Jump to content

[Odrzucone][Helper]DamianGreat

Recommended Posts

1. Nick: DamianGreat 

2. Wiek: 25 lat w tym roku. :(

3. Jak długo grasz na serwerze? Dokładnej daty początku niestety nie pamiętam, aczkolwiek 2 bądź 3 edycję temu grałem dużo z Tulipanem, Sasurnem i takim jednym. 

4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? Nie będę kozaczył ponieważ nie miałem bezpośrednio z komendami do czynienia lecz z osobami które używał tych komend było jak i jest bardzo dużo więc dużo słyszę i zapamiętuje rozumiejąc co do czego służy. Na dzień dzisiejszy sądzę że około 73% komend jest mi znanych. 

5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Tak. Spełniam wszystkie wymagania. 

6. Opisz siebie: Cześć! Jestem Damian i mam 25 lat. Tak, jeśli ktoś nie wierzy mogę zdjęcie dowodu wysłać, oczywiście najważniejsze informacje zasłaniając. Mieszkam w małej wiosce oddalonej od Krakowa (woj. Małopolskie) o około 45km. Na codzień jestem chłopakiem mojej dziewczyny :D od 4 lat. (12.05.2016), ojcem super suczki shih-tzu 'Dafi' od 25.08.2017r, w dzień moich 22 urodzin. Jestem też honorowym krwiodawcą, 7650ml na dzień dzisiejszy ale zbliża mi się termin następnej donacji więc już nie mogę się doczekać. Warto pomagać, nawet komuś kogo się nie zna, ponieważ nie znamy dnia ani godziny gdzie my będziemy potrzebować pomocy. :)Pracuje na 3 zmiany, więc mój czas wolny jest różny, aczkolwiek mam go dużo, jeśli nie na siedzenie przy laptopie to zawsze mogę wejść na serwer przez apke, w końcu spełniam wszystkie powyższe wymogi w czym zawarte też jest posiadanie premium. Na serwerze czy spędzam minimum 2h dziennie? Czasami się zdarza że 2h dziennie NIE spędzam na serwerze. Granie jako zwykły gracz, chociaż może nie zwykły ponieważ mam skygoda, czasami szybko się nudzi, dużo lepiej jak już spędzać czas na serwerze to pomagać innym a każdy wie, że pytań na serwerze dużo a odpowiedzi niestety mało.

Pozdrawiam, Damian. 

• Tulipan changed the title to [Helper]DamianGreat

Jestem na nie

Pomimo tego że spełniasz wymagania i miałem okazję Cię poznać, uważam że nie jesteś osobą z którą chciałbym współpracować na stanowisku administracyjnym. Doceniam Twoje chęci i zaangażowanie, ale jestem zdania, że nie jesteś odpowiednią osobę na tą rangę.

//edit 25.01.2020

Po wielu rozmowach z Tobą, jeszcze bardziej utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że zdecydowanie nie jesteś osobą z którą chciałbym współpracować na stanowisku administracyjnym.

Niestety, ale do tej pory widziałem Cię dość rzadko na serwerze, a tym bardziej na chacie. Dopuszczam możliwość, że po prostu się mijamy, jednak mimo wszystko nie mogę nic o Tobie powiedzieć, bo po prostu nie widzę twojej aktywności. Gadałem z Tobą przez chwilę na ts3, ale dalej nie wywołałeś na mnie ani pozytywnego, ani negatywnego wrażenia.

Z powyższych względów nie mogę zrobić nic innego, jak wystawić ocenę neutralną

Niestety rzadko Cię widziałem na serwerze, a tym bardziej twoją aktywność na serwerze. Chciałbym porozmawiać jeszcze z tobą na ts3. Póki co nie widzę Cię jako osobę na stanowisku administracyjnym.

Jestem na nie.

Podanie ładne, aktywność również, mogłabym się przyczepić do pomocy graczom, jednak w ostatnim czasie widzę poprawę i Twoje zaangażowanie. 

Mimo, że nie rozmawialiśmy to gdzieś tam byłam przy rozmowie z Tobą, wydajesz się być ogarnięty, aczkolwiek chciałabym się dowiedzieć co potrafisz i jaką wiedzę posiadasz ;)

Jak pozbędę się absencji związanej z problemami z komputerem, złap mnie na TeamSpeak'u, obecnie  ocena neutralna.

Podanie spoko napisane, lecz niestety nie kojarzę z pomocy innym graczom. Na ts3 przebywałem w twoim towarzystwie i jakoś nie przekonałeś mnie do siebie.

NEU/NIE

Nie znam, nie widziałam, nie przebywałam w Twoim towarzystwie. Jedyne co Cię ratuje to podanie, z którego idzie się coś o Tobie dowiedzieć.

Neutral. 

Rozmawialiśmy i nie przekonałeś mnie do swojej osoby.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Who's Online   2 Members, 0 Anonymous, 60 Guests (See full list)

Właściciel HeadAdmin Administrator GlobalModerator Moderator forum Moderator Helper VIP Elita Bot Użytkownik
  • Create New...