Skocz do zawartości

Mapa na survival games.  

38 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy jesteś za dodaniem mapy ?

• Tak, mapa jest warta dodania.
    • Mogła by być lepsza.
    • Nie, mapa mi się nie podoba.

Polecane posty

Mapa bardzo mi się podoba (szczególnie ośmiornica). Nie ma co się rozpisywać,

za dodaniem 

Mapka bardzo fajna, a przydała by się jakaś nowa na ten tryb, oczywiście jestem za dodaniem.

Mapka przyjemna dla oczu, jakaś odmienność pojawiłaby się na SG w końcu. Klimat zachowany, budowle wykonane starannie. Cóż więcej powiedzieć - podoba mi się. Tak

10 godzin temu, MikoIino napisał:

okej, ale nie ma na mapie żadnych ramek z przedmiotami?

Są kości w katakumbach bo nie miałem serca ich usuwać :(

Ale one chyba nie zadecydują o rozgrywce.

Ładna mapa, pomoże ożywić sg. Za dodaniem :P

38 minut temu, lokiblond napisał:

Są kości w katakumbach bo nie miałem serca ich usuwać :(

Ale one chyba nie zadecydują o rozgrywce.

okej, kości to nic nie zmienią chyba ze ktoś zdecyduje sobie drzewo posadzić

w takim razie mapa idealnie dopracowana na tryb, nie moge sie doczekac az bede mogla zagrac! 

Sama mapa robi ogromne wrażenie, szczególnie że ma być najnowszą, a zarazem autorską mapą na tryb SG. Mam parę zastrzeżeń do budowli/miejsc, które można by było poprawić:

- wioska, gdzie jest spawn jest bardzo ładna lecz można byłoby co nieco urozmaicić niektóre domki/budowle znajdujące się w niej, też z perspektywy gracza grającego na arenie wszystko może wydawać się w porządku, ale z perspektywy obserwatora, z góry wygląda ona kwadratowo, tym samym wydaje się być bardzo prosta, co również można byłoby poprawić
- za dużo palm, niektórych można się pozbyć i postarać się, aby zlewały się one z drzewami z sąsiedniego biomu + teren wokół nich urozmaicić bujniejszą roślinnością
- screen, na którym jest łódka z przewróconym masztem - można by było tę łódkę uszkodzić, by sprawiała ona wrażenie uszkodzonej przez ciężar masztu
- jeden screen niżej jest latarnia morska z ciemną łódką - latarnię można by było bardziej rozbudować, np. powiększyć górę, poprawić ściany, dodać okienka, a na łódce dodać więcej rzeczy, np. postawić coś à la beczki, położyć jakieś surowce spełniające rolę łupów, by nie była ona taka pusta
- ta mała wioseczka z ogniskiem w głębi lasu - domki wyglądają bardzo prosto, można by było je troszkę podrasować i przebudować ognisko, bo za dużo w nim cobblestone'a
- ta opuszczona wieża/latarnia sprawia wrażenie jakby jej dach lewitował
- ta wioska, gdzie dachy są z nether stairs'ów - rozbudować domki, są po prostu kwadratowe + urozmaicić teren tej wioski, wymieszać mycelium z np. coarse dirtem, podzolem, gravelem itp., by nie była ona taka pusta + dodać roślinki
- ta fontanna w środku bagien - szczerze powiedziawszy nie wiem, co ona tam robi, ale można by ją było gdzieś indziej postawić, niekoniecznie tam
- ten budynek na screenie pod fontanną - przepraszam, ale nie mam pojęcia co to jest
- kościółek jest strasznie malutki, można go bardziej rozbudować, tym samym powiększyć
- urozmaicić wulkan, np. poprzez imitację wylewającej się lawy do rzeki, tym samym mieszając to z obsydianem

Z mojej strony wszystko.
Reasumując: sam pomysł i wykonanie mapy bardzo fajne. Pozostało co nieco rozbudować i gdzieniegdzie urozmaicić, by wyglądała ona rzeczywiście "na poziomie", poza tym szampańsko.

Jestem za dodaniem.

