Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KanSakii

[Przyjęty][HELPER] KanSakii_

Polecane posty

1.Nick:

KanSakii_

2. Wiek:

14.

3. Jak długo grasz na serwerze?:

Grałem na XVI i teraz na XIX.

4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda?:

Jakieś braki mogą się znaleźć więc 9/10.

5. Czy spełniasz wszystkie wymagania?:

Oczywiście że tak.

6.Opisz siebie: 

Witam, mam na imię Wojtek. Mam 14 lat, pochodzę z miejscowości niedaleko Katowic. Chodzę do szkoły podstawowej która znajduję się w moim mieście. Na ogół jestem osobą sympatyczną, spokojną, nie wdającą się w kłótnie, z chęcią pomocy innym. Interesuję się sportem oraz serialami. Lubię sobie pooglądać anime jak i seriale na Netflixie. Jeśli chodzi o sport to gram w koszykówkę.

Pozytywnie kojarzę Cię z poprzedniej edycji. Na ts'ie przebywasz sporo, a nawet zasłużyłeś sobie na rangę Frienda.

Podanie nie jest za bardzo obszerne, ale przynajmniej jest przejrzyste.

Uwieńczeniem tego wszystkiego jest fakt, że dostałeś się na BetaTesty i udzielasz się na nich dość aktywnie.

Jestem pozytywnie nastawiony do Twojej kandydatury.

Podanie najważniejsze informacje zawiera, idzie się czegoś dowiedzieć na Twój temat. Miałam okazję rozmawiać z Tobą kilka razy, wydajesz się być bardzo sympatyczną osobą. Na poprzedniej edycji byłeś aktywny, nie zauważyłam abyś był jakoś szczególnie karany czy wdawał się w kłótnie z graczami. Dostałeś się na beta testy, co działa na Twoją korzyść. Chcę zobaczyć Twoje zaangażowanie tam. Jestem ciekawa tylko jak radzisz sobie ze stresem... 

W obecnej chwili nie mam zastrzeżeń co do Twojej karykatury, aczkolwiek chciałabym sprawdzić pewne rzeczy gdy edycja już będzie. 

Ocena neutralna

Podanie nie jest zbyt obszerne, ale napisałeś w nim to, co najważniejsze, z pewnością widać poprawę patrząc na poprzednie. 
Dostałeś się na beta testy, na których już na ten moment widzę, że starasz się udzielać, co jest jak najbardziej na plus.
Na ts widuję często, nawet przez chwilę udało się nam porozmawiać, kojarzę Cię również z poprzedniej edycji.

Na ten moment ocena Neutralna, zobaczymy, co przyniesie czas. 

Podanie jest ładne i przejrzyste, można się z niego trochę o tobie dowiedzieć. Na poprzedniej edycji byłeś aktywnym graczem, który wywierał na mnie pozytywne wrażenie. Byłem z tobą na wyspie i w miarę dobrze ciebie poznałem. Na ts3 jesteś aktywny często widuje na nim twój nick oraz czasami razem rozmawiamy i gramy w różne gry. Myślę, że jak najbardziej zasługujesz na szanse w naszej administracji. Jestem na TAK.

Podanie mało obszerne, ale można wywnioskować najważniejsze rzeczy. Kojarzę Ciebie z poprzedniej edycji na której się pozytywnie udzielałeś. Rozmawiałem z Tobą na ts i wydajesz się taką osobą  jaką opisałeś w podaniu. Widzę Ciebie praktycznie codziennie na ts3. Dostałeś się na bety na których coś tam się udzielasz. 

NEU/TAK

Podanie krótkie, zwięzłe na temat. Można się czegoś o Tobie dowiedzieć. Mieliśmy okazje porozmawiać na ts3 gdzie widuje Cię prawie codziennie. Kojarzę Cię z poprzedniej edycji. Dostałeś się na beta testy gdzie na ten moment widać twoją aktywność. Aktualnie Neutral.

500_F_116609873_wGsq1Yp1DBuW0jWCaVNRvwyn

Podanie zaakceptowane.

Zgłoś się proszę do xThauron lub Nysseth w celu przeprowadzenia drugiego etapu. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...