Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Inezol

Prośba o odbanowanie

Polecane posty

1. Nick w grze: inezool
2. Data otrzymania bana: 25.03 br.
3. Screenshot z informacją o banie: https://imgur.com/undefined
4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: adminka kazała graczom schować zwierzątka. Gdy się jej zapytałam 
"dlaczego karzesz innym schować pety skoro za to zapłaciliśmy", zostałam zbanowana na 10 min z powodem "wiesz za co". Przyznam, że totalnie 
nie zrozumiałam o co jej chodzi, więc próbowałam dojść do rozwiązania problemu. Po całej kłótni, gdzie właśnie jej odpowiedzią było 
"za prowokacje", dostałam bana pernamentnego. Przyznam, że może źle się zachowałam kłócąc się, lecz po prostu starałam się dojść do porozumienia.
Uważam, że zostałam potraktowana nie sprawiedliwie a na koniec jeszcze obrażona przez innego admina. 
Mam nadzieję, że sprawa się rozwiąże i nadal będę mogła korzystać z waszego serwera na tym koncie. 
Udało mi się niestety zrobić tylko kilka zdjęć chatu. Jeśli będzie konieczność to podeślę.
5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?: Uważam, że zostałam potraktowana nie sprawiedliwie. Chciałabym nadal móc korzystać z waszego serwera.

Powiedzmy tak. Od razu widać gdy człowiek uważa się za kogoś ważniejszego od innych. Wypowiada się na tematy o których totalnie nie ma pojęcia np.: Jak funkcjonuje helpop, administracja itd. I mimo, że ludzie tłumaczą jak coś działa to osoba jest zasłonięta własną wizją podsycaną przez inne osoby które podobnie myślą. A później się dziwi, że dostaje "niesłusznego bana". Wzmianka o nieodpowiedzialnych adminach to też śmiech na sali w moich oczach. + Dochodzi płacz w social mediach. Co najlepsze nie widzę ani grama skruchy w twojej prośbie o odbanowanie. Ale może dostaniesz swoją szansę jak wbijesz na ts. Jak na razie BEZ UB

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.