Jump to content

[Odrzucone][Helper] Japcok

Recommended Posts

1. Nick:japcok
2. Wiek:prawie 19 lat
3. Jak długo grasz na serwerze? pierwszy raz grałem na serwerze z rok temu a obecnie gram tutaj może od tygodnia, pod obecnym nickiem
4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? 7.5
5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Tak (jak najbardziej)
6. Opisz siebie: To tak siemka jestem Kamil, obecnie chodzę do technikum (jakże by inaczej) na kierunek technik informatyk. Byłem adminem na jednym serwerze fivem rp przez rok czasu (niestety musieliśmy zamknąć projekt) 
Lubię sobie pograć w gierki, w minecraft gram jakoś od bety 1.8 najczęściej na skyblockach. Pochodzę z woj, Opolskiego, staram się jak tylko mogę żeby nie odwalić jakiejś głupoty. 
Z aktywnością na serwerze nie było by u mnie problemu no chyba że trzeba było by się poduczyć na jakiś sprawdzian. Uwielbiam koszykówkę jak i jazdę na deskorolce (tak wiem wiem skateboardzie). 
Wracając do gier to lubię pograć w gta v/online gdzie udało mi się dostać do całkiem fajnej ekipy (skrót HOGS, kto zna ten zna)
Ostatnio lubię się pobawić elektroniką i udało mi się tknąć nowe życie w starego tableta i spełnia teraz powierzone mu zadanie działania jako zegarek odtwarzający muzykę z kart pamięci.

No więc tak. Na serwerze masz przegrane 10 godzin, nie kojarzę zupełnie Twojego nicku (może być to związane z moją absencją na serwerze) aczkolwiek jak sam napisałeś, gdzieś tam zacząłeś pogrywać rok temu, tak czy inaczej, nie znam Twojej osoby ani z chatu ani z pomocy graczom. 

Na TeamSpeak'u jeśli byłam, również nie zauważyłam abyś tam przebywał. 

Ratuje Cię podanie, z którego idzie się coś na Twój temat dowiedzieć. 

Jeżeli Ci zależy, udzielaj się więcej, wejdź czasami na TeamSpeak'a, pozwól się poznać Moderacji. 

Obecnie ocena neutralna

Jestem aktualnie na neutral/nie.

Kamilu z tego co widzę to z podania można się dowiedzieć to i owo. Jednak nie przekonuje mnie twoja aktywność gdyż z tego co widzę masz przegrane około 10 godzin jak dla mnie to zbyt mało czasu aby zapoznać się z serwerem i graczami. Tym bardziej nie widzę twojej aktywności na chacie i TeamSpeak'u. Pograj trochę więcej na serwerze i zapoznaj się z nim lepiej wtedy zobaczymy.

Z podania można się czegoś dowiedzieć na twój temat, lecz nie kojarzę ciebie z aktywności na serwerze oraz nie widziałem ciebie na naszym TeamSpeak'u.

Na ten moment na NIE

Podanie sformułowałeś dość ładnie, za co Ci winszuję, bo można cokolwiek z niego wynieść. Mimo wszystko, o Twojej aktywności na serwerze nie można zbyt wiele powiedzieć. Nie przypominam sobie, abym widział Cię kiedyś na chacie, poza dniem dzisiejszym, chociaż zapamiętałem Cię głównie przez obecność na kanale pomocy Skyblocka. Jeśli chciałbyś zostać członkiem administracji, zdecydowanie musisz poprawić swoją aktywność.

Aktualnie moja ocena to: neutral/nie

Hejka naklejka

Na serwerze widziałem może z raz, tyle samo ile widziałem Cię na ts .Nie nazwałbym naszego spotkania "rozmową", aczkolwiek dało się z tego wywnioskować iż posiadasz wysoką kulturę wypowiedzi. 

Biorąc pod uwagę obecne warunki na serwerze, ciężko wymagać od Ciebie widocznej pomocy graczom na czacie.

Jestem skłonny dać Ci szanse, ale na pewno nie przy obecnym stanie rzeczy.

Na chwilę obecną neutral

Na serwerze widziałam dwa razy, niestety nie zauważyłam wtedy pomocy  z Twojej strony. Na ts przebywałam w Twoim towarzystwie w okolicach 5 minut, ale wydawałeś się kulturalną osobą, popraw aktywność i więcej rozmawiaj z administracją, wtedy pomyślę nad zmianą oceny.

Na ten moment Neutral.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Who's Online   3 Members, 0 Anonymous, 53 Guests (See full list)

Właściciel HeadAdmin Administrator GlobalModerator Moderator forum Moderator Helper VIP Elita Bot Użytkownik
  • Create New...