Skocz do zawartości

Polecane posty

Nick w grze: Queen_Ja

Wiek: 14

Opisz siebie:

Hej! Nazywam się Ola i chodzę do siódmej klasy szkoły podstawowej. Pochodzę z miasta Słupska w Województwie Pomorskim. Moja pasja oraz zainteresowaniem jest jazda konna. Uważam, że zwierzęta te są niesamowicie inteligentne. W wyniku kontuzji jaką miałam po upadku z klaczy zrezygnowałam na pewien czas z uprawiania tego sportu, lecz po 6 miesiącach  stwierdziła, że nie warto się poddawać, a współpraca z tymi czworonożnymi zwierzakami jest dla mnie bardzo ważnym elementem mojego życia. Tak naprawdę spędziłam 6 lat swojego życia na grzbiecie konia. Wolny czas od szkoły i nauki poświęcam na treningi konne oraz doszkalam się z wiedzy teoretycznej, która jest dla mnie niezbędna, żeby realizować swoja pasje. W wolnej chwili bardzo lubię grać w różnego rodzaju gry np. Minecraft. Jestem osobą wstydliwą i cichą, ale wystarczy że znajdę się w doborowym towarzystwie i rozwijam wtedy swoje skrzydła. Mam ogromnie poczucie humoru oraz ogromny dystans do swojej osoby. Można powiedzieć, że praktycznie wszystko może mnie rozbawić. Bardzo szybko przywiązuje się do ludzi z którymi mam bliższy kontakt. Mimo mojego dużego zaufania do ludzi, potrafię poradzić sobie z rozstaniem i szybko zapomnieć o istnieniu danej osoby. Cenie w sobie szacunek do innego człowieka i uważam, ze każdy człowiek powinien być traktowany tak samo. Nie ma ludzi lepszych i gorszych. Działam zazwyczaj impulsywnie i nigdy nie wiadomo czego można się po mnie spodziewać. Nie lubię wprowadzać dużych zmian ponieważ należę  do osób wrażliwych i bardzo mocno przeżywam daną sytuacje. Nie wchodzę w niepotrzebne konwersacje i staram się ich nie rozpoczynać. Jak na razie jestem zwyczajną dziewczyną bez większych planów na przyszłość i myślę że pojawienie się w waszej małej ekipie będzie dla mnie dużą przygodą. I chyba w sumie to na tyle. Dzięki za poświęconą mi chwilę c:

Dlaczego Mialbys Otrzymac range?:

Uważam, że otrzymanie rangi wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Zanim zdecydowałam się napisać podanie przemyślałam sprawę kilka razy, oraz przygotowałam się do tego, aby spełniać jakąś role na cubegame. Myślę, że po otrzymaniu rangi będę starała się wypełniać swoje obowiązki w 101%. Z czasem na pewno będę dowiadywać się  coraz więcej informacji i będę w stanie z większa otwartością pomagać innym, oraz lepiej wykrywać graczy, którzy utrudniają rozgrywkę i nie tylko. Gram na serwerze dosyć długo, oraz spędzam na nim dużo czasu, więc wiem z czym mam do czynienia. Szybko się uczę i szybko przyswajam nową wiedzę i z dodatkową pomocą szybko nauczę się funkcjonowania i poruszania się na cubegame.pl :))

Od kiedy aktywnie grqsz na serwerze?

Mniej wiecej 2 lata, z przerejestrowaniem na Minecraft Premium

Ile czasu jestes w stanue poswiecic na serwer?

Myślę że od 2h do 6h zależy od dnia ;p

Discord: Tak

TeamSpeak: Tak

Sprawny Mikrofon: Tak

Mutacja: Jestem dziewczyna

Czy posiadasz konto premium?: Tak!!

 

 

Edytowano przez Qveennn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz - podanie to nie pisanka,
Dwa - 24 godziny na poprawienie tego... 
 Pisanka poprawiona to tak..
Twój nick kojarzy się pomiędzy banem a normalną grą, choć żadnej kary do tej chwili od października nie ujrzano (ciekawe).

No nie wiem, zobaczymy co powiesz na rozmowie...
Mogło być lepiej,tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co powiesz na rozmowie

Nie było źle. Popraw trochę znajomość taryfikatora.

Jestem na tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na rozmowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podanie napisane całkiem starannie, zapraszam na rozmowę.
Coś tam usłyszałem podczas Twojej rozmowy z innym Moderatorem, natomiast chciałbym zadać jeszcze parę pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Kto jest online?   1 użytkownik, 0 anonimowych, 188 gości (Zobacz pełną listę)

    Właściciel HeadAdmin Administrator GlobalModerator Moderator forum Moderator Helper VIP Elita Bot Użytkownik
×
×
  • Utwórz nowe...