Jump to content

[Odrzucone][Helper] Alunee

Alunee
 Share

Recommended Posts

1. Nick:
Alunee, dawniej Neraido
2. Wiek:
W tym roku 16
3. Jak długo grasz na serwerze?
Moja gra zaczęła się od tej edycji i raczej szybko się nie zakończy
4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda?
Mocne 9/10
5. Czy spełniasz wszystkie wymagania?
Tak, spełniam
6. Opisz siebie:
Cześć. W moim poprzednim podaniu zaniepokoił was mój stres, brak wiedzy oraz aktywności na TS3. Jednak teraz myślę, że to wszystko nadrobiłem.

Mam na imię Maciek. Uczęszczam do Liceum w małym miasteczku w Zachodniopomorskiej części kraju. Przez rok mieszkałem w Szwecji, jednak nauka tego języka nie była dla mnie za łatwa. <_<
Uważam, że jestem osobą miłą, kulturalną, opanowaną, kreatywną oraz pomocną.
W wolnym czasie lubię pograć, poczytać lub spotkać się ze znajomymi. Moje zainteresowania to głównie sport (biegi albo piłka ręczna), rysowanie oraz nauka języków obcych (Angielski oraz Francuski). Kiedyś to był też Ping-Pong, ale jednak uznałem, że to nie mój sport.
Nie mam brata ani siostry. Można powiedzieć, że jestem najstarszy z dzieci w rodzinie. :blink:
Lubię oglądać horrory, anime oraz słuchać muzyki.
Na serwerze spędzam około 3-6 godzin.

Za podanie masz plusik, jest ładne i przejrzyste. Aktywny jesteś, starasz się pomagać graczom gdy dostajemy natłok pytań na chacie.

Przy rozmowie na TeamSpeak'u było całkiem okej, na podstawowe pytania uzyskałam odpowiedzi, ewentualne braki miałeś nadrobić. 

Tak czy inaczej, muszę poruszyć kwestie Twojego zachowania. Stres tak jak mówiłeś, ograniczyłeś do minimum, z tego co wiem, tak nie jest. Osoba będąca w Administracji musi pokonywać stres aby w pełni pełnić swoją funkcję.

Mam mieszane uczucia, z jednej strony przyzwoita aktywność oraz wiedza, ale z drugiej jednak zupełna cisza na kanale jeśli pojawia się większa liczba osób. 

Ocena neutralna.

Aktualizacja z dnia 02.02

Po rozmowie widzę zdecydowaną poprawę, ocena pozytywna, powodzenia! 

Edited by Jvlia

Dnia 23.01.2020 o 10:17 AM, Tulipan napisał:

Aktywność, pomoc, wiedza i zaangażowanie w życie serwera - tak

Pozwolę sobie zacytować, bo z tym nie mogę się nie zgodzić.

Aczkolwiek, niby opanowałeś stres - nie widzę tego przy większej ilości osób.
Sprawiasz wrażenie, jakbyś części osób z administracji się wręcz bał.
Z tego, co słyszałam również od kolegów i koleżanek z administracji, którzy mają nieco więcej styczności z Tobą, wciąż więcej milczysz, niż rozmawiasz.

Podsumowując Neu/Nie

Nie, Nie i jeszcze raz NIE!

Nie zauważyłam, byś w jakikolwiek sposób opanował stres, który miałeś dotychczas. 
Rozmowy z Tobą nie są w jakikolwiek sposób nawet rozmowami, bo jedyne co robisz, to milczysz lub odpowiadasz jednym słowem, gdy się Ciebie o coś zapyta.
Zasięgnęłam jeszcze opinii osób, które mają z Tobą więcej styczności niż ja, nie były to pozytywne opinie.
Na podstawie tych opinii, własnych obserwacji oraz czasu spędzonego z Tobą na kanale w różnych sytuacjach, jestem w stanie stwierdzić, że nie nadajesz się na stanowisko helpera skyblock. 

Podanie ładne czytelne i można się wyczytać. Widać, że jesteś w aktywny na serwerze i pomagasz graczom co mi się podoba. Świadczy to o twojej wiedzy na temat serwera. Z tego co również się dowiedziałem masz jeszcze jako tako problemy z stresem podczas rozmowy z większą ilością osób.

Ocena Neutralna

Pierwsza kwestia, na którą aktualnie zwróciłem uwagę, to Twoje podanie. Jak już stwierdzili moi poprzednicy, można się o Tobie czegoś dowiedzieć. W zasadzie nie mogę powiedzieć nic nowego: o serwerze wiesz sporo i na pewno sprawdziłbyś się w pomaganiu graczom. Pozostaje jedynie problem z sytuacjami stresowymi, z którymi, wbrew temu co napisałeś w podaniu, nadal trochę sobie nie radzisz. Jednakże wbrew pozostałym ocenom, ja jednak chciałbym dać Ci szansę, swego rodzaju kredyt zaufania. Uważam, że dopiero, gdy takowych sytuacji doświadczysz w praktyce będzie można krytycznym okiem ocenić Twoje postępowanie. A mimo wszystko ufam, że jakoś się przełamiesz.

Aktualnie moja ocena to Neutral/Tak

Jak już wspomniałem jest to kredyt zaufania z mojej strony. Nie zmarnuj tego ;)

Podanie ładnie napisane i można się czegoś dowiedzieć na twój temat, oraz patrząc na twoją aktywność na serwerze zdecydowanie jest na plus. Jednak dalej można zauważyć, że ciężko radzisz sobie w sytuacjach stresowych, rozmowach z nami, ale zauważyłem również, że  jest lepiej od tamtego czasu jak składałeś  swoje poprzednie podanie. Widać, że Ci zależy. Mam nadzieję iż dalej będziesz się starał, bo będę miał na ciebie oko.

NEU/TAK

//Edit 02.02.2020

Sprawdziłem jak sobie radzisz ze stresem i nie mam żadnych zastrzeżeń do twojego zachowania.

Na TAK

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 5 Guests (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...