Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MrZdzichu

[Przyjęte][Podanie] Mr.Zdzichu / PatrykHo

Polecane posty

1. Nick na TS3: Mr.Zdzichu.
  2. Wiek: 21.
  3. Doświadczenie: Byłem Technikiem na wielu serwerach głosowych, więc znam dość dobrze Teamspeak, posiadałem range na owym serwerze rok temu lecz z braku czasu została ona mi odebrana.
  4. Czy posiadasz Discorda?: Tak.
  5. Jak długo korzystasz z naszego Ts'a?: Co do długości przebywania na waszym serwerze nie jestem pewny z powodu zbyt częstego zmieniania id, ale na aktualnym pierwszy Connect był 26.04.2019.
  6. Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer?: Od jakiegoś roku wchodzę tam coraz częściej i z miłą chęcią pomogę zagubionym duszą owego serwera odnaleźć właściwą drogę.
  7. Opisz siebie: Witam. Jestem Patryk mam 21 lat, na waszym serwerze posiadałem już rangę "Helper'a" i raczej dobrze spełniałem jego funkcje lecz po przez brak czasu nie mogłem zostać na długo teraz mam zamiar to nadrobić i pokazać się z jak najlepszej strony. Co do aplikacji Teamspeak od 2012 zajmuję się serwerami, więc zabezpieczenia, permisje i inne na serwerach nie są dla mnie obce. Na co dzień pracuje w największej sieci sklepów w Polsce która oferuje pożyczki pod zastaw.

Dziękuje za poświęcony czas na przeglądaniu owego podania pozdrawiam PatrykHo Mr.Zdzichu

Zapraszam na rozmowę! :)

Rozmowa była nawet przyjemna, aczkolwiek na wiele pytań odpowiedziałeś błędnie (z nawiązaniem do starego ts'a).

Niestety jestem na NIE!

Edytowano przez Lawii

Zapraszam na rozmowę 

jestem na nie

Edytowano przez Qwerty3

Nie mam nic przeciwko temu, żeby dać Ci znowu szansę. Wiedzę, potrzebne umiejętności i znajomość naszego teamspeak'a już masz. Chciałbym zobaczyć jak tym razem faktycznie będzie z aktywnością i jak będziesz się odnajdywał na takiej randze.

Jestem na Tak.

Doceniam za staranie i trud włożony w napisanie podania. W administracji wszyscy wiedzą, że masz ogromną wiedzę na temat TeamSpeaka jednak nie chodzi tylko o to. Podczas rozmowy z tobą wyraźnie widać, że czujesz się bardziej wykwalifikowany od twojego rozmówcy. Nie twierdze, że to złe, ale nie powinno być to widoczne. Gdyby pominąć wiedzę techniczną muszę stwierdzić, że nie jesteś dobrą osobą na to stanowisko. Nie widzę w jaki sposób dogadałbyś się z innymi osobami w administracji. Oczywiście moja ocena nie skreśla cię z dalszego etapu rekrutacji.

Ocena negatywna.

No ok.

Wpadnij na rozmowe

Stwierdziłeś że rezygnujesz z podania. Cóż ja daję szansę większości żeby pokazać się z jak najlepszej strony i mnie przekonać do siebie. Nie skorzystałeś z niej mimo, że próbowałam ci pomóc. Nie ukrywam, że zawiodłam się bardzo i skoro wolisz mieć do nas pretensje o to jak się zabraliśmy do tej rekrutacji i zrezygnować to nie będę na siłę samą siebie zmuszać do siedzenia z osobami, które "mają cię w d*pie" :)

Jestem na NIE!

Edytowano przez Sherrie

Mr.Zdzichu, chciałbym Ci serdecznie podziękować za dzisiejszą rozmowę. Wiem, że jesteś w stanie poradzić sobie z każdą techniczną sprawą związaną z TeamSpeak 3. Z przykrością jednak muszę stwierdzić, że nie wyobrażam sobie współpracy z tobą w administracji. 

Przykro mi ale jestem na NIE.

