Skocz do zawartości

Polecane posty

1. Nick w grze:

Snickii
2. Wiek:

15 lat
3. Opisz siebie:

Mam na imię Oskar, chodzę do liceum o profilu matematyczno-technicznym. Interesuje mnie matematyka i informatyka, z tymi dziedzinami chciałbym wiązać przyszłość. Regularnie uczęszczam do szkoły pływackiej, gdzie ćwiczę i chodzę na zajęcia indywidualne. Moim zainteresowanie jest właśnie sport chodzę też na zajęcia szkolnego klubu siatkarskiego. Sport jest dla mnie bardzo ważny, sądzę że właśnie on kształtuje charakter człowieka. W Minecraft gram tak naprawdę od dziecka, około 10 roku życia. Pasjonują mnie także inne gram między innymi: GTA V, Counter Strike oraz NeedForSpeed. Ostatnimi czasy zainteresowała mnie gra na gitarze, którą planuję zakupić. Moim ulubionym gatunkiem muzyki jest rap oraz pop którego słucham. Gdybym miał opisać siebie to powiedziałbym, że jestem szalonym i kreatywnym chłopakiem. 
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?

Uwielbiam pomagać innym osobom w potrzebie oraz chciałbym pomóc serwerowi w usunięciu cheaterów. Zgłaszałem wam już sporo osób, co pokazuje moje konto na forum. Myślę, że wystarczająco dojrzałem do tej rangi, co potwierdzę wam, jeśli zaprosicie mnie na rozmowę.
5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze?

Na serwerze gram od kilku lat, były to inne nicki non-premium, na tym nicku gram od 1,5 roku.
6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer?

W obecnym okresie czasu myślę, że 2h dziennie przynajmniej poświęcę, natomiast w czasie świątecznym i wakacyjnym będzie to od 3 do 6h dziennie.
7. 

Discord: tak
    TeamSpeak3: tak
    Sprawny mikrofon: tak
    Mutacja: w trakcie
8. Czy posiadasz konto premium: tak (i tylko tak, innej odpowiedzi być nie może):

Oczywiście :)

Do 3 razy sztuka, a nie chwila, do 5...
Zobaczymy, zapraszam na rozmowę.

Do tego trzeba mieć talent, 5 próba i zmarnowana. Jestem na nie.

Zapraszam na rozmowę

*facepalm*

Jestem na NIE

Zapraszam na rozmowę.

Czytałeś u innych, więc czytałeś u mnie.

Nie

Walczysz chłopie dzielnie, nie powiem - szczerze powiedziawszy jestem pod ogromnym wrażeniem... :D

Zapraszam na rozmowę.

Kierunek rozmowa.

Zapraszam na rozmowę.

Kolejna szansa zmarnowana. Jestem na NIE.

• Utwórz nowe...