Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KazuyukiHitoshi

[PROPOZYCJA] Beton

Polecane posty

1. Nick z gry: KazuyukiHitoshi

2. Nazwa propozycji: Dodanie betonu do sklepu.

3. Opis: Sprawa jest drugorzędna ale dość prosta. Chodzi o dodanie bloków betonu do sklepu gdyż obecnie koszt wytworzenia 64 sztuk tego bloku wynosi 4000$ + koszt ewentualnego barwnika. Osobiście uważam, że to trochę za dużo zważywszy na to, że to tylko blok dekoracyjny, który ma służyć do upiększania naszych wysp. Moim zdaniem wielu budowniczych na serwerze ucieszyło by się gdyby ów bloki znalazły się w sklepie, bo skoro mamy kolorowe szkło i glinę to czemu by nie dodać betonu. Szczerze mówiąc nie wiem ile mogłoby to kosztować ale nie więcej niż 2500$ to uczciwa cena [Cena gliny 2000$/64, szkła 1600$/64]. Kiedyś była taka sama propozycja ale nie została wprowadzona z niewiadomych mi szczegółów więc mam nadzieje, że tym razem uda się wywalczyć bloki betonu w sklepie. (:

Edytowano przez KazuyukiHitoshi

na tak, boo potrafi pisać po polskiemu

Kto napisze na nie, ten ma małego siura

Marzy mi sie własny domek z betonu, jednakże ciężko spełnić te marzenie bez rozpatrzenia pozytywnie powyższej propozycji, bardzo proszę, administracjo. :(

Jako iż jestem budowlańcem na wysokim stopniu, strasznie utrudnia mi pracę gdy muszę robić sama beton. Uważam, że bardzo by się przydał beton w sklepie, dodajcie go, dzięki.

Pozdrawiam cieplutko z rodzinka. Nie zmieniajcie się chyba że na lepsze.

Jestem na tak, ponieważ nie chcę mieć małego siura. A beton jest bardzo ładnym blokiem dekoracyjnym i nie ma innego większego zastosowania, więc nie widzę sensu żeby jego koszty były takie wysokie.

Pozdrawiam administrację oraz autora i życzę miłego dnia : - )

Propozycja zaakceptowana

W najbliższym czasie pojawi się update sklepu, w którym dodamy cement ;)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...