Jump to content

Bug Bedwars

Kelefaw
 Share

Recommended Posts

1    Nick: Kelefaw        

2  Kiedy naprawicie bugowanie wełny podczas oczekiwania na rozgrywkę w poczekalni BedWars

3 BedWars

4 Brak 

Edited by Kelefaw

Zgłoszone wyżej!

Miłej gry!

//Zamykam

• Dam1x locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• By Kelefaw
      1: Kelefaw
      2: BedWars 
      3: Magiczne jajko 
      4: W sklepie u villagera będzie można kupić jajko za 3 emeraldy. Po rzuceniu jajka jajko tworzy most przed graczem. 
      5: Myślę, że to dosyć dobry pomysł ponieważ ułatwiłby grę graczom. 
      Z Poważaniem Kelefaw
    • By Cebularz05
      1. Nick w grze: Cebularz05
      2. Tryb gry: Bedwars
      3. Nazwa propozycji: Dodanie "it's a trap" do sklepu drużynowego
      4. Opis propozycji: "It's a trap" jak może niektórzy gracze mc premium wiedzą i grają na BedWars'ach na hypixelu,jest to ulepszenie pomagające danej drużynie odszukanie wrogiego gracza na swojej wyspie oraz wcześniejsze powiadomienie zagrożonej drużyny o jego obecności na ich wyspie.Z własnego doświadczenia na tym serwerze wiem,że przy wizycie wroga na mojej bazie pojawia się tylko marne:"Uwaga!Wróg na twojej wyspie!".Moglibyście powiedzieć,że narzekam ,że jest to marne i nie szanuję pracy tych,którzy spolszczyli ten plugin.Oczywiście,z jednej strony tak jest,lecz jeśli popatrzymy w drugą stronę (czyli tą bardziej uderzającą w myśl o obronie naszej cudownej bazy oraz łóżka) to wydaje nam się,jakby czegoś tu brakowało.Chodzi mi głównie o to,żeby gracze byli lepiej powiadamiani o przybyciu swojego wroga na ich teren."It's a trap" miałby powiadamiać drużynę nawet,jeśli ich wróg byłby na niewidzialności.Nie tylko ułatwia to znalezienie przeciwnika,lecz również wzmożenie obrony swojej bazy oraz ewentualne wybudowanie fortecy lub przygotowanie na kolejne natarcie.Ten moim zdaniem świetny dodatek miałby kosztować zaledwie 1 szt. diamentu i nie byłoby to zbyt kosztowne dla drużyny.Dodam jednak (to już pozostawię do ogólnej opinii),że "it's a trap" powinien być ponownie kupowany przez zespół w razie zużycia go przez przeciwnika.
      5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Ułatwiłoby to rozgrywkę niektórym słabszym graczom.
      6. Ewentulne załączniki: -
      Wymoderowano, poprawiono czytelność tekstu/byku
    • By TeaRekx
      1. Nick w grze: Tearex_ 2. Opis problemu lub treść pytania:Kick za butterfly clicka w inventory. (InventoryClicks) 3. Tryb: BedWars 4. Dowody/załączniki: -
    • By Blay95
      1. Nick w grze: Blay95
      2. Tryb gry: BedWars
      3. Nazwa propozycji: Sklep za monety
      4. Opis propozycji: Jak dobrze wiemy na bedwars dostajemy monety. Nie są one jednak użyteczne. Była nawet ankieta z pomysłem na ten sklep.
      Może teraz opiszę jak ten sklep według mnie powinien wyglądać:
      1. Gdzie ma być
      Myśle że może on być na środku lub tak jak na skywars w ekwipunku. To jednak jest do ustalenia.
      2. Co ma w nim być
      Tutaj ciężko jest wymyślić coś co nie zepsuje gry. Pomyślałem że można dodać jakieś super przedmioty:
      -10x super wełna. Działa ona tak, że gdy się budujesz, to ona do 5 kratek automatycznie się sama zbuduje.
      - automatyczna obudowa łóżka. Gdy to kupisz i tym klikniesz na łóżko, to ono się automatycznie obuduje na przykład sandstone i wełna. Ale to też jest do ustalenia.
      - latające TNT. To patyk, który może wyrzucić TNT np. na bazę przeciwnika oddaloną o kilkadziesiąt kratek.
      - latająca kura. Po jej użyciu przez 10 sekund gracz będzie lecieć na kurze. Dobra tutaj przesadziłem trochę...
      Jeżeli macie jakieś pomysły na inne super przedmioty to piszcie!
      3. Limit
      Wiem że gracze mogliby to nadużywać. Wielu posiada dużą ilość monet.
      Proponuję wprowadzić limit 2 super przedmioty na arenę, oraz odstęp czasowy 5 minut.
      4. Ceny
      Tutaj pozostawię decyzję administracji. 
      5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Wiem że to nie jest łatwe do dodania, ale wierzę że się uda 
      Ponadto myślę że będziecie pisać że to nie pasuje do bedwars i jest zbyt op. Jednak macie lepsze pomysły na ten sklep? Możecie to napisać.
      6. Ewentulne załączniki: nie ma...
    • By Deku
      1.Nick w grze: KielbatronPL
      2.Opis problemu: Wczoraj grając arenkę 2v2 trafiłem na bug ( któryś raz już mi się trafił ) który daje nieśmiertelność graczom na bedwars. 
      A więc tak zniszczyłem łóżko drużynie żółtej a tu się okazuje, że na liście drużyn obok ta drużyna dalej ma łóżko i respią się normalnie można ich zabijać i zabijać i nic nie idzie im zrobić mimo, że łóżka teoretycznie nie mają. Zalecam obejrzeć film poniżej, który przedstawia całą sytuacje w praktyce.. Pytanie tylko czy to bug przypadkowy czy gracze odkryli jakiś patent na oszukiwanie w ten sposób.
      3.Tryb gry: BedWars
      4.Dowody : Od 1:35 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 8 Guests (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...