Jump to content

[Propozycja] Spis komend

xM4jky
 Share

Recommended Posts

1. Nick w grze: ItzM4jkyy_
2. Tryb gry: Cały serwer/forum
3. Nazwa propozycji: Spis komend
4. Opis propozycji:Dużo osób nie zna wszystkich komend. Są to przeważnie osoby nowe, ale również osoby doświadczone.
Było by to dostępne od komendą /komendy lub w temacie na forum. Były by tam takie komendy jak np. /vote /pet name czy /sg muzyka {wylacz/wlacz} i 
różne inne dostępne na serwerze.
5. Własne refleksje: Myśle, że jest to przydantne szczególnie dla nowych graczy i jest to fajna opcja.

Zapraszam do dyskusji pod tematem!

Pozdrawiam, M4jky.

Krótka instrukcja ewentualnie na lobby by wystarczyła, na forum nie ma sensu tego dodawać, bo gracze nowi i młodsi nie zaglądają często na forum więc to zbędne.

Częściowo tak

No to bardzo by się przydało, jeżeli jest ktoś nowy na serwerze i powinno wyświetlać się od razu po wejściu na serwer lub tryb.

TAK 

Nawet mi, graczowi który gra od dawna, by się to przydało. Dlaczego? O komendzie /sg muzyka nie miałem pojęcia, a tak to może jeszcze o serverze bym się czegoś nauczył.

Za dodaniem! :D

Co tu dużo mówić? Komenda z pewnością się przyda, nie widzę przeszkód we wprowadzeniu jej.  ocena pozytywna

Edited by mrjony

Dla "starszych" graczy to będzie w sumie mało przydatne, chociaż też czasami zapomnę jakiejś komendy (pomimo, że gram już tutaj parę ładnych lat)

Dla nowych graczy byłoby to bardzo przydatne i w wielu sytuacjach by pomogło

Jestem ZA DODANIEM

Ja również gram tu trochę lat i niedawno dowiedziałem się o takiej komendzie jak /sg muzyka.

Ja teraz dowiedziałem się o tej komendzie. 

Jestem na TAK

Sam nie wiedziałem że istnieje opcja /sg muzyka

Świetne rozwiązanie dla nowych graczy tymbardziej że niektórzy piszą niekumatym żeby wpisali np. /hub

ZA PRZYJĘCIEM TEJ PROPOZYCJI

czemu nie, na pewno wiele nowych graczy dowiedzialo by się wtedy o mozliwosci wpisania /v aby wystartowac arene, albo /helpop do zglaszania innych. trzebaby tez wtedy dodac jako jeden z tych tesktow co sie wyswietlaja na czacie co minute jakis tekst w stylu "pod komenda /pomoc dowiesz sie o wszystkich komendach przydatnych w grze!"

na tak

Edited by MikoIino

23 minuty temu, MikoIino napisał:

czemu nie, na pewno wiele nowych graczy dowiedzialo by się wtedy o mozliwosci wpisania /v aby wystartowac arene. trzebaby tez wtedy dodac jako jeden z tych tesktow co sie wyswietlaja na czacie co minute jakis tekst w stylu "pod komenda /pomoc dowiesz sie o wszystkich komendach przydatnych w grze!"

na tak

Tak, to bardzo dobry pomysł!

Nie ma co się rozpisywać, ciekawa propozycja.

Za dodaniem

• 1 month later...

Wrócę do tematu ;D. Przyda się taki spis komend, najlepiej gdzieś w lobby albo właśnie pod komendą /command /komendy

Przez jakiś okres czasu też nie wiedziałem o /sg muzyka więc jak najbardziej spis takich komend mógłby się przydać.

Za dodaniem

Napewno ułatwiło by to rozgrywkę nowym graczom na serwerze. Tak.

Na samym początku gry na CubeGame faktycznie można nie znać komend na serwerze.

Dla stałych graczy po wprowadzeniu takiego czegoś będzie to coś nowego, natomiast dla nowych ułatwienie rozgrywki.

Uważam, że najsensowniej będzie stworzenie wiadomości, która wyświetla się na środku ekranu po wejściu na  HUB typu: ,,Nie znasz komend? Napisz /komendy po zalogowaniu!"  nie stworzy to zbędnego spamu.

Jestem za wprowadzeniem

• 5 months later...
  • BYCZEK locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 3 Guests (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...