S8b3NBc.png

Zgłoś się do Vertie lub Barklera na TS3 w celu przeprowadzenia II etapu

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Alvin667788
      1. Nick w grze: Alvin667788
      2. Wiek: 14 lat
      3. Opisz siebie: 
      Mam na Imię Karol, Mam 14 lat i chciałbym wstąpić do administracji.
      W minecraft gram od bety 1.8 (miałem po drodze kilka różnych kont), prowadzę kanał na YouTube, (Alvinek TM mam nadzieję że mogę tu napisać nazwę) na którym wrzucam filmy i robię (w miarę) regularne live z serwera cubegame.pl, Na kanale tym zebrałem już ponad 1000 widzów i mam nadzieję dalej się rozwijać, posiadam discorda, ts3 jak i skype (jeśli byłby potrzebny).
      Prowadzę własną stronę z autorskimi paczkami modów do minecraft, często zgłaszam również cheaterów których spotkam na live lub w trakcie gry na serwerze, moimi pasjami jest nagrywanie filmów i montaż oraz gaming (nie tylko w minecraft ale inne gry takie jak np. Overwatch).
      I to wszystko co mogę o sobie powiedzieć, mam nadzieję że moje podanie zostanie przyjęte, a jeśli nie to będę dalej grał jako szary gracz, Pozdrawiam.

4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę: 
      Uważam że powinienem otrzymać rangę, ponieważ gram aktywnie na serwerze (jak i reklamuję go) i nie nawidzę cheaterów których niestety ze względu na nie zbyt dobrze działający Antycheat (bez obrazy dla właściciela, technika i innych z administracji) jest wiele, wcześniej zgłaszałem cheaterów, ale postanowiłem że chciałbym wziąć udział w pomocy innym graczom serwera.

5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze:
      Ogólnie na serwerze gram od 2016, niestety ze względu iż moje konto zostało ukradzione, a statystyki wyzerowane (długa historia), na stronie serwera pisze że gram od 2019, więc jeśli chcecie możecie brać tą datę pod uwagę, a aktywnie na serwerze gram od 3 miesięcy, wchodzę (ze względu na naukę) 3 dni w tygodniu w weekendy, lecz jeżeli mam trochę czasu chętnie wbijam popykać w (mój ulubiony tryb) bedwars.

6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer:
      Tak jak napisałem wyżej, jestem w stanie wchodzić 3 razy (około 2-4 godzin) w tygodniu lub częściej zależy od dnia

7. Discord: TAK
          TeamSpeak3: TAK
          Sprawny mikrofon: TAK
          Mutacja: TAK
      8. Czy posiadasz konto premium: TAK
    • Przez kuba11833
      1. Nick w grze: Entom
      2. Wiek: 14 lat
      3. Opisz siebie: Cóż, mam na imię Jakub, mam 14 lat, kasztanowe włosy i niebieskie oczy. Bardzo interesuję się językami obcymi, grami komputerowymi oraz programowaniem. Jeśli chodzi o to co lubię jeść to staram się jeść dietetyczne produkty, lecz niestety średnio mi to wychodzi. Lubię również koty, psy i wszystkie inne zwierzęta, także "szkodniki". "Bo wszystko istnieje i ma prawo istnieć" ~Entom 2k19. No i w sumie to chyba tyle. Krótko, zwięźle i na temat.
      4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: Hmm.. Dużo pisałem tu w poprzednim podaniu i w sumie nie wiem co dodać. Trochę dorosłem od ostatniego podania. Jak ktoś chce zobaczyć ten punkt z poprzedniego podania to proszę bardzo.
      Myślę, że powinienem otrzymać rangę ponieważ jestem sprawiedliwy i miły. Potrafię wypowiadać się w różnych tematach. Mam doświadczenie z Minecraft'em a w szczególności z serwerami Multiplayer. Sam prowadzę własny serwer i jestem z Niego zadowolony. Jestem również bardzo pozytywną osobą, dzięki czemu utrzymuję dobre kontakty z drugim człowiekiem. Potrafię też dostosować się do sytuacji i je rozwiązać korzystnie dla obu stron. Znam również wiele komend i wtyczek.
      5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze?: Od kiedy pierwszy raz dołączyłem na CubeGame staram się być aktywnym, ostatnio jednak miałem problemy rodzinne.
      6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer?: Dużo, w dni powszednie myślę że 2-3h, natomiast w weekendy śmiało 4-5h.
      7. Discord: tak
          TeamSpeak3: tak
          Sprawny mikrofon: tak
          Mutacja: Ciężko powiedzieć
      8. Czy posiadasz konto premium: tak (i tylko tak, innej odpowiedzi być nie może): Tak
      No wiem, wiem że dawno mnie nie było i że bana miałem, ale ban był niesłuszny, tak samo jak punkt ostrzeżenia bo wtedy miałem bana..
      Bana dostałem za używanie gadżetu VIP więc chyba to nie ja powinienem się tłumaczyć tylko @BYCZEK który mi tego bana wlepił.
      Po prostu dla "beki" strzelałem gadżetem w Byczka i się wkurzył.. I proszę bardzo Byczek: Przepraszam i żałuję.
      Mam nadzieję że mi wybaczysz tak samo jak Assassinek który pewnie nawet tego nie pamięta, ale nie wiem czy się wkurzył więc też przepraszam.

