Skocz do zawartości
RafiSKY

[Odrzucone]Podanie na Helpera [RafiSKY]

Polecane posty

┏━━━━◥◣◆◢◤━━━━┓
|  PODANIE HELPER  |
┗━━━━◥◣◆◢◤━━━━┛

>>Wstęp<<
Witaj! Tak, to znowu ja.
Wszyscy mówią by się nie poddawać, więc i ja spróbuję drugi raz.
Życzę miłej lektury :D

-=-=-=-=-=-=-=-

>>Nick<<
 RafiSKY

>>Wiek<<
 15 lat

>>Jak długo grasz na serwerze?<<
Na serwerze gram od V edycji z małymi przerwami i pod innym nick'iem

>>Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda?<<
Komendy Helpera i Moderatora mam opanowane na 8/10, ponieważ
 byłem wcześniej w Administracji Skyblock oraz innych serwerów minecraft, 
szybko się uczę więc braki postaram się nadrobić.

>>Czy spełniasz wszystkie wymagania?<<
Tak, spełniam wszystkie wymagania (jestem w trakcie mutacji)

>>Opisz siebie<<

}-> Informacje osobiste <-{

Jak już zapewne wiesz, jestem Bartosz i mam 15 lat.
Interesuje się informatyką i siatkówką.
Dużo się zmieniłem od czasu degradacji,  nie zawsze można to zauważyć.
Stałem się bardziej otwarty do ludzi niż byłem wcześniej.
Mieszkam w woj. Świętokrzyskim i niedaleko Częstochowy.
Jestem osobą spokojną i cichą, która nie lubi oceniać innych,
co można zaobserwować rozmawiając ze mną.

}-> Informacje dotyczące doświadczenia <-{

Byłem w Administracji rożnych serwerów zaczynając od easyhc kończąc na creative.
Na poprzednich serwerach byłem Helperem oraz na jednym z nich Moderatorem.
Mam doświadczenie z pluginami, ponieważ w czasie braku edycji robiłem serwer dla znajomych.
Posiadam pewną wiedzę o programowaniu oraz języku C++.
Byłem i jestem beta-testerem XX edycji Skyblock.
Ostatnio nauczyłem się montować i robić grafiki w różnych programach.

>>Dlaczego ja?<<
Ja, ponieważ byłem już w Administracji mc.skyblock.pl i 
mam doświadczenie wynikające z pobytu w Administracji rożnych serwerów minecraft.

-=-=-=-=-=-=-=-

>>Zakończenie<<
Na koniec, chciałem prosić o danie mi drugiej szansy na Skyblock.
Z góry dziękuję.

~*~
Pozdrawiam RafiSKY

No cóż RafiSKY'u...

W administracji utrzymałeś się raptem 10 dni, co chyba o czymś świadczy.
obraz.png

Byłeś już kiedyś u nas w moderacji, ale wcale nie mam z tego dobrych wspomnień. Współpraca z Tobą na płaszczyźnie moderacyjnej nie należała do najprzyjemniejszych.
Zadajesz dużo banalnych pytań, na które odpowiedzi to raczej ty powinieneś udzielać. Nie potrafisz podejmować racjonalnych decyzji samemu. Pomimo tego, że masz spore chęci i zapał do moderowania, to nie widzę Cię w randze administracyjnej.

Jesteś strasznie dziecinny i nachalny, wbrew temu co starasz się pokazać ludziom, a przykładem tego jest poniższa wiadomość, jak i wiele innych.
obraz.png

Nie zauważyłem żebyś zmienił się od momentu degradacji, chyba że na gorsze.

Jestem na nie

"Helper RafiSKY: Carmell Szuka Chłopaka Chętni /msg Carmell_"

Byłeś u nas w administracji 10 dni i się nie wykazałeś, o czym świadczy Twoja degradacja. Zapał i chęci niestety to nie wszystko, gdy wspominam Cię, widzę osobę nieumiejącą podjąć samodzielnej decyzji, popełniającą błędy ortograficzne na kanałach pomocy w stylu "pomorze" i wcale nie chodziło tu o województwo no i oczywiście tę osobę od tęczy kolorów przy wiadomościach na chacie, które nigdy nie powinny się pojawić, przykład podałam wyżej. 
Współpraca z Tobą absolutnie nie należała do najlepszych i dobrze jej też nie wspominam.
Jakoś 
NIE widzę tego ponownie.

