Skocz do zawartości

Polecane posty

Napisano (edytowany)

1. Nick w grze:  _IceWing kiedyś Mumin_PL

2. Data otrzymania bana: 20.03.2020 lub 21.03.2020 po północy.

3. Screenshot z informacją o banie: W załączniku.

4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana:

Bana otrzymałem za używanie NoKnocka, z czym muszę się po raz kolejny nie zgodzić. Cała sytuacja została nagrana przez jednego z graczy w filmiku znajdującym się >>tutaj<<. Grałem na trybie SCB mając nieziemskie lagi, spowodowane, jak już wcześniej wspomniałem pobieraniem przez mojego brata aktualizacji do gry (Overwatch). Bana otrzymałem najpierw od moderatora _Dam1x_, który mnie sprawdził i widział, iż gram praktycznie zawsze na paczce antycheat- Blazingpack. Po całym sprawdzaniu dostałem unbana. Jednak radość nie trwała długo… Od całego bana minęło 2 dni i jak zwykle grałem sobie spokojnie na SCB. Gracz, który wcześniej mnie nagrał był zdziwiony widząc mnie na serwerze, po czym pospiesznie wyszedł z areny i prawdopodobnie udał się na teamspeaka. W końcu raz się nie udało mnie zbanować permanentnie, to może za drugim się uda? No niestety udało się… Dostałem bana za sytuację, która wydawała się być już zamknięta. Zdenerwowany udałem się na ts następnego dnia ok. godz. 22:00, do Globalmoda, który dał mi bana (xBYCZEKx). Podałem argumenty, dzięki którym miałem zostać odbanowany jednak nic „nie ugrałem”. Sprawa miała zostać skierowana do rangi wyżej oraz miała zostać podjęta decyzja w mojej sprawie. Miałem patrzeć, czy powód bana się zmieni, ale dosyć długo się już naczekałem i nawet nie wiem czy Globalmod skierował to wyżej... Dlatego zdecydowałem się napisać prośbę o UB drugi raz, tym razem kieruję ją bezpośrednio do administratorów.

5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?:

Chciałbym zostać odbanowany ponieważ:

I.                 Nie używam, i nigdy nie używałem cheatów.

II.                Cała sytuacja była spowodowana lagami internetu.

III.              Na serwerze spędziłem dosyć sporo czasu –grałem jeszcze na nonpremium chyba od roku 2013.

IV.              Posiadałem dosyć spore statystyki i nie wiem po co miałbym nagle włączać cheaty.

V.               Na filmiku obciążającym mnie w 10 sekundzie widać, że mój zasięg jest słaby.

VI.              Na filmiku obciążającym mnie widać, że dostaję damage od łuku, tylko po prostu później. Ponadto, oddaliło mnie na chyba 15 kratek. Takie lagi się zdarzają, czego dowodem nie jest tylko moja sprawa. Sam gram na innych serwerach. Jednym z nich jest pvpstar.pl, jak wiadomo wstęp na niego mają tylko gracze z paczką Blazingpack. Nagrałem sytuację, w której jakiś gracz dostaje takiego samego laga jak ja. Filmik dostępny >>tutaj<< .

VII.            We wcześniejszej prośbie powiedziałem, że moją niewinność jest w stanie potwierdzić jedna osoba, z którą grałem (nick: Antami) oraz mój brat pobierający w tym czasie aktualizację.

VIII.           Aktualizacja Overwatcha była dostępna na serwerach testowych (PST) dnia 18.03.2020 r. z okazji wypuszczenia nowej postaci- "Echo".

Chciałbym, uzyskać odpowiedź bezpośrednio od któregoś z administratorów. W razie potrzeby jestem w stanie wejść na teamspeak.

Pozdrawiam _IceWing, albo Mumin (jak kto woli)

W razie problemów z hiperłączem! :

Link 1: https://www.youtube.com/watch?v=icMEhJkiQ3k&feature=youtu.be&t=16

Link 2: https://www.youtube.com/watch?v=km4Av6nkrpg&feature=youtu.be

Ban.jpg

Edytowano przez Mumin

Wim ze dostane warna ale ja tez potwierdzam niewinnosc tego gracza 

Gralem z nim duzo razy i nigdy nie uzywał żadnych cheatów 

Pozdrawiam

Moderacja została poinformowana o twoim przebiegu. 
Zgłoś się na teamspeaka między popołudniem a wieczorem.

Zamykam a kolega wyżej +1 do konta...

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.