Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
TheDangerCat

[II etap][Podanie] TheDangerCat

Polecane posty

1. Nick na TS3: Kot† /TheDangerCat
2. Wiek: 20
3. Doświadczenie: Typowego doświadczenia brak, lecz miałem własnego tsa z kumplami.
4. Czy posiadasz Discorda?: Tak/Nie: Posiadam discorda, jestem członkiem serwera skyblock od dłuższego czasu
5. Jak długo korzystasz z naszego TSa?: Koło 2 lat będzie
6. Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer?: Dlatego gdyż spędzam wiele czasu na serwerze, jestem tutaj codziennie a ludzi potrzebujacych pomocy oraz trolli nie ubywa.
7. Opisz siebie: Wiele napisałem podczas podań na skyblocka. Z grubsza powiem że interesuje się sportami walki, grami oraz deskorolka.
Jestem dość często aktywny na ts3 tzn. codziennie po wiele godzin i chetny do pomocy. Pracuje sobie codziennie, ale gdy wracam z pracy często umilam sobie dzień gierkami i rozmowami na ts.
Edytowano przez TheDangerCat
color fix

To, że wiele napisałeś o sobie w podaniach na SkyBlocka nie znaczy, że jesteś zwolniony z tej części podania tutaj.

Zapraszam na rozmowę.

Podczas rozmowy czułem, że to nie rozmowa jest w tej chwili ważna ale gra w "cska". Popadanie ze skrajności w skrajność przez którą straciłeś rangę kilka razy na serwerze partnerskim nie jest i nie było w porządku. Brak podstawowej wiedzy na temat komunikatora TeamSpeak 3. Brak kultury w stosunku do moderatora serwera.

Jestem na NIE.

Edytowano przez DPSGaming

Zobaczymy jak u Ciebie z wiedzą na temat naszego TS'a. Zapraszam na rozmowę! :)

Przed rozmową miałem mieszane uczucia co do Ciebie. Po rozmowie jestem w stanie stwierdzić, że poradziłbyś sobie w administracji.

Przyjemnie mi się z Tobą rozmawiało, a wiedzę masz niemałą (oczywiście braki w wiedzy i umiejętnościach musisz uzupełnić)!

Otrzymujesz ode mnie OCENĘ POZYTYWNĄ z wynikiem 29/34! 

PS. Dzięki tej "umowie" chcieliśmy z Sherrie Cię sprawdzić. Brawo, zdałeś nasz test! Gratulacje i powodzenia dalej! :)

Edytowano przez Lawii

Zapraszam na rozmowę

Rozmowa była w porządku, jesteś osobą z którą może bym się dogadała ;p 

Na próbę mogę dać małe tak.

Edytowano przez Sherrie

Twoja wiedza, nie wykracza poza tą minimalnie wymaganą, szału nie było. Patrząc na twoje zaangażowanie w rozmowę, jestem ciekaw dalszego procesu rekrutacji. Oczywiście życzę powodzenia. Przeciw wskazań nie ma na tyle dużo by nie dać Ci szansy, dlatego ode mnie masz naciągane tak

Edytowano przez Nakser

Zapraszam na rozmowe

rozmowa przebiegła dobrze jestem na tak

Edytowano przez Qwerty3

Napisano (edytowany)

Zapraszam na rozmowę.
tak

Edytowano przez Jaac0b

Kojarzę Cię, mieliśmy okazję czasami razem pogadać i pograć. Jako gracz skyblock'a przyglądałem też się Twojemu zaangażowaniu kiedy byłeś jeszcze tam w Administracji.

Wydajesz się osobą, która jak czegoś chce to potrafi się przyłożyć i nadrobić wszystkie braki.

Spróbujmy, jestem na Tak.

S8b3NBc.png

Zgłoś się do Vertie lub Barklera na TS3 w celu przeprowadzenia II etapu.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.