Skocz do zawartości
Medson

[XX edycja] Zostań Testerem XX edycji!

Polecane posty

Drodzy Gracze!

Jak już pisaliśmy w ostatnim temacie informacyjnym, XIX edycja dobiegła końca i zaczynamy prace nad XX edycją - jubileuszową. 
Zdajemy sobie sprawę z niedociągnięć, które występowały na poprzednich edycjach - jednak na najbliższej nie będzie takiej możliwości. Wszystko będzie idealne z prostego powodu - dopóki serwer nie będzie w 100% dopracowany - edycja nie ruszy. Więc być może dane będzie wam wejść na serwer w kwietniu, a może dopiero w maju - ale na pewno zagracie na najlepszej edycji SkyBlocka jaka miała miejsce.

W związku z tym, że czeka nas ogrom pracy, poszukujemy już teraz Beta-Testerów SkyBlocka. Dostęp do serwera możecie dostać już wkrótce, bo tworzenie edycji składa się z wielu etapów. Nie jest to tylko i wyłącznie poprawianie "bugów", ale także i cały proces tworzenia ekonomii i wiele innych. W związku z tym, jeżeli chcesz nam pomóc - możesz zgłosić się tutaj, śmiało :)

Mimo, iż testerzy są traktowani jako wolontariusze, przewidujemy dla Was wiele nagród, od rang na SkyBlocku (vipy, dla najlepszych pewnie nawet i skygod), przez fajne przedmioty, aż po specjalne TAGi (każdy z was będzie mógł stworzyć na całą edycję taki tag, jaki tylko sobie wymarzy). Oczywiście aktywni testerzy jeśli będą zainteresowani dołączeniem do administracji - będą mieli znacznie ułatwione zadanie!

Jak się zgłosić?

Napisz posta poniżej, w tym temacie, według następującego wzoru

1. Nick na SkyBlocku
2. Nick na Discordzie (Np. Nick#0000)
3. Ile masz lat?
4. Od której edycji grasz na SkyBlocku?
5. Ile godzin tygodniowo możesz poświęcić na testowanie?
6. Dlaczego Ty?

Zasady rekrutacji

Podania zaakceptowane będą przez nas edytowane i wyraźnie oznaczone, jako zaakceptowane. W wypadku odrzucenia podania, post z nim będzie po prostu usuwany z tego tematu, a osoba informowana w wiadomości prywatnej o odrzuceniu kandydatury.

Nick na Skyblocku:

KanSakii

Nick na Discordzie:

__#1554
Ile masz lat?

14 w tym roku.
Od której edycji grasz na SkyBlocku?

Na XVI grałem, i znowu zacząłem XIX.

Ile godzin tygodniowo możesz poświęcić na testowanie?

Tygodniowo około 11 godzin.

Dlaczego Ty?

Na tej edycji dużo grałem, myślę że mogę pomóc na beta testach.

//Zaakceptowane :] 

Edytowano przez Medson
Zaakceptowane :]

1. _mily17_ 

2. mily17#5908

3. 15

4. Grałem na 15 i 16 ,a potem na 18 i 19.

5. 5-10

6. Ponieważ jestem aktywnym graczem oraz znam się na Minecrafcie.

Nick : mancin

Nick discord : mancin#6817

14 lat

Grałem na16 i 17, a potem na 19

Tygodniowo mogę poświęcić od 18 do 21 godzin

Dlaczego ja? Dlatego że jestem dość aktywnym graczem na skyblocku więc mogę pomóc testować serwer oraz posiadam dużą ilości wiedzy o tej grze. 

Edytowano przez mancin
Nie dokończyłem

1. Nick na SkyBlocku
QKotu

2. Nick na Discordzie (Np. Nick#0000)
Kotu#8144

3. Ile masz lat?
18

Szczerze nie pamiętam ale tak bym obstawiał 6 edycja (Konto mam od 2014 to gdzieś od tamtego roku później grałem z przerwami)

Około 20 godzin tygodniowo

6. Dlaczego Ty?
Mam w miare dobre doświadczenie jak i gram już od dawna.

//zaakceptowane :]

Edytowano przez Medson
accepted

1. Nick na SkyBlocku: Alunee

2. Nick na Discordzie: Alunee#6027

3. Ile masz lat? 16 w tym roku :)

4. Od której edycji grasz na SkyBlocku: Gram od XIX edycji :)

5. Ile godzin tygodniowo możesz poświęcić na testowanie? Myślę, że 14-21 godzin :)

6. Dlaczego Ty? Mam duże doświadczenie w beta-testach, umiem znaleźć błędy, które już się zdarzały na skyblock'u i które tylko psuły grę, przez co mało osób grało. Mogę dać pomysły na zmiany, które na pewno polepszą grę :).Aktywnym beta-testerem to na 100% będę :P w weekendy to nawet po 6h mogę spędzić. Chciałbym pomóc w przygotowaniach na XX edycję :). Myślę, że pomogę i przyczynie się do tego, aby na następnej edycji grało się jak najlepiej :).

Edytowano przez Arneii

Nick na skb: Lexiu_
Nick na discordzie: Lexiu#8349
Edycje: aktywnie grałem na edycjach 14.-17. oraz na 19.
Ile godzin tygodniowo: myślę, że z 15-20 mogę poświęcić
Dlaczego ja: na serwerze gram od przeszło dwóch lat, zgłaszam błędy na forum, jestem w stanie znaleźć bardziej pospolite bugi, mogę podsunąć kilka pomysłów na zmiany, chcę aby skyblock.pl nie był znany jedynie z jego horrendalnych błędów

//Podanie zaakceptowane :)

Edytowano przez Medson

1. Nick na SkyBlocku: xCiuchol

2. Nick na Discordzie: Ciuchol#2797

3. Ile masz lat?: 16

4. Od której edycji grasz na SkyBlocku?: Jeśli dobrze pamiętam to od XVI edycji.

5. Ile godzin tygodniowo możesz poświęcić na testowanie?: W zależności od życia prywatnego, ale myślę, że 9-16 godzin w tygodniu.

