Jump to content

[Przyjęta][Helper] Dominika_

Recommended Posts

Droga Dominiko

Miałem z Tobą sporo styczności na XVII edycji, gdzie łeb w łeb rywalizowaliśmy o tą rangę. W tym momencie dajesz z siebie wszystko, tak samo jak w tamtym czasie. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do twojego zachowania, ani pracy na serwerze. 

Jestem na tak :>

O aktywności na serwerze nie ma co mówić bo jest bardzo dobra lecz uważam ciebie za toksyczną i fałszywą osobę.

Jestem na NIE

//Edit 10.01.2020
Na kredyt dostajesz Tak lecz pamiętaj jaką mamy umowę.

Słyszałam o Tobie różne rzeczy, zarówno te pozytywne, jak i negatywne, chciałabym jednak móc sama Cię poznać, tak więc złap mnie na ts, a wtedy będę mogła wystawić inną ocenę niż Neutral.

Wydajesz się być pozytywną osobą, która jest otwarta na ludzi, wyjaśniłaś kilka rzeczy, które budziły moje wątpliwości, więc nie widzę przeciwwskazań do wystawienia oceny pozytywnej

Niestety, zgadzam się z Twistedem. To, że byłaś kiedyś w Moderacji, posiadasz doświadczenie to uważam, że jesteś osobą która chce sporego zainteresowania. Fakt, dostałam od Ciebie kilka zgłoszeń, jednakże nie skreśla to od odrazu Twojego poprzedniego zachowania, być może się zmieniłaś, aczkolwiek wiem jaka byłaś, mimo wszystko mnie nie przekonujesz. 

Ocena negatywna.

Aktywność jak to dobra widze ,że od czasu do czasu pomagasz graczom jednak to co mnie zniechęca w obecnej sytuacji jak narazie to twoje różne zachowanie które bywa często toksyczne. Chciałbym jak  jeszcze pogadać na ts bo nie miałem okazji. Mam nadzieje ,że poprawisz swoje za chowanie na ten moment jak narazie

Ocena neutralna

W mojej opinii nie jesteś ani fałszywą, ani toksyczną osobą - jedynie zbyt atencyjną (wiek?) i chcącą mieć zawsze rację - co bywa zgubne.

Za to mogę powiedzieć, że jesteś pomocna, doświadczona w pełnieniu tej funkcji (były Moderator i to nie z przypadku), zgłaszasz wszystkie błędy jakie napotkasz na swojej drodze, można Ci zaufać w wielu sprawach. Dodatkowo aktywność na serwerze jest bardzo wysoka, na TeamSpeaku również, na forum także. Komendy i regulamin znasz na poziomie Moderatora, co czyni Cię dobrym kandydatem + spełniasz wszystkie wymagania.

Na pewno przed dołączeniem do administracji musisz porozmawiać ze wszystkimi i wyjaśnić sobie niektóre "nieścisłości" ponieważ zespół może być zgrany i nie powinny mieć tutaj miejsca żadne kłótnie i nieporozumienia.

Neutral/Tak

Mam bardzo podobne stanowisko co Medson. Uważam, że zbyt wiele przejmujesz się głupotami i cierpisz trochę na bycie zbyt atencyjną.

Aczkolwiek uważam, że pomimo paru sytuacji o których oboje wiemy, to jesteś w stanie kompetentnie pełnić swoją rolę. 
Ale zachowanie to podstawa. Podanie zaakceptuję, ale naprawdę przed drugim etapem pogadaj z powyższymi i wyjaśnij co się da oraz każdemu z osobna obiecaj poprawę. 

500_F_116609873_wGsq1Yp1DBuW0jWCaVNRvwyn

Podanie zaakceptowane.

Zgłoś się proszę do xThauron lub Nysseth w celu przeprowadzenia drugiego etapu. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...