Skocz do zawartości
Ender600

[zaakceptowane][Propozycja] 6 slot 3 vs 3 TheBridge

Polecane posty

1. Nick w grze: Ender690x
2. Tryb gry: TheBridge
3. Nazwa propozycji: 6 slot na arenie 3 vs 3 
4. Opis propozycji: Sprawa wygląda tak. Na arenie 3 vs 3 gdy jest 5 osób to trzeba czekać aż wbije vip (szósta osoba). Moją propozycją byłoby zmienienie tego aby zamiast vipa mógł wejść gracz bez vipa (oczywiście z vipem też, ale każdy wie o co chodzi). Nie wiem czemu tak jest, ale nie zawsze są vipy na tym trybie, a nikomu się nie chcę czekać aż dany gracz z vipem wejdzie na arene.
5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Uważam, że jest to zbędne i powinno zostać zmienione.
6. Ewentulne załączniki: Myślę, że nie są konieczne, bo każdy wie jak to wygląda.

tak samo jest z 8 slotem na arenach 4v4. oczywiscie ze tak, trzeba zmienic

Mimo, że mam vipa jestem za ponieważ czasami jak czekam i jest 5 osób muszę wpuszczać jedną osobę bez vipa aby arena wystartowała. Gracze bez vipa powinni być tak samo traktowani jeśli chodzi o sloty na the bridge.

Tak

wprowadzanie slotów vip w szczególności na bridgu jest bezsensowne, oczywiście że tak

sloty vip to kompletny bezsens, zdecydowanie Tak

Zgłoszone było wyżej.

Zaakceptowane.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.