Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
DzikDzikusek

[Odrzucone][Podanie] DzikDzikusek

Polecane posty

1. Nick na TS3:  Dzik

2. Wiek:  17

3. Doświadczenie: Duże ponad rok moderowania na owym TeamSpeak'u

4. Czy posiadasz Discorda?: Tak/Nie

5. Jak długo korzystasz z naszego TSa?:  Ponad rok jak nie już półtora roku 

6. Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer?: Chce po prostu wrócić, nie ukrywam brakuje mi osób z którymi dość dobrze się znalem (takmi sie wydaje)

7. Opisz siebie: Z tego co widzę osoby które będą mnie "rekrutowac" znają mnie dość dobrze, natomiast coś o mnie. Hmmmm. Jestem osobo która bardzo szybko się uczy co pewnie niektórzy potwierdza (mój 2 etap ^^). A poza tym to co mogę powiedzieć, jestem osoba opanowana (nie licząc pewnej sytuacji która zapewne zostanie wyciągnięta ). Znacie mnie  można na mnie polegać. Jeżeli ktoś nie wie to powód dla którego zostałem wywalony z administracji to był brak aktywności szkoda ze tak się stało no ale cóż czasu nie cofnę a już sobie wszystko pookładałem i mam nadzieje ze otrzymam 2 szanse ^^

Dziku mój człowiek! Miałeś parę błędów ale nie można zapomnieć że wykonywałeś bardzo dobrą robotę!

WRACAJ DO NAS! JESTEM NA TAK!

Edytowano przez Sherrie

No cóż, tak bardzo zależy Ci na powrocie, że nawet nie poświęciłeś troszkę więcej czasu na napisanie w pełni POPRAWNEGO podania w języku polskim. Biorąc ten malutki fakt pod uwagę oraz Twoją aktywność, zachowanie zarówno podczas bycia moderatorem oraz po degradzie, jestem na 100% na nie i póki nie udowodnisz przez dłuższy czas że jesteś osobą kompetentną na to stanowisko, to nie zmienię swojego zdania. Mimo wszystko, Twoja niekompetencja w zespole trwała zdecydowanie za długo, liczne prowokacje, dziecinady, no, szanujmy się. 
Ode mnie ocena negatywna i jeśli mimo tego ekipa będzie chciała Ciebie wziąć, liczę, że złoży się chociaż na dobrą flaszkę, bym zapił smutki związane z Twoim powrotem. 

Masz moje poparcie
Umiesz mam wrażenie wszystko, a ta sprawa... Powiedzmy, że zrobiłeś najgorszą rzecz jaką mogłeś wtedy zrobić. Wydaje mi się jednak, że aż tak głupi nie jesteś i zrozumiałeś, że troszkę skopałeś sprawę. Tylko proszę Cie, żeby ta decyzja nie kosztowała mnie żadnej drogiej flaszki, o której jest mowa wyżej okej?

Jeśli chodzi o Twoją osobę to doskonale wiem, że posiadasz dość obszerną wiedzę z zakresu moderowania naszego TeamSpeak'a. Jak pewnie dobrze pamiętasz przez większość czasu swoje zadania wykonywałeś dość sumiennie, ale przyszedł czas w którym zacząłeś niektóre sprawy olewać i mimo tego, że zapewniałeś, że dasz radę zrobić daną rzecz to jednak tak się nie działo. Gdyby chodziło tylko o to, to nic by nie stało na przeszkodzie Twojemu powrotowi do administracji. Aczkolwiek po degradzie zamiast wziąć to co się stało na klatę, zacząłeś szerzyć swoje "niezadowolenie" na całym TS.

Od tego czasu minęło sporo czasu i jeśli faktycznie Sobie wszystko poukładałeś i przemyślałeś to co zrobiłeś to nie mam nic przeciwko daniu Ci drugiej szansy (i oczywyście zlożeniu się na flaszkę!). Lepiej tym razem jej nie zmarnuj.

Podanie mnie nie przekonuje. Osobowości się nie zmienia.

Myślę, że mój komentarz nie wpłynie negatywnie na twoje życie ale może wpłynąć negatywnie na wizerunek serwera.  

W związku z powyższym jestem na NIE. 

Zapraszam na rozmowę.

Odpowiedziałeś dobrze i szybko na moje pytania bez większego zastanowienia się, ale to dlatego, że byłeś w administracji i wiesz (raczej) wszystko... Przyjemnie mi się z Tobą rozmawiało i wydaję mi się, że tym razem będziesz wykonywał swoje obowiązki sumiennie. 

Jestem na TAK

Nie będę się rozpisywał na temat tego, jak bardzo nie jestem do ciebie przekonany. Gdybym miał cię znać od dziś to powiedziałbym tylko, że nie jesteś zdecydowany. Jeżeli chcesz zmienić mój głos i wytłumaczyć dlaczego postanowiłeś jednak się nie poddawać to zaczep mnie na ts. Decyzja czy chcesz rozmawiać należy do ciebie. Aktualnie jestem na nie.

No cóż. Z przewagą głosów pozytywnych ciężko dyskutować. Jednak nie ciesz się za szybko, teraz wszystko zależy od II etapu.

S8b3NBc.png

Zgłoś się do Vertie na TS3 w celu przeprowadzenia II etapu

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.