6. Dlaczego Ty?: Testowałem już XIX edycję i były to testy bardzo wybiórcze i aktywnie testowaliśmy w gruncie rzeczy na początku i na końcu okresu testowego. Mam nadzieję, że tym razem bardziej rozłożycie to w czasie. Wszelakiego rodzaju testy mnie kręcą i chce w przyszłości powiądzać z tym moją pracę. 

//Zaakceptowane :) 

Edytowano przez Medson

Nick na SkyBlock: BlackHawk56YT

Nick na Discordzie: BlackHawk#5893

Lat: 16 w tym roku

Od której edycji grasz na  SkyBlocku?: Akurat na tym niewiele, chyba to była XVIII i XIX edycja. Jednak mam spore doświadczenie z innych serwerów z podobnymi plug-in'ami

Ile godzin tygodniowo możesz poświęcić na testowanie?: Teraz mam ferie to nawet 30, ale normalnie ok 15-20

Dlaczego ty?: Jestem doświadczonym bugerem i znam grę niemal na pamięć, rozpoznaje też niektóre plug-iny. W minecrafta gram też długi okres czasu - prawie 9 lat. Byłem też na mineconach, zdarzało mi się napisać moda do minecrafta. Uczestniczyłem w beta-testach różnych serwerów. Zachowuję kulturę osobistą i ortografię. Potrafię znajdować bugi w ekonomi; dzięki temu często na różnych serwerach należę do ludzi najbogatszych pod względem wirtualnej waluty.

//accepted

Edytowano przez Medson
accepted

1. Nick na SkyBlocku
OshiPL
2. Nick na Discordzie 
OshiPL#4527
3. Ile masz lat?
15, rocznikowo 16
od 19 edycji.
14-20
6. Dlaczego Ty?
grałem dosyć dużo na 19 edycji, trochę bugów zostało przeze mnie zgłoszone i chciałbym pomóc, żeby następna edycja była udana.

//accepted

Edytowano przez Medson
accepted

1. Nick na SkyBlocku: w1kt0ria

2. Nick na Discordzie: Wiktoria#4132

3. Ile masz lat? 15

4. Od której edycji grasz na SkyBlocku?: Od 19 edycji.

5. Ile godzin tygodniowo możesz poświęcić na testowanie?: 15-20

6. Dlaczego Ty?: Na poprzedniej edycji byłam aktywnym graczem. Chętnie pomogę w beta-testach do XX, aby ta była bardziej dopracowana.

1. Nick na Skyblocku: MusicIsMyLive

2. Nick na Discordzie: Music<3#8937

3. Ile masz lat? Mam 15 lat.

4. Od której edycji grasz na Skyblocku? Grałam na XVI i teraz na XIX.

5. Ile godzin tygodniowo możesz poświęcić na testowanie? Myślę, że od 15 do 20 godzin.

6. Dlaczego Ty? Byłam dosyć aktywna na ostatniej edycji, jak i na XVI. Myślę, że mogłabym znaleźć ewentualne błędy. Bardzo chciałabym pomóc w tworzeniu XX edycji. Mam nadzieję, że ta jubileuszowa edycja będzie najlepsza z wszystkich dotąd. 

1. Nick na SkyBlocku:

Plakietka14

2. Nick na Discordzie:

PlakietvŚ#9626

3. Ile masz lat?

16

Grałem na XV, XVI oraz na XIX

Ok. 14h

6. Dlaczego Ty?

Wiem jakie bugi występowały dotychczas. Na edycjach, na których grałem byłem aktywnym graczem. Mam doświadczenie z podobnymi pluginami i można się spodziewać, które się mogą wysypać.

Edytowano przez Plakietka14

1. Nick na SkyBlocku: xJassper 

2. Nick na Discordzie: xJassper#6314

3. Ile masz lat?: 15

4. Od której edycji grasz na SkyBlocku?: Obawiam się, że od 14 lub 15 edycji :D

5. Ile godzin tygodniowo możesz poświęcić na testowanie?: To zależy między innymi od szkoły, lecz staram się pogodzić grę z nauką i jestem w stanie wejść na te 2-4 godziny a nawet więcej na serwer i pograć. W weekendy oczywiście 10h+ :D

6. Dlaczego Ty?: Na trybie skyblock gram od ok. 6 lat.  Na serwerze gram też od jakiegoś czasu. Potrafię doszukiwać się błędów. A co najważniejsze mam na to ochote, aby pomóc w "budowie" najlepszego serwera skyblock w Polsce!

Nick na Skb: Korems
Nick na Dc: Korems#9123
Ile masz lat: 15
Od której edycji grasz na skb: od 14
Ile godzin tygodniowo możesz poświęcić na testowanie?: 8h
Dlaczego ty: Znam się na trybach skb, Lubie pomagać, raczej mam dobry kontakt z adm. Potrafię znajdywać błędy, chciałbym pomóc w przygotowaniu XX edycji

Edytowano przez Korems

1. Klapcio_

2.  Tutusiek#6310

3. 13

4. 5-9

5. 14-20 tygodniowo

6. Jestem obecny conajmniej 4h dziennie. Grałem z oshipl i mam doświadczenie. Sory za błendy :0