Dzięki za zrozumienie, pamiętajcie żeby zagłosować w mojej ankiecie ludziska!

Wymoderowano, usunięto zbędną ankietę/byku
      Byku, z tym serwerem to nie chodziło mi o publiczny serwer konkurujący z wami, tylko o serwer prywatny na którym gram ze znajomymi.
      Zedytowano, dodano potrzebną ankietę/Entom
    • Przez kuba11833
      1. Nick w grze: Entom, Poczta_glosowa
      2. Wiek: 14
      3. Opisz siebie: Nazywam się Jakub. Od 3 miesięcy mam 14 lat. Uwielbiam grać w Minecraft'a, Fortnite'a. Pochodzę z województwa wielkopolskiego, z okolic Poznania. Staram się swój kanał na YouTube, ale często tracę do tego cierpliwość. Lubię kuchnię amerykańską i włoską, no i troszeczkę turecką. Niestety zmieniłem nick na Minecrafcie Premium czego zaczynam żałować ponieważ konto Poczta_glosowa miało statystyki od 16 grudnia 2014 roku. Nazwę zmienię jak skończy mi się VIP, ponieważ nie chce go tracić . 
      4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Cóż myślę, że powinienem otrzymać rangę ponieważ jestem sprawiedliwy i miły. Potrafię wypowiadać się w różnych tematach. Mam doświadczenie z Minecraft'em a w szczególności z serwerami Multiplayer. Sam prowadzę własny serwer i jestem z Niego zadowolony. Jestem również bardzo pozytywną osobą, dzięki czemu utrzymuję dobre kontakty z drugim człowiekiem. Potrafię też dostosować się do sytuacji i je rozwiązać korzystnie dla obu stron. Znam również wiele komend i wtyczek.
      5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze?
      Od 2015 roku ale w 2014 też troszeczke grałem (miesiąc).
      6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? Myślę, że około 2 godzin dziennie.
      7. Discord: Mam problemy z mikrofonem, ale chyba już wiem jak je naprawić.
          TeamSpeak3: Tak
          Sprawny mikrofon: Tak
          Mutacja: No cóż w trakcie.
      8. Czy posiadasz konto premium: Tak
      Edit: Pzdr wszystkim
      Moja najważniejsza wada: jąkam się xD