Jedno przyznać Ci trzeba - całkiem ładnie wyszło Ci to podanie. Na Twoją niekorzyść działa jednak fakt, że nie da się zakryć ładnym podaniem elementarnych braków w kompetencjach wymaganych do pełnienia funkcji Helpera na naszym serwerze. Argument, że już kiedyś byłeś członkiem administracji działa jedynie na Twoją niekorzyść - w tym czasie nie pokazałeś wcale, że mylę się w powyższej części mojej opinii, a wręcz przeciwnie (właśnie wtedy takową opinię sobie na Twój temat wyrobiłem).

Jak już wyżej zasugerowała część członków administracji udało Ci się utrzymać wśród nas zaledwie 10 dni. To nie świadczy o Tobie zbyt dobrze, a do tej pory żadnej zmiany nie udało mi się zaobserwować. Nie mogę pozytywnie rozpatrzyć kandydatury kogoś, kto nie dość, że nadużywa swoich permisji w sposób dziecinny (screeny wyżej) to jeszcze był w stanie wykłócać się z graczem, gdy ten nazwał go dzieciakiem, a co jeszcze gorsze, zacząć owego gracza wyzywać samemu.

Podsumowując, ZDECYDOWANIE NIE.

Przez 10 dni twojego pobytu w moderacji wykazałeś się jedynie niedojrzałością oraz niekompetencją w pełnieniu rangi helpera. Po Twojej degradacji myślałem, że coś się zmieniło ale niestety nie. Męczysz moderacje od kilku tyg. zadając pytania na które helper powinien znać odpowiedź. Spróbuj napisać podanie jak wydoroślejesz.
Podanie to nie pisanka...

Jestem za ODRZUCENIEM.

Podanie jest bardzo ładne. I to chyba tyle, jeżeli chodzi o pozytywne rzeczy. Jak już moim poprzednicy wspomnieli, współpraca z Tobą nie należała do najprzyjemniejszych. Owszem, zgodzę się z tym. Często popełniałeś rażące błędy, rozumiem, że każdy gdzieś je popełnia ale u Ciebie to pomyłki nagminne, mimo że byłeś upominany przez nas lub innych graczy. Twoje ciągłe dopytywanie, że tak powiem "osaczanie" wręcz członków Administracji jest po prostu męczące. Uważam, że osoby będące w Moderacji powinny same podejmować decyzję a nie na każdym kroku być sprawdzane. Argumentowanie tym, że byłeś kiedyś w Administracji nie świadczy pozytywnie o Tobie, wręcz przeciwnie. Gdy mieliśmy okazję razem przebywać na serwerze, wielokrotnie musiałam Cię upominać abyś reagował na chat i nie odchodził od komputera gdy jesteś na serwerze. A i zapomniałabym, Twoje kłótnie z graczami na chacie pokazują tylko jak niedojrzałą osobą jesteś na tą rangę. Do tego kilkukrotnie zdarzyło Ci się wyjść po prostu bez słowa z TeamSpeak'a, czy to przy reszcie ekipy czy przy mnie. 

Ja naprawdę chciałam Ci dać szansę, próbowałam znaleźć plusy po ostatniej degradacji, no cóż... 

Ocena negatywna

Podanie ładne, ale to nie wszystko. Nie miałam okazji z tobą współpracować, lecz widziałam twoje zachowanie gdy byłeś w administracji, jak sam wiesz nie było to najlepsze zachowanie. Nadmierne pisanie do administracji i zadawanie pytań o rzeczy, które helper powinien wiedzieć nie świadczy dobrze, szczególnie w momencie, gdzie już posiadałeś tą range. 
Podsumowując ocena Negatywna.

2.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...