Skocz do zawartości
Gxrv

[UB] Gxrv/Geruś

Polecane posty

1. Nick na serwerze ts3: Gxrv/Geruś

2. Powód otrzymania bana: rzekome omijanie bana

3. Screen z informacją o otrzymaniu bana: bants.png.091813d844e45defc77fa6fe7e6b5d74.png Pierwszego ss nie mam bo nawet nie miałem komunikatu

4. Nick osoby banującej: Vertie/iks de

5. Dlaczego miałbyś/miałabyś dostać unbana? Chciałbym ogółem wyjaśnić tą dziwną sytuacje z pierwszym banem jak i tym co widać na ss, ale do rzeczy rozłączyłem się 25.11 o ok. godziny 22, tego samego dnia o ok. godz. 23 dostałem bana od iks de (z tego co wiem od osób trzecich). Następnego dnia o godz. 14:42 PO PRZENIESIENIU MASZYNY SERWEROWEJ (nadal nie świadomy o moim banie) wbiłem bez problemu na serwer TeamSpeak bez zmieniania UID a także nie używałem żadnego z VPN-ów 2-3godz. później dostałem bana permanentnego od Vertie za rzekomo moje ominięcie bana. Po zapytaniu iks de w wiadomości prywatnej na forum o treść pierwszego bana odpowiedział mi w ten sposób:

Cytat

Ban zostaje, wczoraj po zbanowaniu rzekomo Twojego UID wystąpiły multikonta w celu ominięcia bana.

Nadal nie uzyskałem konkretnej wiadomości nawet się nie zapytałem czy mogę UB wg mnie wina leży po stronie serwera ponieważ był tam użyty backup z godziny przed moim zbanowaniem dlatego też wbiłem bez problemu <_<łatwo też sprawdzić że nie zmieniałem UID w celu ominięcia bana, a przetestowania TS5 na waszym serwerze poza tym byłem tam na obydwu UID połączony jednocześnie.

Proszę o odpowiedź dotyczącą powodu pierwszego bana i wyjaśnić mi w jaki sposób doszło do rzekomych MULTIKONT.

Edytowano przez Gxrv

image.thumb.png.37ce59b47016d7c305abfb2433569c9b.png

;)

Chwilowo ub, jak uporządkujemy ważniejsze sprawy to pogadamy w trójkę.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez KacpiXMineCraft
      Witam chciałbym dostać rangę YouTuber, Mój kanał: https://www.youtube.com/channel/UCTdVnaCs7KsP9mRbKSXbv5w

Mam tam 26 subskrybcji nie długo będę miał 27 Proszę o przyjęcię mnie do Youtuberów

Mój nick KacpiXMineCraft

Pozdrawiam
      Kacper
    • Przez FiuZdi1
      1.Nick z gry:FiuZdi
      2.Data otrzymania bana:2014-06-01
      3.Screenshot z informacją o banie:Nie chce mi sie robić ss więc przepisze Zbanowany permamentnie przez natala_PL. Powód Kill aura papa na spawnie
      4.Sytuacja oraz powód otrzymania bana:dostałem bana za to ze kilkałem LPM czyli do niej machałem 
      5.Dlaczego miałbyś dostać UB ?: Bo kupiłem dziś vipa i chce se pograc i ban za machanie WTF TA ADMINA PROSZE O USUNIĘCIE JEJ
    • Przez Moror12
      Nick: Moror12
      Propozycja: Nowa Klasa
      Tryb: SCB

Klasa: Iron Golem
      Sztabka Zelaza sharpness 2 oraz knock 1
      szary napiersnik prot 1, glowa golema,spodnie prot 1,czarne buty prot 2 i feather falling 4
      potka regeneracji 10 s
      efekt slowness 1 aż do końca rundy
      klasa ma być Darmowa

:ph34r: :ph34r:
    • Przez TVMinecraft001
      Nick z gry: TVMinecraft001
      Nick oskarżonego: KrolMieszkoIII , Musiol_PL , GrandessPL
      Data - 28.04.2014
      Przebieg zdarzenia - Mam słabą pamięć, nie mogę tego dokładnie opisać.
      Dowody - Brak.
      Opis :
      Witam.
      Piszę ten post, gdyż chcę prosić o Unban.
      Bana dostałem niesłużnie, gdyż nic nie zrobiłem.

Na początek dostałem bana permanentnego za "obrazę" gracza "KrólMieszkoIII", a potem Musiol_PL zmienił na tydzień.
      Nie obrażałem tego gracza, tylko uznałem, że jego skin do nicku nie pasuje i obraża nasz kraj (pewnie wszyscy się śmieją i nikogo to nie obchodzi lecz mnie tak) Screeny dawno zgubiłem. Lecz nie obrażałem jego osoby.

Musiol, możesz sobie uważać inaczej, lecz nawet na jego screenach nie było powiedziane, że go obrażałem
      Tak, przeklinałem, lecz za przeklinanie nie można dostać bana. Po za tym cenzuruję.
      Jeśli ktoś planuje mi dać bana za przeklinanie (dobre sobie) to proszę też zbanować GrandessPL. Dowody? Screeny od KrolMieszkoIII.

~TVMinecraft001
              Stały Gracz(?)

Link do tematu gracza KrolMieszkoIII
      http://skyblock.pl/index.php?/topic/17434-skarga-tvminecraft001/

EDIT:
      Dlaczego oskarżam Musiol_PL?
      Ponieważ to on dał mi niesłusznie bana.
    • Przez Mimek152
      Ej pomocy admini co to jest ktoś pomoże
      Mój nick; Mimek152
      Kiedy chce wejść na np. Blitz SG, skywarsy lub thewallsy to wyskakuje mi to co na zdieciach. 

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.