Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
elokocur

[UB] elokocur

Polecane posty

1. Nick w grze: 
elokocur

2. Data otrzymania bana: 
12.02.2020

3. Screenshot z informacją o banie: 
4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: 
Dzień dobry! Sytuacja wyglądała następująco:
Dnia 12.02.2020 na czacie w lobby, zamieściłam informację dotyczącą prowadzonego przeze mnie ig - natikocur555. Niedługo jednak po tym, zostałam permanentnie  
zbanowana za promowanie się oraz rozpowszechnianie danych osobowych.

5. Dlaczego miałabym zostać odbanowana?:

Nie będę ukrywać, że do złamania regulaminu, poprzez reklamowanie się rzeczywiście doszło. Z banem za to, się jak najbardziej zgadzam.  
Natomiast zbytnio, nie rozumiem drugiej części powodu zbanowania, a mianowicie rozpowszechniania danych personalnych. Jestem bardziej niż pewna, że na serwerze  
nie pisałam o niczym związanym z danymi moimi, czy też osób pobocznych. Jeśli zostało to podpięte pod w/w promowany ig, na którym rzeczywiście takowe mogły się  
znajdować, to każda osoba, której dane zostały tam wykorzystane, wcześniej wyraziła na to swoją zgodę. Co za tym idzie, jak na moje nie doszło tutaj do naruszenia tej zasady serwera. Powróćmy jednak do tego, do czego rzeczywiście doszło - promowania. Wszystkie posty, które znajdują się na Instagramie, o którym 
była wcześniej mowa są o tematyce serwera, jakim jest cubegame. Również za pośrednictwem reklamowania się, nie działałam na szkodę innych, bądź też czegoś. Strat nie ponieśli zarówno inni gracze, jak i sam serwer. Kolejnym powodem, przez który uważam, że powinnam zostać odbanowana jest fakt,  jakim jest to, że nigdy wcześniej nie byłam karana za jakiekolwiek przewinienie. W momencie, w którym po raz pierwszy doszło do złamania przeze mnie, któregoś z podpunktów regulaminu, od razu został zastosowany wobec mnie najwyższy wymiar kary z taryfikatora. Również czynnie, w miarę moich możliwości stawiam czoło osobą, łamiącym regulamin, z pomocą komendy /helpop. 

Gdybyś nie założył multikonta to byśmy porozmawiali.

Wybacz, ale UB nie dostaniesz

////Zamykam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.