22 godziny temu, kikons78 napisał:

Sama mapa robi ogromne wrażenie, szczególnie że ma być najnowszą, a zarazem autorską mapą na tryb SG. Mam parę zastrzeżeń do budowli/miejsc, które można by było poprawić:

- wioska, gdzie jest spawn jest bardzo ładna lecz można byłoby co nieco urozmaicić niektóre domki/budowle znajdujące się w niej, też z perspektywy gracza grającego na arenie wszystko może wydawać się w porządku, ale z perspektywy obserwatora, z góry wygląda ona kwadratowo, tym samym wydaje się być bardzo prosta, co również można byłoby poprawić
- za dużo palm, niektórych można się pozbyć i postarać się, aby zlewały się one z drzewami z sąsiedniego biomu + teren wokół nich urozmaicić bujniejszą roślinnością
- screen, na którym jest łódka z przewróconym masztem - można by było tę łódkę uszkodzić, by sprawiała ona wrażenie uszkodzonej przez ciężar masztu
- jeden screen niżej jest latarnia morska z ciemną łódką - latarnię można by było bardziej rozbudować, np. powiększyć górę, poprawić ściany, dodać okienka, a na łódce dodać więcej rzeczy, np. postawić coś à la beczki, położyć jakieś surowce spełniające rolę łupów, by nie była ona taka pusta
- ta mała wioseczka z ogniskiem w głębi lasu - domki wyglądają bardzo prosto, można by było je troszkę podrasować i przebudować ognisko, bo za dużo w nim cobblestone'a
- ta opuszczona wieża/latarnia sprawia wrażenie jakby jej dach lewitował
- ta wioska, gdzie dachy są z nether stairs'ów - rozbudować domki, są po prostu kwadratowe + urozmaicić teren tej wioski, wymieszać mycelium z np. coarse dirtem, podzolem, gravelem itp., by nie była ona taka pusta + dodać roślinki
- ta fontanna w środku bagien - szczerze powiedziawszy nie wiem, co ona tam robi, ale można by ją było gdzieś indziej postawić, niekoniecznie tam
- ten budynek na screenie pod fontanną - przepraszam, ale nie mam pojęcia co to jest
- kościółek jest strasznie malutki, można go bardziej rozbudować, tym samym powiększyć
- urozmaicić wulkan, np. poprzez imitację wylewającej się lawy do rzeki, tym samym mieszając to z obsydianem

Z mojej strony wszystko.
Reasumując: sam pomysł i wykonanie mapy bardzo fajne. Pozostało co nieco rozbudować i gdzieniegdzie urozmaicić, by wyglądała ona rzeczywiście "na poziomie", poza tym szampańsko.

Jestem za dodaniem.

-  Wioska jak i palmy jest robiona na bazie filmu ( zdj poniżej) Domki były wykonane w prosty sposób mające wyglądać jak domu z 18wieku, z ciekawszych budowli w mieście jest: 

duży ratusz, więzienie,bank, kościół i karczma. Każdy dom różni się od innego ponieważ nic nie jest robione w WE ( z wyjątkiem szklanej bariery) z powodu kupna serwera bez komend), palmy w takich ilościach miały być imitacją palm gęsto otaczających wioskę ( co do bujności z tym faktycznie można coś poprawić ) 

96140662_712171152948389_1239397076224180224_n.png?_nc_cat=102&_nc_sid=b96e70&_nc_oc=AQmK_qiOZSueTHEaTW1U3br65m9zG6PmW4E-zISZU8uUD_WK6uTq2U9IitpRhudRF4ak6HxI_F1cSpZBTW6gX_6B&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=1892f4ebb1ed66f1f495545c48ac7e07&oe=5ED94D84&dl=1- statek był uszkodzony na ss było może to nie widocznie ( podeśle lepszy widok na niego) 

-  Czarna perła dostanie jakieś łupy, beczki itp. 

- Co do wiosek w lesie i Netherowej. Były to wioski robione na samym początku w prostym stylu, wioska w lesie faktycznie można po prawić byłem do niej najmniej przekonany od początkul, ognisko za to według mnie jest bardzo ładne i nie ma potrzeby go zmieniać. W netherowej niektóre budynki można przekształcić na ( trudniejsze do zrobienia :p)

- Fontanna młodości znajdowała się w zalesionym dzikim terenie nie daleko bagien i jezior. Jest ona zrobiona w inny nasz sposób stąd wygląda w taki sposób. 

