Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
UBPlaid

[UB] Plaid360

Polecane posty

1. Nick na serwerze ts3: Plaid360
2. Powód otrzymania bana: *Naganne zachowanie w sieci skyblock.pl #Barkler/Sylvia
3. Screen z informacją o otrzymaniu bana: https://i.imgur.com/XvVtg91.png
4. Nick osoby banującej: Barkler/Sylvia
5. Dlaczego miałbyś/miałabyś dostać unbana?

No więc tak...
Witam was, to znów ja.

Jakiś czas temu dostałem perma na całej sieci skyblock.pl (z tego co się dowiedziałem to nie blacklist) za "Naganne zachowanie w sieci skyblock.pl".
Dostałem tego bana po tym, jak prześmiewczo wypowiadałem się na chatboxie o "ub all" na cubegame. Coś w stylu "słyszałem że ub all był" itp. 
Nie spodziewałem się, że za takie coś zostanę zbanowany na całej serwerowni, ale jak widać za bardzo kogoś zdenerwowałem.

Rozumiem bana na cubegame, na forum i discordzie poniekąd też bo nie byłem święty, ale serwer skyblock i teamspeak nie są dla mnie zrozumiałe.
Najbardziej mi zależy na UB na teamspeaku bo tam spędzałem większość czasu i z tego serwera korzysta większość moich znajomych.

Na teamspeaku starałem się być grzeczny, dogadywałem się z innymi i składałem skargi na osoby łamiące regulamin.
Wiem, że kilka osób będzie gadać, że wcale tak nie było i że moje zachowanie było karygodne, ale chciałbym aby ten unban był decyzją administracji.

Oczywiście nie piszę tego z myślą, że "narobiłem tylko bałaganu na forum więc dawać unbana". Piszę to z myślą, że chciałbym przeprosić za swoje zachowanie i uzyskać unbana przynajmniej na teamspeaku.

Od Barklera dowiedziałem się, że ban był od Sylvvi, a on tylko wykonał jej polecenie. W dniu bana wysłałem Sylvvi zaproszenie do znajomych na discordzie aby porozmawiać o możliwości unbana, lecz do dziś go nie przyjęła, więc skierowałem się tutaj.

Mam nadzieję, że przymrużycie oko na moje zachowanie w tamtym dniu i pozwolicie mi na ponowne spędzanie czasu na skyblockowym teamspeaku.

Pozdrawiam, Plaid360

Po burzliwej debacie w gronie administracyjnym. 
Prośba zostaje odrzucona.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...