta.

Tylko gdybyście tego potrzebowali, to będę w stanie zadzwonić dopiero w weekend, gdy wrócę do domu. Nie mam przy sobie komputera. Przepraszam.

Naprawdę bardzo mi przykro, że sprawiłyśmy niepotrzebne problemy. Nie wiem, co nam strzeliło do głowy. Mam nadzieję, że uda nam się dogadać w tej sprawie. Może mogę coś jeszcze zrobić?

Jestem dostępna pod e-mailem.

Miłego dnia ❤

received_709223822906080.png

Cześć,
Napisz do mnie w wiadomości prywatnej na forum (po wejściu na mój profil, będziesz miała takową opcję), w celu umówienia się na rozmowę oraz tzw. sprawdzenie. Będziesz musiała wejść (Ty/Twoja siostra) na nasz serwer Team Speak 3 (ts.cubegame.pl), abym mógł zweryfikować, czy faktycznie w tamtej chwili nie używałaś niedozwolonych modyfikacji. Zaznaczam, że wymagany będzie komputer, na którym otrzymałaś bana. Cokolwiek zostało zmodyfikowane w plikach gry, możesz się pożegnać z unbanem.
Przypomnę jeszcze, że im szybciej się zgłosisz, tym lepiej - czas gra na Twoją niekorzyść.

Odbanowanie konta: TAK / NIE.
Zamykam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...