Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Alunee

[Przyjęty][Helper] Alunee

Polecane posty

Napisano (edytowany)

1. Nick:
Alunee

2. Wiek:
15

3. Jak długo grasz na serwerze?
Gram od XIX edycji

4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda?
9,5/10

5. Czy spełniasz wszystkie wymagania ?
Oczywiście, inaczej nie pisałbym tego podania :>

6. Opisz siebie:

Zapewne większość mnie kojarzy, ale dla tych co mnie nie kojarzą. Mam na imię Maciej, pochodzę z małej miejscowości w województwie Zachodniopomorskim. W wolnym czasie lubię pograć albo spotkać się ze znajomymi. Moje zainteresowania to głównie rysowanie (ale tylko, gdy się nudzę), sport oraz nauka języków obcych. Rodzina uważa mnie za osobę spokojną, miłą (ale do czasu hihi), kulturalną oraz kreatywną. Uwielbiam oglądać anime (choć tylko obejrzałem sao... Właśnie ten serial mnie wkręcił w świat anime). Lubię również oglądać horrory bądź słuchać muzyki. Nie mam brata ani siostry, więc większość czasu mogę poświęcić na SkyBlock'a. Dziennie spędzałbym 3-6 godzin. (Jakby ktoś chciał ze mną porozmawiać i sprawdzić czy dalej się stresuję, to bardzo chętnie porozmawiam) :P

Pozdrawiam Alunee.

Edytowano przez Alunee

Hi Alunee, a raczej SzaKier

Od ostatniego podania trochę minęło, ale dobrym znakiem jest to, że nie zniechęciło Cię to do udzielania się w naszej społeczności :)
Poza jedną czy tam dwoma wpadkami i Twoją nieśmiałością, chyba nie mam do Ciebie żadnych większych zastrzeżeń.

Jestem neutralnie nastawiony do Twojej kandydatury.
//07.05.2020

No miałem okazję sobie z Tobą porozmawiać na temat moich zastrzeżeń i w sumie, co mi szkodzi dać Ci szanse.

Jestem na tak, tylko uspokój wiertarke u sąsiada.

Nie mam większych zastrzeżeń. Podanie ładne, aktywność była bardzo dobra, wiedzę podstawową posiadasz, z tego co zdążyłam zauważyć na chacie a resztę doświadczenia idzie nabyć na randze Helpera. 

Integruj się trochę więcej i opanuj ten stres, on do niczego dobrego nie prowadzi. 

Ocena neutralna

Aktualizacja z dnia 08.05

Widzę ogromną poprawę w Twoim zachowaniu, stres opanowany, bardzo ładnie - ocena pozytywna, powodzenia. :) 

Podanie przejrzyste, można się z niego trochę o tobie dowiedzieć. Byłem z tobą na wyspie i za czasów edycji trochę rozmawialiśmy na ts3. Na plus jest to, iż nie poddałeś się po odrzuceniu ostatniego podania. Co do aktywności na serwerze nie była ona zła i raczej kojarzę ciebie z pozytywnych aspektów z czatu. Na ten moment ode mnie ocena neutralna. Wpadnij na pogaduchy skb, żebyśmy mogli z tobą trochę więcej porozmawiać.

EDIT 07.05.2020: Po rozmowie widzę, że zależy ci i się starasz, jako iż nie miałem wcześniej większych zastrzeżeń jestem w stanie zmienić swoją ocenę na neutralną z plusem.

Całkiem ładnie napisane podanie, co już dobrze o Tobie świadczy. Twoja aktywność na serwerze podczas edycji, jak i poza nią jest zaskakująco pozytywna - często przesiadujesz zarówno na ts3, jak i na Discordzie. Z tego co pamiętam również w trakcie edycji często udzielałeś się na chacie w celu pomocy pozostałym graczom. Osobiście miałem wielokrotnie okazję z Tobą porozmawiać, zarówno parę miesięcy temu, jak i teraz, więc faktycznie byłem zauważyć zmianę w Twoim zachowaniu. Muszę się z Tobą zgodzić - poprawiłeś trochę umiejętność radzenia sobie ze stresem i choć nadal masz z tym mały problem, to jest lepiej niż było.

Osobiście jestem gotów mimo odrzucenia Twojego pierwszego podania dać Ci szansę, dlatego jestem na tak. Jak zdążyłem zauważyć, dostałeś się już na Beta-Testy. Liczę, że w zamian za mój kredyt zaufania będziesz się na nich wybitnie udzielał.

Tak jak wyżej. Większych zastrzeżeń nie mam. Kojarzę Cię z poprzedniej edycji głównie z twojej pomocy innym graczom. Widuje Cię na ts3 dosyć często. Udzielaj się ładnie na beta testach i wpadnij do mnie na ts3 pogadać. Aktualnie NEUTRAL
//Edit 07.05.2020
Po rozmowie NEU/TAK

Podanie całkiem dobre, aktywność na serwerze też była zadowalająca. Widać Ciebie udzielającego się w naszej społecznośći, ALE jest jeden problem który mi się nie podoba i mnie mocno drażni. Jest to twoje podejście do różnych rzeczy (osoby które były wczoraj na ts3 powinny wiedzieć o co chodzi).

Na ten moment NEU/NIE

Podanie napisane w porządku, na kanałach Beta-Testerów coś tam się udzielałeś, widać, że Ci zależy.

Spełniasz również wszystkie wymagania, na kanałach pogaduch pokazywałeś także swoją wiedzę na temat SkyBlocka.

Jako, iż nie mam żadnych zastrzeżeń względem Twojej osoby, nie pozostaje mi nic innego jak skwitować to prostym - na TAK :)

500_F_116609873_wGsq1Yp1DBuW0jWCaVNRvwyn

Podanie zaakceptowane.

Zgłoś się proszę do xThauron lub Nysseth w celu przeprowadzenia drugiego etapu. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...