- Pod fontanna to budynek skąd pochodzi to koło, w filmie był on ukazany jako w połowie zniszczony budynek z tym o to kołem ( nie umiem znaleźć na yt zdj tego ) 96277534_2356737297952407_3657406622411522048_n.png?_nc_cat=103&_nc_sid=b96e70&_nc_oc=AQlvX6G0ThtS7-c2nV21XaalGlg-YCAczuoIP0Aisqh4jT60kS49RGwuFV6QIxwhcX1JJbC4s6FTXhJ8fSFsxbgT&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=a14648f8867c3f619d70b97436cb7362&oe=5ED7D95F- Kościółek wielkościowo wydaje mi się nie jest zły, można postawić obok jakiś domek.

- lawa wylewa się z drugiej strony by nie spalić drewnianej dróżki 

image.png

Im głębiej tym ciekawiej...

Mapa bardzo fajna, mi się podoba, chciałbym zobaczyć ją na naszym dzisiejszym SG.

Przyłożyliście się, co bardzo widać, środek dosyć ciekawy, jedyny szczegół który mi kapkę przeszkadza to płaski teren na środku.

Za włożoną pracę nie mogę dać nic innego niż nie

Tylko żartuję. Oczywiście, że na TAK

Wydaję się być w sam raz, zmiany na sg by się przydały, bo dawno nie było.

Za dodaniem ;)

ładna mapka, jestem za dodaniem

Ta ośmiornica skradła moje serce

Poza tym - mapka bardzo śliczna, klimatyczna, a przede wszystkim ciekawa

ZA DODANIEM

Mapka a w sumie mapa zrobiona wyśmienicie aż ciężko by było dać inną ocenę.

Jestem na TAK!

Mapka fajna, widać że się postaraliście, na tak.

#Edit 09.05

Po doradzeniu kikonsa: 

- Wioska w lesie zamieniona na wioskę zrobioną z 3 namiotów, ognisko zmienione lekko by nie było przesytu cobblestona

- Piasek zmieszany z sandstonem na środku

- Czarna perła zapełniona w środku by nie była pusta

- dach latarni nie lewituje 

- zmiana położenia lawy na wulkanie i dodanie obok roślinności ( trawy, kwiatów, melonów i dyni) 

- dodanie domu księdza koło klasztoru 

- pozostałe statki ozdobione w środku 

https://imgur.com/a/EQfIdht 

Edytowano przez lokiblond

Mapa ładna, estetyczna, trafia w moje gusta. Mapa jest spójna, nie są to randomowo porozstawiane budowle niemające sensu, wszystko jest mniej więcej utrzymane w konkretnej tematyce. Autorzy mieli ciekawy zamysł co dobrze widać.  Jak najbardziej za dodaniem ;)

Przybędę jutro na odbiory i ustawianie skrzynek.

Jeśli jeszcze wątek nie został zamknięty to się niegrzecznie wtrącę. Pochylcie się nad paletą na samym środku - żwir i piasek to chyba nie jest coś co chcemy ujrzeć po wejściu do gry. Proponuję do tego dołożyć bruk, kamień i nieco poprawić ścieżki odchodzące od spawnu; popracujcie nad tym. Fajnie, że ktoś wziął się za bardziej obszerną mapę niż SkyWars - za dodaniem.

Edytowano przez Ciuchol

Wreszcie jakaś mapa sg, powtarzające sie mapy scb i skywars nie są tak trudne do zrobienia jak mapa sg, szacuneczek. Mam nadzieję, że zostanie ta mapa dodana bo jest świetna.

TAK

Jestem pod wrażeniem. Naprawde, gratuluje. Widać, że mapa była budowana z wielkim zaangażowaniem i ciężką pracą. Gołym okiem można dostrzec, że nie była budowana 

tzw. na odwal sie. Osobiście mało gram na Super BlitzSG ale z chęcią ujrzałbym tą mape. Osoby tak naprawde piszące, że są na nie bo coś tam im nie pasuje nie wiedzą

jak to jest budować mape i to jeszcze na tryb gdzie ta mapa musi być jednak duża. 

Reasumując: 

Zalety: Mapa jest Estetyczna oraz przepiękna.

Wady: Brak

Osobiście jestem za dodaniem:) 

Pozdrawiam ~~iKso__ 

Spoczko, mapa chciałbym ją zobaczyć z bliska :)

Tak

Powiem tak ta mapka jest bardzo dobra i pasuje, jak inaczej ? TAK 

Większa część osób nie podjęłaby się wyzwania budowania mapki na SG, ponieważ zajmuje to dużo czasu. Prędzej ludzie budowaliby mapki na inne tryby.

Sama mapka jest mega ładna, postaraliście się.

ZA DODANIEM

• Utwórz nowe...