Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mcwe8x123

(helper) mcwe8x

Polecane posty

1. Nick w grze: mcwe8x
2. Wiek:16 lat (rocznikowo 17)
3. Opisz siebie: Mam na imię Dawid, mieszkam w woj, Śląskim.Aktualnie jestem w 1 klasie technikum informatycznego. Moim hobby jest webmastering (pisanie stron www), poza  moim hobby lubię czasami popykać klocki, czasami również inne gierki takie jak np.GTA V, FIFA i sporadycznie CSGO. A jak już gram w coś to lubię odpalić streama i podyskutować z ludźmi na różnorakie tematy,Lubię się dowiadywać nowych rzeczy więc często oglądam sobie na YT ciekawostki z różnych dziedzin, żeby móc się doedukować na tematy i ogólne i móc zabłysnąć wśród środowiska. Jestem ogólnie osobą otwartą, lubię rozmawiać z ludźmi i im pomagać. Nawiązując do jednego z wcześniejszych zdań odnośnie minecrafta jak już gram w klocki to najczęściej jest to skyblock, żebym mógł się odstresować.Grałem kiedyś więcej, ale przyszło technikum i tak się skończyło moje dzienne granie, teraz staram się do tego powrócić, jak to się mówi powoli a do celu. Na sam koniec mojej skromnej wypowiedzi chciałbym dodać, że nie jestem osobą która lubi pisać o sobie, bardziej pewnie się czuję rozmawiając, dlatego ten krótki opis mojej osoby może wydawać się trochę słaby ale jak już pisałem wyżej lubię się edukować.
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Jak już pisałem w swoim opisie jestem człowiekiem otwartym, który lubi pomagać innym osobom oraz rozwiązywać ich problemy. Doświadczenie z samym minecraftem mam dosyć duże samą swoją grę rozpocząłem około 10 lat temu, jak byłem starszy to zacząłem bardziej bawić się tą grą, tworzyć serwery bawić się ustawieniami pluginów, pisać własne skrypty. Z tego można również wywnioskować, że znam dużo komend w grze zwanej minecraftem. Kolejnym z powodów jest to, że nie traktuje graczy jako niższej warstwy społecznej i mam ich problemy gdzieś, staram się pomóc takiej osobie jak tylko mogę i staram się traktować taką osobę w miarę możliwości na równi.
5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? Od 3 miesięcy aktywnie 
6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? Minimalnie 2.5 h max. 8
7. Discord: tak
    TeamSpeak3: tak
    Sprawny mikrofon: tak
    Mutacja: tak
8. Czy posiadasz konto premium: tak 

Jeśli miało być to podanie na Skyblocka, to mocno nie w czas, jako że póki co edycja jest off i przez najbliższy czas taka pozostanie.

Jeśli wybrałeś zły dział, a to podanie miało być w CG, napisz do mnie o tym w wiadomości prywatnej.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...