Jump to content

[Propozycja] Zwycięstwa Bedwars

Jvlia
 Share

Recommended Posts

Według mnie przydałoby się coś takiego wprowadzić, jeżeli gościu z teamu nic nie robi, wystarczy go zgłosić za utrudnianie rozgrywki drużynie chyba. A jakby kogoś wywaliło z jakiegokolwiek powodu przy końcu gry, to co ma zrobić? Nie wróci przecież. Sama jestem na TAK.

Czegoś takiego naprawdę brakuje na CG, jak byłem młodszy myślałem, że jest

Oczywiście na TAK!

• 3 weeks later...

Fascynująca, poruszająca i pobudzająca dyskusję propozycja. BedWars to gra drużynowa, jak trafiasz na delikwenta, który nic nie zrobił - wybierz BedWars 1v1. Oczywiście: bezdyskusyjne, bezapelacyjne tak!

Przydałoby się to, w sytuacji, gdy idziecie na jedną osobę która ma lepszy ekwipunek niż wy, nie macie łóżka i Ty giniesz, a team mate zabija oponenta na 0.5 hp. Z drugiej strony, gdy jedna osoba z teamu jest AFK całą arenę, a druga gra i gdy ktoś zabije tą osobę na AFKU a grającą nie, nie powinno zaliczać osobie z AFKIEM wina. Ode mnie małe tak :) 

Edited by mrjony

• 1 month later...

Dnia 8.04.2020 o 1:58 PM, HejterMinecraft napisał:

A jak weźmiesz sobie jednego kolegę i pójdziesz z nim bić się z innymi typami i oni go zastrzelą a ty zastrzelisz tamtą dwójkę to czy twój kolega, który nie żyje będzie wygranym, 

Chyba nie, więc moja opinia jest na nie

a co jak przez całą grę ten kolega carrował, i zabijał wszystkich? Np. jest ostatnie 2v2, jedna osoba wskoczy pierwsza, zabija pierwszą osobę, obija do połowy drugą  i umiera, a druga osoba wchodzi i dobija, to co nic nie zrobił? Tak! 

Edited by Koraten13

• 4 weeks later...

Po części ok propozycja, ale za ogólnie powiedziane. Nie każdy, kto odpada przyczynia się do wygranej.

Wg mnie można coś takiego dodać, jeśli osoba spełni 4 warunki:

-będzie na spec

-przeżyje 10 minut

-zniszczy komuś łóżko

-10 killi i 1 final

W przedstawionej formie jakby jakiegoś nonskilla/trolla dobrało z kimś z topy to coś takiego by było nagradzane tak jak zasługi gracza z topy?

Jeśli każdy na spec dostawałby wina to byłoby to bez sensu. Przykładowo gracz na samym starcie robi trolla i skacze w przepaść po stracie beda, ale czeka na spec aż teammate wycarruje.

Z poprawkami byłbym na tak

Bez poprawek na nie

Ogólnie NEUTRAL

(Jeśli będzie to na bw to w podobnej formie można przenieść to na inne tryby, w których tego nie ma)

Dnia 22.03.2020 o 9:25 PM, lokiblond napisał:

I jak osoba która zginęła może być wygraną?! 

A co jak jest 2v2 w Skywars, jedna osoba wbije, zabije jedną osobę a drugą obije do połowy umierająć, a teammate przyjdzie i tylko dobije drugą osobe, to co nie należy się tej pierwszej win?

Edit: Oczywiście jestem na tak :D 

Edited by Koraten13
Zapomniałem o opinii xd

• 8 months later...

Ktoś zginie po stracie łóżka i  ma jeszcze wygraną dostać jak jego temate wygra? 

Jestem na Nie.

Dla mnie, jeśli by postawić jeszcze jakieś wymogi tj. musiałaby taka osoba spełnić warunki, że coś robiła to spoko pomysł, ale jeśli tylko za bycie współgraczem to jestem na nie

Jestem na nie poniewaz czesto jak gram 2 z randomami to oni nic nie robią tylko stoja w miejscu na generatorze, nie pomogą nawet w walce i tez nie ulepsza np. sharpa.

I dla takich ludzi nalezy sie nagroda w postaci monet?