Skocz do zawartości
kamkamek

[Propozycja] Zablokowanie wyrzucania szmaragdów i diamentów

Polecane posty

1. Nick w grze: kamkamek

2. Tryb gry: Bedwars

3. Nazwa propozycji: Zablokowanie wyrzucania szmaragdów i diamentów przy spadaniu z mapy

4. Opis propozycji: Proponuję żeby zrobić tak, że gdy gracz spada w dół z mapy to ma zablokowane wyrzucanie szmaragdów i diamentów

5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Uważam że powinno być to zablokowane, ponieważ jest to irytujące że gracze najczęściej nieuczciwie wyrzucają itemy które teoretycznie powinne należeć do tego gracza który wygrał walkę ;).  

6. Ewentualne załączniki: -

Tak ale zauważ,że jeśli ktoś jest ogarnięty, to może sobie ulepszyć spawner do spawnowania diamentów i eme a nawet podwójnego dropu eme a z reguły na początku jak i na końcu gry rywalizacja się zwiększa od początku gry i z czasem gracze zdobywają coraz więcej itemów. Tak,jest to nieuczciwe ponieważ rzeczywiście jest to rzadki przedmiot na BedWars'ach i trzeba to zmienić

Jestem na Tak

Super pomysł, masz całkowitą rację.

Jestem na TAK

hm, trudna sprawa, z jednej strony jest to cos warte dodania, bo jednak naleza sie te emeraldy i diamenty, ale z drugiej strony ta opcja wyrzucania emeraldow i diamentow istniala od zawsze i wedlug mnie mialaby zbyt duzy wplyw na rozgrywke, duzo by zmieniala.

neutral

Napewno rozgrywka będzie się różnić od tego co było wcześniej z jednej strony tak, ale nie.

Przy zabkokowaniu już diaxow i eneraldów można by było zablokować wszystkie itemy z materiałów za które można kupić

Tak jak teraz nie kiedy po chwili ktoś biega w diamentoeych itemach tak teraz jeszcze bardziej by się to przyśpieszyło a z tego powodu, że gracz gdy spada nie będzie mógł wyrzucić itemów.

Zepsuło by to minimalnie tą gre a różnica przewagi będzie jeszcze większa.

Proponowałbym jeszcze dodać dostawanie żelaza i złota z ekwipunku przeciwnika, trochę mi tego brakuje na BW...

Dnia 22.11.2019 o 9:33 AM, Koqosik napisał:

Tak jak teraz nie kiedy po chwili ktoś biega w diamentoeych itemach tak teraz jeszcze bardziej by się to przyśpieszyło a z tego powodu, że gracz gdy spada nie będzie mógł wyrzucić itemów.

Tak, ale nie uważasz, że gracz, który zabił kogoś powinien zostać za to nagrodzony w jakiś sposób? Na prawie wszystkich innych trybach (sg, sw, cw etc.) dostajesz wszystkie itemy osoby zabitej, a wyrzucenie itemów podczas spadania na bw usuwa nagrodę dla osoby zabijającej, i usuwa karę dla osoby, która ginie (po za czasem odrodzenia i stracenia dla samego siebie itemów). Tak, przyspieszy to zdobywanie diamentowych itemów w jakimś stopniu, ale ta gra nie polega na samej zbroi, zbroja nic nie znaczy dla otchłani poniżej.

Gracze często tak robią. Mają 5 szmaragdów i bach nic. Czasem wywajalą je też na mostach ale inni mogą to zebrać.

Jestem na tak!, poprawiłoby to grę.

Jestem za dodaniem owej blokady. Podczas spadania gracza do voida może wyrzucić całe itemki zdobyte z generatorów. Ta blokada jest niezbędnikiem dla tego trybu.

Oj przydałaby się ta blokada... W sumie wszystko co mam tu do powiedzenia powiedział @Uzulaser648 więc tylko powiem że się z nim zgadzam.

Jestem na TAK

Wyrzucanie itemów jest nieoddzielnym elementem gry...

Jestem na Nie

Edytowano przez MikeWazowsky

Nie jestem do tego pomysłu przekonany...

