Jump to content

[Odrzucone][Propozycja] Nowy Tryb

xShinsuke
 Share

Recommended Posts

1. Nick w grze: xShinsuke
2. Tryb gry: Fast Buliders
3. Nazwa propozycji: Dodanie Fast Buliders
4. Opis propozycji: Fast Buliders - Jak sama nazwa wskazuje, to tryb, na którym można trenować swoje umiejętności bridgingu, i sprawdzać jak szybko potrafisz
zbudować most do celu, zarówno w prost, jak i na ukos. Za każde dojście do celu, nagrodą byłyby monety, za które można byłoby kupić różnorodne bloki, na których
chce się budować. Z tego co wiem, nie jest to jakieś trudne do zrobienia, a w Polsce jest mało, lub w ogóle nie ma, tego typu trybu, tym bardziej nonpermium, 
(jak już, to jest dobrze niektórym znany Niemiecki serwer, na którym takowy tryb się znajduje). Lecz na niego trzeba mieć konto premium. 
A Cubegame by tego nie oferował, ponieważ serwer jest nonpremium. Sloty byłyby od 0/16 (jeszcze do ustalenia), po trzy tabliczki.
Oczywiście, cały tryb miałby się znajdować na Acrade. Tyle ode mnie, pozdrawiam miłego dnia.
5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Uważam, że ten tryb przydałby się na cubegame, i w pewnym stopniu, pomógł w jego rozwoju.
6. Ewentulne załączniki: Brak

Faktycznie, ten "znany" serwer jest premium i niektórzy gracze nonpremium też chcieli by zagrać. Ogólnie pomysł fajny. 

Jednak że nie wiem czy pasowało by to do minigames. Małe Tak.

^ wszystko wyjasnione. 

jak chcecie pocwiczyc speedbridge to sobie to zrobcie na singleplayer, nie widze sensu w dodawaniu tego jako tryb na serwerze 

nie

Z przykrością musze powiedziec, ze jestem za odrzuceniem.

Chciałbym na prawde, fajne nowe trybki nowe na arcade, zeby jakos odżyło arcade. Ale ten twój pomysł hmm.. Delikatnie mówiąc nie jest dobry.

Jak było wyzej, za szybko by sie znudziło.

Tryb ciekawy, aczkolwiek myślę, że pomimo zainteresowania nim na początku po krótkim czasie stałby się nudny i monotonny, dlatego uważam, że nie ma większego sensu nad nim pracować, gdyż ilość pracy najprawdopodobniej by się nie przełożyła na wzrost zainteresowania. Ostateczna opinie jest na nie.

5 godzin temu, Alunee napisał:

Nie widzę sensu dodawania tego. Sam możesz pójść na tryb jednoosobowy i potrenować sobie to sam. 

Jestem na NIE 

Jak dla mnie na trybie jednoosobowym zajmie to więcej czasu niż na jakimś, np. serwerze. + na serwerze jest to bardziej komfortowe.

18 minut temu, Kuba20031503 napisał:

Z przykrością musze powiedziec, ze jestem za odrzuceniem.

Chciałbym na prawde, fajne nowe trybki nowe na arcade, zeby jakos odżyło arcade. Ale ten twój pomysł hmm.. Delikatnie mówiąc nie jest dobry.

Jak było wyzej, za szybko by sie znudziło.

Ale ten tryb nie jest po to, żeby grać na nim i nabijac topke, tylko żeby sobie poćwiczyć budowanie, a tam nie ma chyba nic do znudzenia.

9 godzin temu, Gabrvsia napisał:

na serwerze jest to bardziej komfortowe. 

a no nie zawsze, na singleplayer nie musisz polegac na tym ze twoj internet bedzie dobrze dzialal. rowniez nie byloby to najbardziej komfortowe dla cubegame, ktore musialoby utrzymywac serwery tego trybu, ktory no nie jest zbytnio potrzebny. odpalasz swiat super plaski, budujesz sie 2 bloki do gory i juz mozesz cwiczyc jakikolwiek speedbridge. jedyne co ci zajmie wiecej czasu w porownaniu do serwera to wlasnie postawienie tych dwoch blokow. ile to jest, sekunda, dwie? 

Edited by MikoIino

Byłbym na tak lecz czy nie lepiej zrobić nowy ale jaki wiekszy tryb typu  nowe The Bridge? Taki tryb napewno byłby fajny i duzo osob by sobie ćwiczyło ale przeciez da sie na singlu ćwiczyć czyż nie? Ja naprzykład wolał bym zrobić tryb typu Dragon Escape.Wiem że duzo osob nie wie co to za tryb lecz nie bede sie tutaj rozpisywac. Można sobie wpisać w google i wszystko da sie znaleźć.

Jestem na NIE

Edited by Kinderek

Pewnie, że można to zrobić na jednoosobowym, ale myślę, że tryb nie zabierze miejsca czemus innemu na arcade. Myślę, że tryb cieszył by się popularnością zarówno po dodaniu jak i po miesiącu, na pewno nie byłby bezużyteczny. Tak

Edited by xSweetka

Jak dla mnie są inne o wiele ciekawsze tryby. A, że cg bardzo rzadko coś dodaje wolałbym by to było coś lepszego 

Niestety na Nie 

Edited by lokiblond

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 3 Guests (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...