Skocz do zawartości
lokiblond

[Oczekujące]Propozycje Hunterowa x3 2020

Polecane posty

1 Nick w grze: Hunterow
2. Tryb gry: Skywars 
3. Nazwa propozycji: Nowa moc Blitza 
4. Opis propozycji:  Proponuje zamiast kiedyś proponowanej enderperły dodać na blitzstarze moc portal. Klasa działa by jak na sg, czyli teleportuje cie do 
najbliższego gracza. Kosztowało by to tak samo jak pozostałe moce za 15k
5. Własne refleksj.e i opinie, dodatkowe informacje: Uważam, że jest to lepsze niż enderperła i utrudniła by trochę zadanie campiącym z łukiem graczom.
6. Ewentulne załączniki: 

No i to mi się podoba!

Za Dodaniem

To mogło by zastąpić enderperłe z innej propozycji. Jestem na tak , lecz gdy miało by dojść to i perła to na nie

Na tak brakuje tego bardzo 

Edytowano przez Kelefaw

Tego zdecydowanie brakuje. Na tak

Portal zdecydowanie nie pasuje do trybu skywars

Jestem na nie :/\:

Edytowano przez Sheys

Dla mnie ten cały blitz na sw to nieśmieszny żart, a co dopiero dodawać nową moc

Niestety, na nie

Jestem na nie

Nie będę sie Tu zbytnio wypowiadał. To było by niesprawiedliwe dla słabszych graczy. Jestem na NIE

Edytowano przez iMichaleQs69

2 godziny temu, iMichaleQs69 napisał:

Nie będę sie Tu zbytnio wypowiadał. To było by niesprawiedliwe dla słabszych graczy. Jestem na NIE

A co tu jest niesprawiedliwe? To, że camper jakiś nie może cie z łuku zrzucić, niesprawiedliwa to jest cena łuku. Portal nie byłby tani ale pomógłby ludziom którym chce się grać a nie campic z napiętym łukiem przez 7 minut.  

blitzstar na sw to ewidentny niewypal. nie pasuje tam zupelnie, administracja przy robieniu nowej edycji zorientowala sie chyba ze bedzie slaba i dodali blitz stara z innego trybu tylko z innymi mocami tak na odwal.

ja to jestem za calkowitym usunieciem blitzstara - a co do mocy portal - neutral 

2 minuty temu, MikoIino napisał:

blitzstar na sw to ewidentny niewypal. nie pasuje tam zupelnie, administracja przy robieniu nowej edycji zorientowala sie chyba ze bedzie slaba i dodali blitz stara z innego trybu tylko z innymi mocami tak na odwal.

ja to jestem za calkowitym usunieciem blitzstara - a co do mocy portal - neutral 

Popieram twoje zdanie jeśli chodzi o to, że blitz star nie pasuje zupełnie do trybu jakim jest skywars, lecz nie sądzę, że administracja zrobiła to na odczepnego tylko, że mieli to już wcześniej zaplanowane a moce jakie dodali to postanowili je wspólnie w gronie administratorskim. Przez to właśnie sądzę, że jak już jest ten blitz star na tym trybie to chociaż dajmy mu jakieś fajne moce żeby był on sensowny i zachęcał graczy do używania jego.

Myślę, że to się przyda, ale nie pasuje do stylu oraz jest niezbalansowane. Jestem na nie

Edytowano przez thunderblue

Osobiście bym wolała już ręcznie się dobudowywać do camperow niż korzystać z portalu, jakoś dużo czasu nie tracę przy tym. Nie czuję wielkiej potrzeby żeby wprowadzono to na sw, na nie

Propozycja fajna

Jednak moim zdaniem to Blitz na SW to niewypał tak jak dla niektórych @up

Jednak mimo, że Twoja propozycja jest spoko, ma sens moja ocena na dziś to neutral.

4 minuty temu, Jankowskyy napisał:

Propozycja fajna

Jednak moim zdaniem to Blitz na SW to niewypał tak jak dla niektórych @up

Jednak mimo, że Twoja propozycja jest spoko, ma sens moja ocena na dziś to neutral.

Nie mówie, że ta edycja jest lepsza. Ale uważam, że jak już jest to można ją jakoś udoskonalić by grało się lepiej. Dziękuje za opinie :D

Jestem zdecydowanie na Tak, sam chciałem pisać taką propozycję, ale w końcu się do tego nie zabrałem.

Osoby, które są na nie chyba nie wiedzą jak uciążliwe jest dojście do kampiącego gracza na mapach na których odległość wyspy gracza od środka jest bliska 40 kratek. Dodatkowo możemy spotkać się z sytuacją kiedy takich graczy jest więcej obok siebie na wyspach i dojście do któregokolwiek z nich jest praktycznie niemożliwe.

Skoro już jest ten blitzstar to przydałaby się moce, które faktycznie są warte tych 15000 monet. Aktualnie takie moce opłacające się kupienia są dwie, portal zdecydowanie byłby 3.

Po ponownym przemyśleniu, przejrzalem komentarze no i faktycznie macie rację. Zmieniam swoją decyzję. To faktycznie mogloby się przydać. Brawo Hunterow. Pozdrawiam ~Michał~

Lekkie TAK

Jestem na TAK!

Na chwilę obecną odczuwam wrażenie, że większość mocy zarówno na SSG i SW za bardzo odstaje od reszty. Kolejna przydatna moc z pewnością by się przydała :>

Przedyskutujemy.

Oczekujące.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.