Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
SharQuuu

[Odrzucone]Podanko na Helpera

Polecane posty

1. Nick:
Twitch_SharQuuu
2. Wiek:
18 lat
3. Jak długo grasz na serwerze?
No można śmiało powiedzieć że mam setki godzin przegranych na serwie, ale nie pamiętam 
od której edycji bo trochę to dawno było  Ale mam zamiar wrócić z nową energią do gry :)
4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda?
Myślę, że mocne 9 :)
5. Czy spełniasz wszystkie wymagania?
Owszem
6. Opisz siebie:

Hmm, może ktoś mnie jeszcze kojarzy, może nie. Kiedyś grałem tutaj na skyblocku i byłem w administracji, lecz jak to młodej osobie odwalało troszkę tak teraz chciałbym wrócić aby pomagać graczom tego serwera. Ale przejdźmy do meritum tego co miałem opisać. No to chyba nic się nie zmieniło od wcześniejszego podanka. Gram w siatkówkę i coś tam na kompie się znam. Zacząłem ostatnio interesować się YT i przeróbkami śmiesznymi więc jestem w stanie for fun robić dla serwera materiały, które mam nadzieję przyciągną nowych graczy, a także będą umileniem czasu dla starych wyjadaczy. Sam o sobie nie chcę nic więcej mówić bo wolę porozmawiać i tak abyście dowiedzieli się coś o mnie.

Ps. Nie chciał bym aby traktować ofertę o robieniu materiałów jako przekupstwo, ponieważ chcę aby to moja wiedza o serwerze i moja osoba zadecydowała o rozpatrzeniu sprawy.

Pozdrawiam,

Rekinek :)

Podanie nie zachwyca, coś tam o sobie napisałeś, natomiast niewiele. Byłeś w Administracji, owszem ale nie bez powodu zostałeś zdegradowany. Miałam okazje z Tobą porozmawiać parę miesięcy wcześniej, nie kojarzę aby ta rozmowa została zapamiętana pozytywnie. Nie chciałabym mieć w ekipie osoby, która mogłaby być głównym punktem konfliktów. W dodatku z tego co wiem, miałeś kontakt z osobami, które na naszym serwerze nie są mile widziane.

Nie przekonujesz mnie - ocena negatywna

Rozmawialiśmy dzisiaj, wydajesz się być ogarnięty bardziej niż ostatnim razem, jednak nie jestem w stanie tego stwierdzić po zaledwie jednej sytuacji/rozmowie. Zapraszam na rekrutację na BetaTesty, tam możesz się wykazać i pokazać, że faktycznie Ci zależy.

Mając na uwadze ciemnoburą przeszłość, związaną z Twoją degradacją, najwyższa ocena jaką mogę Ci wystawić to Neutral.

Nie pamiętam ciebie zbytnio. Na ts3 widziałem ciebie tylko dzisiaj przez chwile. Nie mieliśmy okazji rozmawiać. Możesz się zapisać na forum na beta testy nowej edycji, które niedługo ruszą i wykazać na nich zaangażowani. Postaraj się pojawiać na pogaduchach z adm skb na ts3. Na ten moment ocena neutralna.

hej, chcesz coś z Avonu? 

Nie widać Cię na ts, ani na forum, ani nawet na discordzie, po czym po raz drugi pojawiasz się po pół roku i odrazu składasz podanie. Dodatkowo próbujesz się postawić w dobrym świetle oferując pomoc w filmikach itp, aczkolwiek mnie to osobiście nie przekonuje. Na koniec dodam że podczas ostatniej wizyty w administracji zostałeś zdegradowany, więc to chyba o czymś świadczy. 

Jestem negatywnie nastawiony do Twojej kandydatury. 

Nie widziałem na ts3, discordzie i forum, oraz nie rozmawiałem. Zachęcam do złożenia podania na beta-testy. Zacznij udzielać się na discordzie i wbijaj do nas na ts3.

Neutral

11 godzin temu, Tulipan napisał:

hej, chcesz coś z Avonu? 

Jedyne co o Tobie wiem, to, że zniknąłeś po degradzie i pierwsze co zrobiłeś po powrocie, to napisanie podania, co już na starcie źle o Tobie świadczy.
Zacznij może od BetaTestów, pokaż zaangażowanie, daj się poznać administracji a dopiero później myśl o pisaniu podania.

Obecnie jakoś NIE przekonuje mnie Twoja kandydatura.

Podanie takie sobie, mało informacji o Tobie. Przychodzisz po dłuższej nieobecności i pierwsze co robisz to piszesz podanie. Pokaż swoją aktywność na beta testach jak i na ts3, aktualnie Neutral.

2.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...