Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gacus

[Podanie] Gacek

Polecane posty

1. Nick na TS3: Gacek

2. Wiek: 21

3. Doświadczenie: Nigdy nie byłem w administracji żadnego teamspeak’a, ale przez okres użytkowania go i pomocy znajomych nauczyłem się podstaw, które są wymienione w wymaganiach(nadawanie rang, ostrzeżeń, tworzenie kanałów prywatnych itp.)

4. Czy posiadasz Discorda?: Tak, Gacek#5018

5. Jak długo korzystasz z naszego TSa?: 2 lata, 11 miesięcy i 8 dni.

6. Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer?: 

Chciałbym moderować ten serwer, ponieważ spędzam na nim dużo czasu, staram się na nim przebywać tak długo jak tylko na to mogę sobie pozwolić. Chciałbym pomóc wam z codziennymi obowiązkami, ponieważ chcę aby na serwerze panowała miła i spokojna atmosfera. Nie sądzę, że potrafię dużo, ale w razie napotkania problemów umiem się do nich przyznać i poprosić o pomoc. Myślę, że część z was mnie kojarzy i wie, że przesiaduje tu prawie codziennie. Znam w większej części regulamin i taryfikator kar, ale myślę, że nauczenie się go jest tylko kwestią czasu i prób.

7. Opisz siebie: 

Mam na imię Łukasz, pochodzę z okolic Poznania. Z moich zainteresowań mógłbym wymienić sport, w przeszłości trenowałem piłkę nożną, siatkówkę, pływanie i koszykówkę. Interesuje się także informatyką, uczę się podstaw programowania, lubię także pobawić się grafiką. Moim innym hobby są gry komputerowe. Gram pół-profesjonalnie w drużynie LoL'a, na pozycji TOP. Nie jestem osobą konfliktową, unikam smutnych tematów, zawsze staram się wszystko dobrze przemyśleć i brać na uwagę wszystkie okoliczności. Lubię zwierzęta, a najbardziej koty, są takie super.

Pozdrawiam, Gacek.

4988395_print_1.png?key=0c26bb9fd6bfdba0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że jedyne co tutaj jest prawdą o Tobie, to punkty 1, 2, 4, 5 i kawałek punktu 7, a reszta to kopia mojego podania z 2018 roku.

Oczywiście za odrzuceniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyną range jaką na obecną chwilę mogę Ci zaoferować to ranga zbanowany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...