Skocz do zawartości
kamkamek

[Przyjęte][Podanie] kamkamek

Polecane posty

1. Nick w grze: kamkamek 

2. Wiek: 16 lat 

3. Opisz siebie: Hejo, mam na imię Bartek. Chodzę do pierwszej klasy liceum dwujęzycznego. Jestem cierpliwą, życzliwą, kulturalną i spokojną osobą,  która chętnie pomaga innym. Mam poczucie humoru i dystans do siebie, lecz do umiaru kiedy trzeba zachować powagę sytuacji. Jestem bardzo zorganizowany i w ciągu swojego dnia potrafię znaleźć czas na wszystko.
Czas wolny lubię spędzać na długich spacerach z moim psem Dolarem (którego widać na zdjęciu profilowym ;) ) Moimi zainteresowaniami są Informatyka i języki obce takie jak angielski i hiszpański. Moją ulubioną grą jest Minecraft, spędzam w niej najwięcej czasu, szczególnie lubię budować wymyślone przez siebie mechanizmy z Redstone’a, oraz rywalizować z innymi graczami w pvp.  

4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?  Jestem bardzo pomocną osobą, jestem szczęśliwy wtedy gdy mogę komuś pomóc, robię to z chęcią a nie bez należytej staranności. Myślę, że moją największą zaletą jest odpowiedzialność. Jestem spokojny i opanowany co pomaga w pełnieniu obowiązków w administracji, nie daje się wyprowadzić z równowagi. Gram na Cubegame już bardzo długo, moja rejestracja odbyła się 1 marca 2015. Uważam, że jest to spory kawał czasu, dodam tylko, że Cubegame jest jedynym serwerem minigames na którym gram tak dużo. Próbowałem już 3 razy swoich sił w rekrutacji na kidmoda, lecz popełniałem błędy. Obecnie poprawiłem wszystkie te błędy, w tym też mój stres. Poprawiłem również aktywność w grze i na forum. Jestem przekonany, że jeśli otrzymałbym szansę, wykorzystałbym ją  w 100 %.
Często siedzę do późna na serwerze i czasem widzę graczy którzy łamią regulamin, a męczące jest ciągłe nagrywanie czy wypisywanie skarg na nich, a nie przepadam za uczuciem kiedy ktoś psuje rozgrywkę.

5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? Od około 5 lat z przerwami.

6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? Około 2-3 godziny w tygodniu, zależy jak z nauką, w weekendy powyżej 4 godzin. 

7. Discord: Tak

TeamSpeak3: Tak

Sprawny mikrofon: Tak

Mutacja: Chyba tak

8. Czy posiadasz konto premium: Tak 

Dziękuję za poświęcony czas na przeczytanie mojego podania ;) 

Może tym razem się uda? :monkaHmm:
Zapraszam na rozmowę.

Po rozmowie jestem na tak.
Popraw lekko znajomość taryfikatora.

Ile razy będziesz składać podanie?
U mnie miałeś szanse, ale dwa podania temu, poprzednio nie byłem przekonany, obecnie też tak jest.

Nie.
Zapewniano mnie, że tym razem nic się nie stanie. Czy tak będzie, przekonamy się....
Rozmowa?
 Ciężko decyzja była, pozytywna.

Po rozmowie z tobą jestem na tak

Dobrze odpowiadałeś na pytania, wydajesz się być miły :) 

Oby tak dalej!

Cześć Bartek,

Rozmowa przebiegła w bardzo miłej atmosferze, poradziłeś sobie świetnie z wszystkimi pytaniami. 

Podsumowują całą naszą rozmowę ocena pozytywna 

Dzień dobry,

Troszkę sobie porozmawialiśmy, było miło, odpowiadałeś w miarę sprawnie, wiesz co musisz poprawić. Rozmowa przebiegła w przyjaznej atmosferze.

Myślę że warto ci dać szansę - jestem na tak :) 

Wiem, że bardzo Ci zależy i bardzo jesteś zaangażowany w kwestii rekrutacji.

Zapraszam na rozmowę.

Rozmowa przebiegła bardzo dynamicznie i w bardzo przyjaznej atmosferze. Nadal nie zmieniłem o Tobie zdania i moją ocenę pozostawiam bez zmian.

Jestem na tak.

Zobaczymy jak to będzie,

Zapraszam na rozmowę

Dobrze ci poszło, nawet bardzo

Jestem na tak

Zobaczymy twoją wiedzę na rozmowie

Twoja wiedza jest porządna, wiesz co poprawić.

Jestem na tak

Hej!

Po wstępnej rozmowie jestem skłonny dać ci szansę. Nie mam szczególnych innych uwag.

jestem na tak

Po rozmowie jestem skłonna dać ci TAK

ZAPRASZAM NA ETAP 2

Radzę ci się przygotować dobrze bo łatwo nie będzie. Napisz mi na pw kiedy będziesz mógł na takowy etap przyjść.

#Edit Nie mam zarzutów do ciebie po etapie 2. Z przyjemnością ogłaszam, że twoje podanie zostaje Przyjęte

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.