Skocz do zawartości
takeawaystormPL

[Odrzucone][propozycja]Wykorzystanie monet

Polecane posty

1. Nick w grze:takeawaystormPL
2. Tryb gry:BedWars
3. Nazwa propozycji:Wykorzystanie monet
4. Opis propozycji:Czesc, wiem ze pisze juz 4 propozycje w ciągu jednego dnia ale nasuwa mis sie tyle według mnie ciekawych propozycji a dzis przedstawiam kolejną czyli wykorzystanie monet na BedWars
Tutaj wiem ze beda dyskusje lecz wychodze z propozycją Wprowadzenia kosmetyków czyli dokładnie.
-efekty wygranej areny 
-efekty wyspy
Wiec przejde do efektów wygranej areny 
-Koń-Czyli po wygranej arenie zasiadamy na konia i na nim jezdzimy, ale na konia np. z diamentową zbroją 
Buty jump boost IV- CZyli po wygranej arenie Dostajemy diamentowe buty jump boost 4 i mozemy Sobie skakac do woli (znaczy az wyjdziemy z areny
Deszcz tnt- Czyli spada z nieba multum tnt i one wybuchają i np. wybijają do góry (chociaż nie wiem czy to jest mozliwe)
Latające blaze- czyli blaze'y latają wokół zwycięzcy
Wiesniacy- Czyli wiesniacy spawnuja sie wokol zwyciezcy i okrążają go
-Efekty wyspy
Czyli np. jakas kolorowa welna na wyspie tego kto je kupil (oczywiscie tej welny nie dalo by sie wykopac/wydobyc)
Jakies kolorowe łóżko o innym kolorze niz na innych wyspach

5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje:Teraz od razu przyznam ze wiem iz czesci graczom moze sie to nie spodobac lecz musi byc jakis sposob na wykorzystanie monet
a sklepu z jakimis itemkami nie bedzie.Ceny efektów do ustalenia :)
6. Ewentulne załączniki:

ZApraszam do kulturalnej dyskusji 

Pozdrawiam 

~takeaway :)

Oczywiście, jest to fajny dodatek. Tak

Mam aż za dużo tych monet więc dodanie opcji ich wydania byłoby czymś ciekawym i przydatnym. Jestem na TAK.

TAK bo też mam trochę tych monet na koncie i są one jak na razie bezużytecznym dodatkiem.

Podobne coś na hypixelu jest

Jednak dla mnie jest to niepotrzebne ale ze względu na wykorzystanie monet moge dać NEUTRAL z przewagą na TAK

Krótko i na temat.

Jestem Za dodaniem.

Pozdrawiam, iMichaleQs

Moje zdanie? Jasne, że tak!

Kozak Pomysł!

Foxy

Trzeba wprowadzić jakieś klasy tak jak to było na SkyWalls i tyle np. była taka klasa nazywała się chyba bankier oczywiście do kupienia za monety - o ile dobrze pamiętam gracz dostawał od razu trochę surowców.

Nie wiem naprawdę po jakiego grzyba miałbym wydawać monety na jakieś efekty po wygranej arenie które nic nam przecież nie dadzą. Już wolę tak jak teraz sobie po prostu te monety "kolekcjonować" niż wydawać na jakieś niepotrzebne, nic niedające graczowi efekty po wygranej

Jak dla mnie totalny bezsens

Jestem na NIE

Edytowano przez HajsownikLNB

Tak jak kolega wyżej. Lubię bedwarsy i to bardzo i chciałbym żeby był jakiś sklep żeby te monety na coś poszło. Ale to co Pan napisał jako temat to no szczerze to ja tez bym nie kupił

Jestem za odrzuceniem

ale chętnie wysłucham  więcej propozycji o bedwars  i żeby te monety na coś poszły. 

Fajna propozycja aczkolwiek nie uważam żeby to było konieczne, jednakże mogło by to w jakiś sposób umilić grę. Na Tak

Ściągnięte z hypixela, ale przydałoby się takie coś, bo faktycznie tych monet jest dużo, w moim przypadku jest to już 50k i nie ma co z nimi zrobić. Ale jak już ma być ściągnięte z hypixela to dodałbym jeszcze latanie na smoku/witherze. Jak na razie jestem na lekkie tak.

Ciekawa propozycja. Dodatki kosmetyczne mogą zadowolić niektórych graczy. Jestem za dodaniem

Moim zdaniem jest to całkowicie zbędne. Zapewne wyglądało by to jak na sg tyle, że tam niema efektów tylko wystrzeliwuje cię w górę. Każdy po wygranej arenie by szybko pisał /hub i nie czekał by na te efekty, lecz fajnie, że myślisz jak wykorzystać monety, może wymyślisz coś ciekawszego to będzie git.

Jestem na nie

Monety na tą chwilę są bezużyteczne, więc pomysły na ich wykorzystanie są ciekawe. Do efektów wygranej, zbyt dużo ludzi wychodzi z areny, aby je chociażby zauważyć. Efekty wyspy, gdyby lepiej sprecyzowane byłyby dobrym dodatkiem kosmetycznym. NEUTRAL.

Jestem na TAK!

Z pewnością znajdą się gracze, którzy albo nie mają co robić z monetami, albo zdecydują się wydać je właśnie na te dodatki.

Administracja chce kiedys zrobic sklep na bedwars.

Neutral, bardziej nie

Nawet jeśli coś będzie prowadzone za monety, to pierw będzie restart monet każdemu na 0. Średnio widzę sens wprowadzania na siłę efektów.

Zamykam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.