Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Burksson

[Odrzucone][2 Etap][helper] burksson

Polecane posty

1. Nick: burksson

2. Wiek: 16

3. Jak długo grasz na serwerze?: 5 edycję

4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda?: Myślę, że 8/10, szybko się douczę ewentualnych braków.

5. Czy spełniasz wszystkie wymagania?: Oczywiście, że tak.

6. Opisz siebie: Myślę, że dużo osób dobrze mnie zna , jest to moje nie pierwsze podanie, piszę kolejne, ponieważ bardzo chciałbym dołączyć do administracji serwera. W ostatnim czasie zmieniłem swoje zachowanie w dużym stopniu, oczywiście na dobre, zmieniłem tez osoby z którymi gram co też sprzyja samemu mnie. Wydaje mi się, że w ostatnim czasie też dużo pomogłem serwerowi jak i graczom, zasługuję na szansę. 

Teraz opowiem coś o sobie. Mam na imię Stanisław. Chodzę do 1 technikum- kierunek elektryk. Pochodzę z małej wsi pod Warszawą. Interesuje się elektryką, samochodami i sportem. Mam dużo czasu i chęci na aktywne granie na serwerze, ponieważ zostałem wykluczony z uprawiania sportu z powodu wielu kontuzji i operacji. Na początku mogę się wydawać osobą cichą czy wstydliwą, ale wystarczy mi chwila na zaklimatyzowanie się i staję się rozmowny. Wolny czas spędzam na discordzie lub ts3 rozmawiając ze znajomymi z serwera na kanale pogadanki z administracją.  To chyba tyle.

Zachęcam przed wystawieniem opinii do rozmowy ze mną, może zmieniłbym twoje zdanie na mój temat.

Pozdrowionka ze stolicy:P

Mam nadzieję na pozytywne opinie.

Dziękuję za uwagę!

Siema Stachu

Diametralnie zmieniłeś swoje podejście do serwera. Mam nadzieję że "KochanekSławka" odejdzie w niepamięć na rzecz twojego obecnego zachowania. Pomimo że zdarzały się sytuacje, w których kwestionowałem twoją dojrzałość, sądzę że zdecydowanie warto dać Ci szanse.

Jestem na tak

Jak to się mówi do 3 razy sztuka w8 to znaczy 5. Tymczasem do sedna. Zauważyłem że zmienileś swoje zachowanie na lepsze. Aktywnie udzielasz się na serwerze, lecz chciałbym jeszcze abyś wpadł  do mnie na ts3 bo chciałbym z tobą zamienić jeszcze parę słów...

Neutral

//Edit 10.01.2020
Po rozmowie jestem na Tak pamiętaj jaką mamy umowę.

Hmm...

I co z Tobą zrobić? Jesteś aktywny, starasz się pomagać osobom, gdy tego potrzebują aczkolwiek gdzieś tam pamiętam nadal Twoje zachowanie... 

Mimo to myślę, że każdy zasługuje na drugą szansę, zwłaszcza, że widzę sporą poprawę a to któreś podanie z kolei czyli Ci jednak zależy ;).

A dam Ci  ocenę pozytywną, najwyżej będę tego żałować. 

Witaj Stanisławie

Widać ,że starasz się poprawiać nad swoim zachowanie ostatnio,pomagasz jako tako graczom i jesteś aktywny na chacie co mi się podoba  . Co prawda zdarzały się jakieś komplikacje ale postanawiam jak na tę chwile dać ci szanse.

Ocena pozytywna

Niestety zapamiętałem Cię jako krzykacza i irytującą osobę, której zawsze coś niepasowało.

Ale z drugiej strony, było to już jakiś czas temu, od tamtego czasu pomagałeś, zgłaszałeś jakieś błędy i ostatnio było "cicho" o Tobie.

Mimo wszystko przed wystawieniem jednoznacznej oceny, chciałbym z Tobą porozmawiać.

Neutral (Mam nadzieję, że po rozmowie będzie Tak :>)

Wszyscy, którzy są w administracji jakiś czas, pamiętają, że dostałeś jedną szansę, którą zmarnowałeś. 
Sam wiesz, jak wyglądało Twoje zachowanie w późniejszym czasie, okryty złą sławą "Kochanek" i Twoje podania dla typowej "beki".

Nie jest łatwo odbudować zniszczoną w ten sposób reputację, ale jestem skłonna dać Ci szansę, bo widzę Twoje starania.

Kierunek TS -> po rozmowie zastanowię się nad zmianą oceny na inną niż neutralna.

Po rozmowie jestem skłonna wystawić ocenę pozytywną, nie zmarnuj jej :)

500_F_116609873_wGsq1Yp1DBuW0jWCaVNRvwyn

Podanie zaakceptowane.

Zgłoś się proszę do xThauron lub Nysseth w celu przeprowadzenia drugiego etapu. 

2.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.