Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Szm1Q

Niesłuszny ban

Polecane posty

1. Szm1Q

2. 21.03.2020

3. Nie posiadam owego.

4. W czasie gry zostałem przeniesiony z areny na sprawdzanie . Powód bana to brak współpracy podczas sprawdzania.

5.  1.Posiadam paczkę BlazingPack.

2.Chciałem zostać sprawdzany ale na aplikacji Discord.

3.Nie podano mi powodu sprawdzania.

4.W tamtej  prośbie o odbanowanie moderator napisał że napisałem cytuję "Nie będę pobierał jakiegoś teamspeak daj już bana". Nie przypominam sobie że takie coś napisałem ale jeśli proszę wysłać screenshota z tamtej sytuacji :)

Jak już pisałem proszę podać mi DOBRE argumenty (mam nadzieję że nie będzie to argument : Nie pobiorę Discorda.)

Jeżeli będzie owy screenshot  Jestem bardzo chętny na sprawdzenie na aplikacji Discord ( z Teamspeak nie umiem korzystać )

PS : To moja druga prośba o odbanowanie.

Tym razem liczę na sprawiedliwość ponieważ gram od ponad 3 miesięcy i nigdy nie zdażyła mi się taka sytuacja

Pozdrawiam cieplutko z rodzinką (:

Osoby które sprawdzają podejrzanych mają z góry zasady które ich obowiązują, jednym z nich jest wezwanie na teamspeaka. Ten kto odmawia, wylatuje z banem, proste. Na discorda nie wzywamy, tylko i wyłącznie teamspeaka.

Bez ub, zamykam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.