Jump to content

[Przyjęty][HELPER] Onvyr

Recommended Posts

1. Nick: Onvvyr

2. Wiek: Rocznikowo 15 lat

3. Jak długo grasz na serwerze?: Gram na serwerze już od około 3 lat

4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? Uważam, że jestem bardzo dobrze zapoznany z komendami Helpera i Moderatora, aczkolwiek wiadomo, że nikt nie jest idealny - oceniam znajomość komend 9/10.

5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Po zapoznaniu się ze wszystkimi wymaganiami mogę jasno rzec, że je spełniam.

6. Opisz siebie: Witam, nazywam się Nikodem. Interesuję się grami komputerowymi i nie tylko, bo również lubię gry planszowe. Bardzo dużo czasu spędzam na Discordzie, jest to nieodłączna część mojego dnia, ale oczywiście nie ograniczam się tylko do komputera. Lubię aktywność fizyczną taką jak żeglarstwo, koszykówka i ćwiczonka w zaciszu domowym. Interesuję się programowaniem (co w rodzinie to nie zginie ). Uważam że moim dużym plusem jest to, że jestem ambitny. Jestem osobą komunikatywną. Jak się czegoś chwycę to nie puszczę i dążę do celu. Moją wadą jest, że jestem uzależniony od anime. Myślę, że to tyle, dziękuje za uwagę szanownej administracji.

Podanie jest ładne i treściwe, można się o Tobie czegoś dowiedzieć. Mimo wszystko, nie kojarzę Twojego nicku z poprzednich edycji. Obecnie nie mam możliwości sprawdzenia Twojej aktywności oraz zaangażowania na serwerze.

Wchodź na TeamSpeak'a, daj się poznać, na ten moment ocena neutralna.  

Całkiem spoko napisane podanie, nie kojarzę co prawda nicku z poprzedniej edycji, nie znaczy to jednak, że na niej nie grałeś. Widziałem, że dostałeś się na beta testy więc zachęcam do aktywnego udziału i angażowania się - z pewnością zostanie to zauważone :] Wbijaj na TeamSpeaka, poznaj się z Administracją (sporo u nas informatyków, więc pewnie się szybko odnajdziesz), a Helper będzie w Twoim zasięgu.
Aktualnie podanie oceniam na Neutral +

Z podania idzie się czegoś o Tobie dowiedzieć, chciałabym jednak zobaczyć bardziej Twoje zaangażowanie w życie serwera, daj się poznać administracji i pracuj ładnie na beta testach. :D 
Na ten moment NEUTRAL. 

Podanie ładne i można się czegoś dowiedzieć. Mimo, że Cię nie kojarzę postanowię dać Ci szansę. Liczę na twoje na twoje zaangażowanie na beta testach jak i również na edycji.

Na tą chwilę Ocena Neutralna.

W zasadzie mogę powiedzieć niewiele więcej, co moi poprzednicy. Ładnie napisane podanie, miałem też okazję chwilę z Tobą porozmawiać, więc jakąś tam opinię już o Tobie mam. Udzielaj się zarówno na beta testach jak i podczas najbliższej edycji oraz postaraj się wchodzić na TS3, aby dać nam możliwość na lepsze poznanie Twojej osoby.

Póki co również neutral, ale życzę powodzenia, bo wyglądasz mi na ogarniętą osobę.

Widziałem Cię na ts, a nawet miałem okazję z Tobą porozmawiać. Widać Twoje chęci do integracji z naszą ekipą, a to jeden z głównych kroków do sukcesu. Podoba mi się fakt, że podanie jest Twoją wizytówką, a nie zakłamanym życiorysem. Jedyne czego mi brakuje, to zobrazowania Twojej pracy podczas trwania edycji, ale z czasem wszystkiego się nauczysz.

Reasumując powyższe stwierdzenia, moja ocena jest pozytywna.

Podanie ok i można się czegoś dowiedzieć na twój temat. Widziałem Ciebie na ts3 i mieliśmy okazję porozmawiać. Niestety rozmowa mogła pójść o wiele lepiej, bo popełniałeś dużo podstawowych błędów. Nie kojarzę ciebie z poprzednich edycji. Jeśli pokażesz swoje zaangażowanie podczas beta testów i edycji, będę skłonny zmienić moją ocenę na tak (oczywiście musisz mieć bardzo dobre zachowanie na serwerze).

Neutral

Podanie mi się podoba można się dowiedzieć trochę rzeczy an twój temat, na ts3 widywałem rozmawiałem, czy grałem. Na ten moment wystawiam ocenę neutralną, gdyż nie kojarzę ciebie bardziej z serwera i jeżeli po beta testach oraz na początku edycji pokażesz się z dobrej strony oraz okażesz swoje zaangażowanie zmienię zdanie na ocenę pozytywną.

Podanie ładne, można się czegoś o Tobie dowiedzieć. Miałam okazje z Tobą porozmawiać, ale mimo wszystko chciałabym jeszcze lepiej Cię poznać i zobaczyć zaangażowanie na beta testach jak i edycji. Na tą chwilę ocena Neutralna.

• 3 weeks later...

500_F_116609873_wGsq1Yp1DBuW0jWCaVNRvwyn

Podanie zaakceptowane.

Zgłoś się proszę do xThauron lub Nysseth w celu przeprowadzenia drugiego etapu. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...