Jestem na NIE

Wprowadziło by to jeszcze większą nie równość( pomimo iż nierówność taka i tak jest ) na Nie 

Jak dla mnie pomysł zbędny. Oczywiste jest to, że zarówno jak ktoś wyrzuca diamenty czy emeraldy spadając i ty sam na pewno to robiłeś. Uważam, że owszem jest to czasem uciążliwe ale zapobiega to głupie u zwalaniu przeciwnika z wyspy byle by umarł. Gdyby opcja ta była usunięta to więcej osób grało by na patyczki knocback. Jestem na nie. 

No Ci powiem żeś wymyślił...

Tak na serio temat jest bardzo trudny ponieważ może i to by trochę usprawiedliwilo by to gre Ale wtedy zaś więcej graczy stosowaloby knocka A potem ten tryb przez to mógłby się przemienić w Knock Wars. A jednak BW to jedyny tryb który na tym serwerze tętni życiem.

Ja raczej NIE JESTEM PRZYCHYLNIE NASTAWIONY do tej propozycji 

Ale szanuje za pomysł ;)

Nie sądzę żeby to się dobrze sprawiało na serwerze, tak jak wyżej napisał takeawaystormPL to pewnie duża ilość osób by stosowało taktykę na knocka. 

Jestem na NIE dla tej propozycji

~ Neiksenu

;)

bez sensu... (tak to tyle mojej wypowiedzi) jestem na NIE

Dzień dobry! 

Moim zdaniem nie jest to dobry pomysł. Tak jak inni uważam, że jest to element rozgrywki. Dodatkowo więcej Graczy przeszłoby na taktykę "zrzucenie z wyspy". 

Jestem za odrzuceniem

Nie.

Jak dla mnie to jest fajny smaczek na BW gdzie o itemy trochę "trudniej". Dodatkowo to duże ułatwienie co do zdobywania itemów a i żadna frajda bo każdy będzie tylko zrzucał z wyspy. Więc co za tym idzie dużo mniej frajdy z gry.

Edytowano przez Tubker

Niby jest to fajne poniewaz kazdy wartościowy item z zabitego gracza by sie dostawalo ale z drugiej strony jak nas ktos zabije to nie mozna wyrzucic owego itemu.

NEUTRAL 

Dnia 19.01.2020 o 12:26 PM, takeawaystormPL napisał:

Ale wtedy zaś więcej graczy stosowaloby knocka A potem ten tryb przez to mógłby się przemienić w Knock Wars. A jednak BW to jedyny tryb który na tym serwerze tętni życiem.

1.  Patyk z knockiem ma knock 1 więc nie jest to jakoś super użyteczny item.

2. W takim razie po co dodano oddawanie szmaragdów i diamentów temu kto kogoś zrzucił? Gdyby administracja tak myślała to by to nie zostało wprowadzone.

3. Nawet jeżeli tak się stanie (w co wątpię) to chociaż ten patyk będzie użyteczny bo obecnie nikt go nie używa.

Bardzo dobry pomysl poniewaz gdy np zabijam graczy to oni zawsze wyrzucaja szmaragdy/diamenty i to denerwuje

Jestem na Tak

Bardzo podoba mi się wasza dyskusja, nie jest to bijatyka na "tak" i "nie" tylko faktycznie konstruktywna próba przekonania strony przeciwnej. Pomimo tego, że lubie sobie powyrzucać przedmioty do otchłani jestem na tak, ale mam jedno "ale": gracz, który spycha drugiego gracza w otchłań dostawałby wtedy jedynie połowę jego przedmiotów (włącznie z żelazem i złotem [przedmiotów już kupionych ów gracz nie otrzyma]) zaokrąglając do całości w stronę korzystną dla gracza - łatwiej będzie mi to wyjaśnić na przykładzie: jeśli xXGracz1Xx niosąc 3 szmaragdy wpada do otchłani po uderzeniu Gracza2Pro_x to Gracz2Pro_x powinien dostać 1.5 szmaragdu, a z racji, że w minecrafcie (póki co ^-^) jest to niemożliwe to plugin pójdzie na jego korzyść i Gracz2Pro_x otrzyma 2 szmaragdy (można by zrobić to w postaci losowania, ale to już zostawiam do dyskusji).

Edytowano przez Ciuchol

Jak na moje to jest część gry. Z jednej strony jest to denerwujące, ale z drugiej jest to też utrudnianie rozgrywki przeciwnikowi, aby nie zdobył lepszego wyposażenia. Osobiście jestem na nie