Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gacus

[Podanie] Gacek

Polecane posty

1. Nick na TS3: Gacek

2. Wiek: 21

3. Doświadczenie: Nigdy nie byłem w administracji żadnego teamspeak’a, ale przez okres użytkowania go i pomocy znajomych nauczyłem się podstaw, które są wymienione w wymaganiach(nadawanie rang, ostrzeżeń, tworzenie kanałów prywatnych itp.)

4. Czy posiadasz Discorda?: Tak, Gacek#5018

5. Jak długo korzystasz z naszego TSa?: 2 lata, 11 miesięcy i 8 dni.

6. Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer?: 

Chciałbym moderować ten serwer, ponieważ spędzam na nim dużo czasu, staram się na nim przebywać tak długo jak tylko na to mogę sobie pozwolić. Chciałbym pomóc wam z codziennymi obowiązkami, ponieważ chcę aby na serwerze panowała miła i spokojna atmosfera. Nie sądzę, że potrafię dużo, ale w razie napotkania problemów umiem się do nich przyznać i poprosić o pomoc. Myślę, że część z was mnie kojarzy i wie, że przesiaduje tu prawie codziennie. Znam w większej części regulamin i taryfikator kar, ale myślę, że nauczenie się go jest tylko kwestią czasu i prób.

7. Opisz siebie: 

Mam na imię Łukasz, pochodzę z okolic Poznania. Z moich zainteresowań mógłbym wymienić sport, w przeszłości trenowałem piłkę nożną, siatkówkę, pływanie i koszykówkę. Interesuje się także informatyką, uczę się podstaw programowania, lubię także pobawić się grafiką. Moim innym hobby są gry komputerowe. Gram pół-profesjonalnie w drużynie LoL'a, na pozycji TOP. Nie jestem osobą konfliktową, unikam smutnych tematów, zawsze staram się wszystko dobrze przemyśleć i brać na uwagę wszystkie okoliczności. Lubię zwierzęta, a najbardziej koty, są takie super.

Pozdrawiam, Gacek.

4988395_print_1.png?key=0c26bb9fd6bfdba0

Szkoda, że jedyne co tutaj jest prawdą o Tobie, to punkty 1, 2, 4, 5 i kawałek punktu 7, a reszta to kopia mojego podania z 2018 roku.

Oczywiście za odrzuceniem.

Jedyną range jaką na obecną chwilę mogę Ci zaoferować to ranga zbanowany. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...