• Przez 519Arecvki
      1. Nick _519Arecvki
      2. Wiek 14 lat.
      3. Jak długo grasz na serwerze? Od lipca 2018 roku.
      4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? Myślę, że 8-9/10.
      5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Nie, ale myśle ze nie będzie z tm problemu.
      6. Opisz siebie Witam jestem Arek, grę na serwerze zacząłem ok. 15 lipca 2018 roku.
      Coś o mnie prywatnie. Mam 14 lat. Na co dzień pomagam rodzicom w gospodarstwie. W minecrafta zacząłem grać jak miałem około siedmiu lat czyli 7 lat temu. Stało się to bardzo przypadkowo ,ponieważ na co dzień nie lubiłem grać na komputerze, lecz brat przychodząc ze szkoły zainstalował minecrafta na komputerze i zostawił go włączonego ja przychodząc do domu usiadłem do komputera i zacząłem grać i tak oto spodobał mi się minecraft. Dlaczego chce zostać helperem u was? Dlatego ,że nigdy nie spotkałem tak przyjaznego i innowacyjnego serwera minecraft grałem na różnych serwer od PvP do MiniGames, lecz najbardziej spodobał mi się skyblock nie pamiętam dokładnie, ale chyba wasz skyblock był 1-wszym skyblockiem na ,którym grałem. W minecrafcie miałem krótka przerwę aż do lipca tego roku. Szukałem serwera skyblock na grupach fb oraz różnych forach gier internetowych. Dużo osób polecało wasz serwer, wiec postanowiłem obejrzeć co i jak ,serwer bardzo mi się spodobał dlatego chciałem zostać na dłużej.
      Z swojego miejsca myślę ,że jestem rozpoznawalnym graczem na serwerze oraz bardzo pomocnym nowym jak i starszym graczom.
      Pozdrawiam was ciepło i  liczę na jak najpozytywniejsze rozpatrzenie mojej aplikacji do administracji

Taki mały "FanArt" https://zapodaj.net/648fd27b66f65.png.html 
    • Przez FvvmuPL
      1. Fvvmu
      2. 16, (za niedługo 17) 
      3. Jestem Klaudiusz. Chodzę do Technikum Informatycznego. Wybrałem ten profil, ponieważ interesuję się programowaniem i sprzętem komputerowym. Moje zainteresowanie do Minecrafta wzięło się od młodych lat, czyli jakieś 6 lat temu. Staram się wykazywać dużą aktywnością, lecz czasami mi to nie pozwala ponieważ szkoła trochę wymaga poświęcenia czasu. Gdy "nie jestem w stanie" odbyć swojego obowiązku na serwerze staram się poinformować i nadrobić w miarę możliwości. Interesuję się również sceną e-sportową. Staram się wykonywać zlecone mi zadania. Ortografia jest bardzo dobra/znakomita, zdarzają mi się czasami jednak błędy. Umiejętność wypowiedzenia się jest również, potrafię się też przyznawać do błędów. Jestem tylko człowiekiem.
      4. Wydaje mi się, że posiadam doświadczenie w sprawie komend/pluginów. Byłem już na kilku serwerach w administracji. Staram się darzyć inne osoby swoją pomocną ręką jeżeli jej potrzebują. Nie cierpię osób które używają "wspomagaczy", więc staram się szybko ich wykurzyć, żeby reszta graczy mogła w spokoju grać . Brak jakichkolwiek "ulg" wszystko według taryfikatora kar i banów.
      5. Kiedyś spędzałem więcej czasu na serwerze, ale gdy jest rok szkolny czasu jest mniej :(. Jeżeli mnie pamięć nie myli to na waszym serwerze zawitałem w 2013/2014 roku, na forum od lipca 2015.
      6. Mamy aktualnie wakacje więc mogę poświęcić dużo. Spędzam dużo czasu przez komputerem, więc myślę 2-5h jestem w stanie wykonywać pracę pomocnika na serwerze. 
      7. Discord: Tak, lecz preferuję TS3. Jeżeli będzie to potrzebne mogę przenieść się na Discorda, nie mam żadnych sprzeciwów.
          TeamSpeak3: Tak
          Sprawny mikrofon: Tak
          Mutacja: Tak
      8. Tak, (Nawet z pelerynką)

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
      ~Z Pozdrowieniami, Klaudiusz.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.