Skocz do zawartości
xBlack

ub prosze

Polecane posty

1. Nick na serwerze discord: Blackuu

2. Powód otrzymania bana/mute: Reklama serwera discord na PW 

3. Screen z informacją o otrzymaniu bana/mute: https://imgur.com/a/ICwyAKe

4. Nick osoby banującej: Barkler

5. Dlaczego miałbyś/miałabyś dostać unbana/unmute? Od bana już minęło jakieś 2,5 miesiąca. Myślę, że jest to wystarczający czas aby zrozumieć swoje błędy i poprawić się. Zbliża się również kolejna edycja skyblocka i chciałbym popisać z innymi graczami nie tylko podczas gry. Tak jak pisałem, po takim czasie rzeczy, które robiłem, wydają mi się po prostu głupie i nie mam zamiaru tego więcej powtarzać.  Amen.

Po konsultacji z Barklerem stwierdziliśmy, że zostaniesz odbanowany.

Oby więcej do takich sytuacji z Twojej strony nie doszło.

Zamykam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Sheys
      1. Nick w grze: Sheeys 2. Data otrzymania bana: 18.05.2019 3. Screenshot z informacją o banie: 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: Powodem zbanowania jest ?sojusz 5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?:   Zacznę od tego, że nie wiem dokładnie za jakie wydarzenie otrzymałem bana, aczkolwiek domniemam iż chodzi o arenę breezeisland, a dokładniej o deathmatch, gdyż tylko na tej arenie w dniu dzisiejszym grał gracz, przez którego zostałem ukarany banem czasowym na jeden dzień.  Uważam, że ban jest bezpodstawny, niesłuszny i nie powinienem zostać ukarany, choć będąc szczerym na tejże arenie zasługiwałem jedynie na bana za niewielką obraze. Opisując moją rozgrywkę, przez całą arenę od początku biegałem po  mapie samodzielnie, z nikim wspólnie nie grałem, nikomu nie pomagałem, ani nikt nie pomagał mnie. Na deathmatchu zostały razem ze mną 3 osoby, a w momencie kiedy 30 sekund minęło, od razu rozpocząłem walkę z kacprem004 czy jakoś tak. Po chwili podbiegł ten trzeci gracz - Davenant (nawet nie wiem kto to jest, musiałem sprawdzić na stronie aby napisać jego nick) i zaczął nas bić, lecz głownie Kacpra. Problem polega na tym, że nie miałem na to żadnego wpływu i nie jest moją winą, że ten gracz tak zdecydował. Mój sposób gry zawsze wygląda jednakowo, a mianowicie jeśli rozpoczynam walkę z jakimkolwiek graczem, to staram się z nim wygrać i dopiero walczyć z pozostałymi uczestnikami rozgrywki. Początkowo owy Davenant stał i nic nie robił, także.. Hm, być może nie odczuwa szczególnego entuzjazmu do osoby Kacpra i wykorzystując sytuację chciał go zabić? Z tego co pamiętam, to  również próbowałem bić tego gracza i czasami udawało mi się go uderzyć, a to że zabił go akurat Kacper jest przypadkiem. W sytuacji kiedy biją się trzy osoby na deathmatchu nietrudno zrobić screeny, na których gra dwóch graczy wygląda na współprace. Jeśli dopatrywać się sojuszu w takich sytuacjach to praktycznie za każdym razem kiedy na deathmatchu jest więcej niż 2 graczy, jakaś walka będzie wyglądała na sojusz. 
      Przez całą rozgrywkę nie komunikowałem się z owym graczem, co również potwierdza, iż nie mogłem mieć z nim sojuszu, bo nie mam z nim innego sposobu do rozmowy gdyż go nie znam.  
        Piszę tę prośbę tylko i wyłącznie z racji tego, iż zostałem ukarany niesprawiedliwie, w przeciwnym razie przyjąłbym bana bez żadnych pretensji, gdyż byłby on jawnym złamaniem regulaminu, który jestem zobowiązany stosować i przestrzegać. I tak z powodu edukacji i rozwijania własnych zainteresowań rzadko gram, więc jeden dzień by mnie nie zbawił...
      Moje słowa może potwierdzić dawny członek administracji, który obserwował arenę i dokładnie widział jak wyglądała gra przez całą arenę. 
       Poza tym, pozdro że zgłosiły mnie osoby, które na każdej arenie grają w sojuszu, tj. xentistka i kacper004 X DDD  
      Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby
      pzdr

• Przez Karolinert
      1. Nick z gry: Karolinert 2. Data otrzymania bana: 15.01 lub 14.01 3. Screenshot z informacją o banie:(w załączniku lub link ) 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: Antyknok SW 5. Dostałem bana za antyknoka na sky warsach jak w ostatnim czasie nawet nie grałem w SW tylko w Hns i może ze 3 razy na Bw, na forum nie znalazłem żadnego posta ze zgłoszeniem. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego dostałem bana skoro wczoraj (tj 14.01) ok 20 skończyłem grać a dzisiaj (15.01) nie mogę wejść na serwer bo mam bana. 
      link do ss: https://docs.google.com/document/d/1j5k2WP7RMA-hDJbtnGaC8MsSOOuKBVNqloumJbgHyY8/edit?usp=sharing
      ss ban.pdf
    • Przez mikix030928
      Nick z gry: JW_MC_KJ_WJ
      Data otrzymania bana: 28.09.2018 r.
      Screen Bana: Nie posiadam
      Powód/Sytuacja Bana: Fly na BW 
      Dlaczego miałbym dostać UB: Bo dostałem Bana za zbugowanego double jumpa skacząc, na arenie mnie trochę cofało

• Przez GMFPlay
      1. Nick na serwerze: GMF Play
      2. Powód otrzymania bana: Uprzykrzanie życia administracji TS3 & oczernianie moderatorki TS3."
      3. Screen z informacją o otrzymaniu bana: http://prntscr.com/ia5zqt
      4. Nick osoby banującej: Meehoweq
      5. Dlaczego miałbyś/miałabyś dostać unbana? Ban jest niesłuszny. Liczę na wyjaśnienie sytuacji z Waszej strony.
    • Przez xMuffin
      1 Nick z gry : _xMuffin_
      . 2 Data otrzymania bana : Nie pamiętam a da się to jakoś sprawdzić
      . 3 Zrzut ekranu z informacj ± o Banie : http://scr.hu/2cne/vet5m
      . 4 Sytuacja oraz powód otrzymania bana : Zareklamowałem inny serwer
      . 5 Dlaczego miałoś DostaC UB ?:Moi koledzy z gildii gadają tam i nie mam jak z nimi rozmawiać

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.