Skocz do zawartości
TheVinux1

[Przyjęty][Helper] TheVinux1

Polecane posty

1. Nick: TheVinux1

2. Wiek: 17

3. Jak długo grasz na serwerze?

Na serwerze gram od 2013/2014 z przerwami. Nie pamiętam która to była edycja.

4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda?

Myślę, że na spokojnie 9/10.

5. Czy spełniasz wszystkie wymagania?

Tak, spełniam wszystkie wymagania.

6. Opisz siebie: Mam na imię Natan. Mieszkam w Szkocji i będę miał 18 lat w październiku. W Szkocji mieszkam od 5 lat ale z ortografią nie mam najmniejszego problemu. Wolny czas spędzam na dworze i grając na komputerze w Minecraft, Cs i słuchając muzyki. Z reguły jestem osobą pomocną, miłą, sympatyczną, trzymającą się z dala od konfliktów i niesprawiającą problemów. Moimi zainteresowaniami są piłka nożna oraz gry komputerowe. Do szkoły nie chodzę od roku, uczęszczam na uczelnie w której przygotowuje się do pracy.

Hejka naklejka

Kojarzę Cię z poprzednich edycji jako w sumie dosyć ogarniętą osobę. Baardzo dużo udzielasz się na discordzie, a i na ts miałem okazję Cię widywać.
Na betatestach Cię już mamy, więc chyba pozostało nam zgadać się kiedyś na ts i utwierdzić mnie w przekonaniu, że nadajesz się na tą role.

Póki co neutral

Siema, znamy się 6 lat, graliśmy na SkyBlocku na siódmej edycji, można rzec, że jesteś weteranem tego serwera :) 

Jesteś osobą aktywną, często gadaliśmy, angażujesz się również w przygotowania do XX edycji jako Beta-Tester.

Wszystkie wymagania spełnione, podanie ładnie napisane, wiedza na temat serwera jest - co by tu więcej powiedzieć - jestem na Duże Tak.

Yołs więc tak, podanie ładne, można się czegoś o Tobie dowiedzieć. Aktywność bardzo dobra. Zarówno na discordzie, jak i na ts gdzie widuje Cię prawie codziennie. Na beta testach jestes. Ogólnie rzecz biorąc to chciałabym z Tobą jeszcze pogadać-aktualnie NEUTRAL

Na discordzie widuję często, tak samo na ts3. Miałem okazje z tobą porozmawiać, czy nawet pograć w CS:GO. Wydajesz się spoko osobą. Jedyne co, to nie pamiętam ciebie zbytnio z edycji. Jesteś beta-testerm. Na ten moment neutral z plusem.

Kojarzę Ciebie z poprzednich edycji, oraz widzę jak udzielasz się na discordzie i ts. Wydajesz się w miarę ogarniętą osobą. Niestety nie mieliśmy okazji porozmawiać.

Neutral

Edit 26.05.2020

Całkiem sympatyczny z Ciebie osobnik.
Na TAK

Nie mam co do Ciebie żadnych zastrzeżeń. Z tego co zauważyłem sporo udzielasz się na discordzie czy ts3, co jest dużym plusem, tak samo jak fakt, że będziesz uczestniczył w beta-testach. Odbyłem z Tobą krótką rozmowę i dalej nie nabyłem co do Ciebie żadnych obiekcji. Jednak dalej nie poznałem Cię na tyle, aby być w pełni co do Ciebie przekonany, dlatego na ten moment moja ocena to neutral z plusem. Oby tak dalej :D

500_F_116609873_wGsq1Yp1DBuW0jWCaVNRvwyn

Podanie zaakceptowane.

Zgłoś się proszę do xThauron lub Nysseth w celu przeprowadzenia drugiego etapu. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...