Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
iMichaleQs69

[UB] iMichaleQs

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Na wstępie prosze o odpowiedz mimo iz nie miałem pisać już prośby o ub.

1.Nick: iMichaleQs

2.Data otrzymania bana: 

Ok. 2tygodnie temu

3.Screenshot: Generalnie nie ma mnie w moim mieście nie mam dostępu ale to chyba nie jest problem, dostałem bana za trolling i prowokowanie, brak reakcji na poprzednie kary

4.Sytuacja oraz powód otrzymania bana: Więc, długo zbierałem się za pisanie tego bo jestem w ciężkiej sytuacji. Ban był nakładany 3 razy. W ostatni Byczek napisał bez UB, lecz pisze ten post bo ja nic nie zrobiłem ludzie kochani.

Wpisano mi trolling, brak reakcji na poprzednie kary. Zaczęło się od tego, że Natala miała live i robila jakiś turniej scb powiedziała, zeby nie wchodzić bo ban, wszystko fajnie ale wtedy mnie na lajwie nie było bo miałem straszne Lagi. Gdy się ogarnąłem ludzie stali przy tablicach. Powtarzam NIE WIEDZIAŁEM że nie moge wejść za to dostałem perma. Wracajac do powodu bana. Byczek wpisałeś mi trolling i brak reakcji...

Od momentu ostatniego perma z moje zachowanie sie zmieniło jestem kulturalny, zresztą niewiem dlaczego Assasinek mówi co mówi wkurzyłem go i prowokowalem to prawda ale za to dostałem pierwszego bana. Od tego momentu nie dostałem juz żadnego i nie prowokuje nikogo procz mojej jednej sprzeczki z tym Krychem całym. Ban jest niesłuszne. Potrafie sie przyznac do błędu. Ale moje zachowanie sie zmieniło i nikogo nie troluje. Jeżeli jakimś cudem uda sie dostać tego im to tak samo jak wtedy obiecuje, że bese grzeczny bo ja tłumacze ze cały czas byłem!

5. Wątpię, że się uda bo straciłem nadzieję. Ale zostałem potraktowany przez was zle zostalo mi narzucone coś co nie miało miejsca od ostatniego czasu. Jeżeli ub nie dostane to czy jest opcja odzyskania tego konta w ub all?

Pozdrawiam...

Chciałbym żebyście wraz z assassinkiem byczkiem i natala to obgadali bo niewiem czy ktoś z was widział ze się zle zachowuje. 

I proszę z całego serca o tego unbana

Jedyne czego nie rozumiem to to:

Ban za wejście na arene kiedy natala zakazala ok rozumiem ale potem zostaje zmieniony na zupełnie inny powod na dodatek jest on nie prawdą... Poprostu mi przykro.

Nieporozumienie... Jak wy to zinterpretujecie... Czekam... Liczę na waszą sprawiedliwość. 

Edit: Czy jestem na czarnej liście?

Edytowano przez iMichaleQs69

W twoim przypadku banującym jest Administrator Natala_pl, więc ona podejmuję ostateczną decyzję (ja tylko powód wpisałem).

Zamykam żeby nie było zbędnych postów.

Pisałam na czacie że dla nonpremek. No ale nieważne. Podpadłeś już któryś raz z rzędu co nie jest dla ciebie dobre w twojej sytuacji. Jednakże jestem skłonna dać ci ostateczną szansę lecz nadmieniam byś się teraz pilnował jeszcze bardziej, bo gdy teraz podpadniesz gwarantuje ci bana wszędzie gdzie się da.

Odbanowany

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.