Skocz do zawartości
Somka000

[Odrzucone][Propozycja]Dodanie czatu drużynowego na hns

Polecane posty

1. Soma000
2. hns
3. czat teamowy
4. dodanie czatów teamowych, dzięki którym druga drużyna nie zobaczy wiadomości pisanych np. po !
5. Naprawdę, nie mam pojęcia dlaczego na hns nie ma czatu drużynowego. Tu też są drużyny, podobnie jak na innych trybach, istnieje praca zespołowa, czat jest postawą komunikacji za pomocą którego powinno się informować drużynę co i jak. Na hns wszystkie drużyny widzą wiadomości, jeśli szukający chce poinformować resztę szukających, że dajmy na to: na trzecim piętrze są kury to może to zrobić, ale chowający od razu przeniosą się w inne miejsce, to samo z np. jakimś ukrytym chowającym jako blok. Jeszcze większy problem jest u chowających, czy to rozkazac drużynie bić graczy, czy zrobić zbiórkę kur w jakieś wieży, aby łatwiej się bronić. Przykłady mogę wymieniać w nieskończoność, gracze na serwerze jak najbardziej popierają tą propozycję i ja sam nie widzę żadnych wad tej propozycji.

W sumie to spoko sprawa. Wreszcie czat na HNS miałby inne zastosowanie niż wyzywanie się od cheaterów i camperów XDD

Jestem na tak

No czyli czat nie drużynowy będzie dla VIP xddddd

Osobny chat dla każdej z drużyn to z pewnością nie głupi pomysł. Ułatwiłobyto dla każdej z drużyn rozgrywkę. Za dodaniem

Uważam to za spoko pomysł JESTEM ZA !

Jest to dobra propozycja, na pewno ulepszyłaby nieco ten tryb. 

Jestem na TAAK

Jak dla mnie bez sensu, co takiego mają do ukrycia chowający przed szukającymi lub szukający przed chowającymi?

Jestem na nie

Moim zdaniem nie byłoby to głupie. Przytoczę przykładową sytuację.

Jakichś dwóch graczy poznaje się na serwerze i nie chcą/nie mogą ze soba rozmawiać przez komunikatory. Chca ze sobą pograć i jeden z nich mówi: "Ej, mam spoko miejscówke, chodź *tam* i *tam*", a w tym czasie szukający którzy mają dostęp do czatu globlanego widzą wszystko i w ich głowach pojawia się myśl "Ooo, dzięki za podpowiedź, wiem gdzie szukać" 

Jestem na TAK, chociaż nie wiem jak dużo moja opinia da w tej sprawie.

Edytowano przez Kuber

Przed chwilą, Kuber napisał:

Chca ze sobą pograć i jeden z nich mówi: "Ej, mam spoko miejscówke, chodź *tam* i *tam*"

A co gdy jeden z chowających który widział tą wiadomosć zginie i będzie szukającym? - Wie gdzie dwójka graczy się chowa, więc na to samo wychodzi gdyby napisali to na chacie globalnym.

4 minuty temu, Pevpe napisał:

A co gdy jeden z chowających który widział tą wiadomosć zginie i będzie szukającym?

A to już jest inna sprawa, ale po co Ci chowający mieliby ginąć OD RAZU  na początku areny jeśli trafiliby się ogarnięci szukający?

2 godziny temu, Pevpe napisał:

Jak dla mnie bez sensu, co takiego mają do ukrycia chowający przed szukającymi lub szukający przed chowającymi?

Jestem na nie

Również dobrze można powiedzieć co ma do ukrycia niebieski team przed czerwonymi na bedwarsach

Dnia 15.11.2019 o 2:25 PM, Somka000 napisał:

jeśli szukający chce poinformować resztę szukających, że dajmy na to: na trzecim piętrze są kury to może to zrobić, ale chowający od razu przeniosą się w inne miejsce, to samo z np. jakimś ukrytym chowającym jako blok. Jeszcze większy problem jest u chowających, czy to rozkazac drużynie bić graczy, czy zrobić zbiórkę kur w jakieś wieży, aby łatwiej się bronić. Przykłady mogę wymieniać w nieskończoność

2 godziny temu, Pevpe napisał:

A co gdy jeden z chowających który widział tą wiadomosć zginie i będzie szukającym? - Wie gdzie dwójka graczy się chowa, więc na to samo wychodzi gdyby napisali to na chacie globalnym.

¯\_(ツ)_/¯

To ta sama sytuacja, gdy chowający widzi drugiego chowającego, który się schował obok lub wie gdzie jest drugi bo wystrzelił fajerwerkę, po czym pierwszy został zmieniony na szukającego i leci zabić drugiego, nic nie poradzisz.

Temat do przedyskutowania.

Zamykam, czekam na werdykt.
Aktualnie nie, może w przyszłości.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...