Skocz do zawartości

Mapa na survival games.  

38 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy jesteś za dodaniem mapy ?

• Tak, mapa jest warta dodania.
    • Mogła by być lepsza.
    • Nie, mapa mi się nie podoba.

Polecane posty

Piękna to ona nie jest, ale zawsze coś nowego, za dodaniem.

Mapa estetyczna i ładna, myślę, że grało by się świetnie :D

TAK

Fajna i ciekawa mapka. Może w końcu będzie można pograć na czymś nowym. Liczę na dużo skrzynek;-p

Za dodaniem

Mapa bardzo ładna, na pewno się będzie na niej super grało.

Za dodaniem

superowa mapa, pasuje na tryb. środek odczuwam że jest jakimś połączeniem środków z Wenecji i San Andreas, ale nic w tym złego, ładnie to wygląda. Zbudowanie mapy na SG to nie lada wyzwanie, widać, że podołaliście temu wyzwaniu i mapka jest naprawdę fajna, chętnie pogram na niej jak zostanie dodana na serwer.

duże TAK

Już sam fakt że jest to w końcu coś nowego zasługuje na dodanie, ale mapka sama w sobie też jest bardzo fajna. Zbudowanie mapy na SG to nie lada wyzwanie i bardzo szanuję za chęci i efekt końcowy.

Za dodaniem.

Mapa rewelacyjna, wszystkie elementy z "Piratów z Karaibów" zachowane. Ma swój klimat co jest dużym plusem. Mogłam zobaczyć ją z bliska i dostrzec ile pracy i serca zostało w nią włożone. Co tu więcej pisać jestem za dodaniem

Edytowano przez Jusialola

Po zdjęciach jestem w stanie stwierdzić, że w mapkę został włożony ogrom pracy. Chętnie ujrzałbym nową mapę na SG na serwerze, bo obecne są każdemu dobrze znane. Fajnie by było ją pozwiedzać w poszukiwaniu skrzynek. 

Jestem za dodaniem.

Mapa bardzo dopracowana, widać, że włożoną w nią dużo pracy. Chociaż tymi czasy często na SG  nie siedzę, gdy dodadzą nowe mapki, może coś zajrzę. Jestem za dodaniem.

Zakochałem się w tej ośmiornicy :wub:

Mapka bardzo przyjemna na oka, nie ma na niej zbytniego przepychu, a jednocześnie nie jest pusta.

Elementy które mają być charakterystyczne dla tej mapy, takie pozostały, a na dodatek są starannie zbudowane.

Ciężko dać ocenę inną niż TAK.

Pomijając kwestie wyglądu. Nowa mapa na SG z pewnością się przyda, bo na obecnych stali bywalcy pamiętają ułożenie skrzynek lub kluczowych rzeczy (np. bloku diamentu w ramce)

Mapa mi się bardzo podoba więc...... Jestem na TAK! Mam nadzieje, że będzie ta mapa ;)

Mapa jest super, jestem ciekaw, jakby się na nie grało o;

Jestem za dodaniem! ;)

Miałem okazje  zwiedzać mapkę w grze i muszę stwierdzić ze mapka naprawdę robi wrażenie 

Oczywiscie Za Dodaniem

Edytowano przez XDurafelX

Nawet dobra mapa :D
Za dodaniem

Wow, bardzo ładna mapa, jestem za dodaniem.

Mapka prezentuje się super, jest ładna i starannie wykonana, z pewnością przyda się jakiś powiew świeżości na sg, bo obecne mapki są już większości dobrze znane.

Za dodaniem:wub:

oo, dodam jedno - oby na mapie nie było dodanych OP przedmiotów w ramkach, takich jak diamentowy napierśnik czy enchantowane złote jabłko na jednej z map (nazywa się chyba SG4), albo bloków diamentu, żelaza i złota jak na Zone. zdobycie tych przedmiotów praktycznie w pełni decyduje o wygraniu gry na danej arence - nie chcemy takiej sytuacji na tej mapie : )

18 minut temu, MikoIino napisał:

oo, dodam jedno - oby na mapie nie było dodanych OP przedmiotów w ramkach, takich jak diamentowy napierśnik czy enchantowane złote jabłko na jednej z map (nazywa się chyba SG4), albo bloków diamentu, żelaza i złota jak na Zone. zdobycie tych przedmiotów praktycznie w pełni decyduje o wygraniu gry na danej arence - nie chcemy takiej sytuacji na tej mapie : )

Nie mamy wpływu na ramki, skrzynie i ich ilość itp. Wszystkie tego typu rzeczy będą dodawane przez członków administracji i nic na to nie poradzimy. ;) 

PS. Na mapie nie ma żadnych ramek z przedmiotami :D 

Edytowano przez thelogin123

Jedyne co bym poprawiła to lekkie podwyższenie burt przy okrętach (według własnego uznania). Mapka bardzo mi się podoba i chętnie bym na niej pograła. Wyraźnie widać włożoną w niej pracę, chęci oraz czas.

Za dodaniem

3 minuty temu, thelogin123 napisał:

Nie mamy wpływu na ramki, skrzynie i ich ilość itp. Wszystkie tego typu rzeczy będą dodawane przez członków administracji i nic na to nie poradzimy. ;) 

okej, ale nie ma na mapie żadnych ramek z przedmiotami?

Temu trybowi na pewno przydałoby się odświeżenie, a ta mapka naprawdę zrobiła na mnie wrażenie ^^

Jak najbardziej na tak.

Miałem okazję zobaczyć z bliska, Jak najbardziej na TAK

Powiem, ze mapa na SG to duże wyzwanie. Ta mapa nie będzie należała do moich ulubionych, ale i tak jest bardzo ładna i pasuje na tryb!

Za dodaniem :) 

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.