Skocz do zawartości
lokiblond

[Oczekujące]Propozycje Hunterowa x1 2020

Polecane posty

1. Nick w grze: Hunterow 
2. Tryb gry: VD 
3. Nazwa propozycji: Dowolny moment opuszczenia areny. 
4. Opis propozycji: Podczas areny na Vd nie trzeba czekać do końca gry aby dostać monety i wbitą fale. Tylko zapisuje Ci to na czym skończyłeś.
5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Vd jest dość czasochłonnym trybem i nie każdy na arenie ma czas by grać np. 2/3 godziny non stop. Szkoda 
pracy takich ludzi, którzy poświęcili czas i nic za to nie dostali. Rozwiązuje to też w pewnym stopniu problem wyrzucania. Gdy cie wyrzuci i tak coś dostaniesz. 
Spotkałem się też z przypadkami gry gracz musiał już kończyć i stwierdził, że przegra pozostałym grę. 
6. Ewentulne załączniki: 

Kiedyś  miałem bardzo nie przyjemną sytuację podczas próby dostania się do topki jeden z graczy, który wszedł stwierdził, że nie chce mu się już grać a, aby nie stracić tej fali zaczął nam wszystko niszczyć tylko po to abyśmy przegrali i fala + monety zaliczyły mu się do statystyk. A w przypadku dodaniu tej możliwości wyjścia w dowolnym momencie można by było uniknąć tej nieprzyjemnej sytuacji lub ostatnimi czasy grając na tym trybie z kolegami zdobyłem 80 fale, gdy nagle mnie wywaliło i nic z tej rozgrywki nie miałem, Tak naprawdę 2h przepadły. 

Jestem jak najbardziej za dodaniem.

Bardzo przydatne, podczas wyrzucania z serwera też powinno tak być

Duże tak

Edytowano przez Ender600

To jest absurdalnie niesprawiedliwie by dobić do ~110 fali po kilku godzinach po czym nic nie dostajesz.

tak dodajcie to to

Również miałem taką sytuacje! Bardzo, ale to bardzo rzadko gram na tym trybie ze wzgledu na brak graczy. Raz udało się trafić na arenę z graczami, z którymi szło nam bardzo dobrze. Było super, do czasu, gdy mnie wywaliło. Nie pamiętam która była to fala, jednak trochę czasu poswieciłem, a statystyki się nie zmieniły.

Jestem na TAK

Miałem szczerze mówiąc sam to zaproponować szczególnie że zdarza się wywalanie albo problemy z internetem i cała gra idzie na marne a tak jak napisales tryb ten jest czasochłonny.

Jak najbardziej jestem na TAK

Jestem na TAK.

Może i sam w sobie nie grałem długo na VD, ale jedyne moje wspomnienia z tym trybem to wyrzucanie z serwera za przebiegnięcie po płytce XDDD

Grając w VD i wbijając wysoką fale trochę stresowałem się ze moje 3 godziny gry pójdą na marne(na szczęście tak się nie stało ale było blisko)

Jak najbardziej NA TAK :)

Zobaczymy co da się zrobić.

Zamykam/oczekujące.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.