Jump to content

[Odrzucone][SCB] Park

XeelixUwu
 Share

Recommended Posts

Nazwa trybu: SCB

Nazwa mapy: Park

Nick osoby/osób budujących: MikeWazowsky, xQveen, xFlvffy_

Opis mapy: Mapa przedstawia otoczony zielenią park. Znajdziemy tam fontannę, ogromne drzewo (z niespodzianką w środku :)), huśtawki, a nawet stragan na największej z wysp. Wszystkie wyspy mają swój oryginalny dodatek, który sprawia, że mapa odróżnia się od innych. Wysepki posiadają różną wielkość, dzięki czemu każda z klas na SCB będzie miała swoje pole do popisu. Jeżeli masz propozycję co do naszej mapy, śmiało pisz w komentarzu :3.

Link do zdjęć: https://imgur.com/a/O6gVBJh

Tak jak niżej wspomniał SeeMon, wysepki były trochę kanciaste, oto poprawki: https://imgur.com/a/nnbuXcP

Świetna mapa. Jedyne co mi się lekko rzuca w oczy to kanciastość niektórych wysepek. Nie mniej jednak mi się mapka mega podoba i chętnie bym na niej zagrał.

Jestem na TAK

Po poprawkach idealna 

TAK, TAK I JESZCZE RAZ TAK

Edited by SeeMon

Mapa naprawdę jest ładna. (miałem okazję ją oglądać na żywo :)

Zdecydowanie jestem za dodaniem ! 

Mapa jest całkiem fajna, ale są małe odstępy między wysepkami oraz nie podoba mi się ten nudny dirt można zastąpić czymś innym już lepszy cobblestone. Podsumowując, jeżeli będą większe odstępy i bloki inne niż dirt oraz wprowadzisz coś oprócz tych drzew to jestem na tak a jeśli nie zostanie wprowadzone to na nie. 

31 minut temu, Kelefaw napisał:

Mapa jest całkiem fajna, ale są małe odstępy między wysepkami oraz nie podoba mi się ten nudny dirt można zastąpić czymś innym już lepszy cobblestone. Podsumowując, jeżeli będą większe odstępy i bloki inne niż dirt oraz wprowadzisz coś oprócz tych drzew to jestem na tak a jeśli nie zostanie wprowadzone to na nie. 

Nie rozumiem, na kamieniach rośliny/trawa? :/

Moim zdaniem mapka bardzo ładna, ale zdjęcia są robione na dużym FOV'ie albo są duże różnice poziomów wysokości.

Małe Tak

14 minut temu, xM4jky napisał:

Moim zdaniem mapka bardzo ładna, ale zdjęcia są robione na dużym FOV'ie albo są duże różnice poziomów wysokości.

Małe Tak

Screeny zostały zrobione na fov'ie Quake Pro, a odstępy między wyspami są niewielkie ;)

44 minuty temu, MikeWazowsky napisał:

Screeny zostały zrobione na fov'ie Quake Pro, a odstępy między wyspami są niewielkie ;)

W takim razie tak.

Ciekawa mapa, rzeczywiście odróżnia się od innych na serwerze. 

Jestem ZA DODANIEM

Dnia 30.04.2020 o 8:12 PM, Kelefaw napisał:

Przeczytaj jeszcze raz i zrozum. 

Jeżeli chcesz dawac rady, to dawaj rady z sensem xd

Ładnie wykonana, pomysłowa.
Na TAK

6 godzin temu, Dragomir11 napisał:

Nie podobają mi się wyspy z bloków trawy, drzewa, stragan i ogrodzenie z płotków. Jestem na nie.

To moze zaproponuj cos lepszego, słucham ciebie :DD

A później będzie płacz, że tylko na łuki gra. Za dużo małych pojedynczych wysp w dalekim rozstawie.

15 minut temu, Sylvvia napisał:

A później będzie płacz, że tylko na łuki gra. Za dużo małych pojedynczych wysp w dalekim rozstawie.

Nieważne jaki będzie rozstaw wysp i tak szkielet oraz blaze, będą jednymi z najczęściej wybieranych klas. Klasy dystansowe > do walki w zwarciu no chyba że się ma 25 enderpereł w klasie dla VIP-ów i umie się grać.

Edited by Dragomir11

Czemu wszystko z dirta?! Ogarniam różne fetysze, ale do jasnej Anielki - nie ten! :PepeKMS:. Mapka przeciętna, mała, drzewo zrobione w 4 minuty, niczym się nie wyróżnia - jestem zmuszony dać ocenę negatywną.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 3 Guests (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...