Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
vBlacku

[Przyjęty][Helper] vBlacku

Polecane posty

1. Nick: vBlacku

2. Wiek: 18 za kilka miesięcy

3. Jak długo grasz na serwerze? Od ok. 8-9 edycji z przerwami

4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? Mocne 8/10, resztę można się douczyć

5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? No tak

6. Opisz siebie: Lubię pomagać i chcę helpera. A tak poza tym to nazywam się Tomek i w tym roku wreszcie skończę 18 lat. Mieszkam w małym mieście w województwie Opolskim. Na serwerze gram od bardzo dawna i spora część graczy mnie przynajmniej kojarzy. Na ogół jestem spokojną i cichą osobą. Jestem typem osoby, która przez większość czasu lubi pośmieszkować, ale gdy trzeba to zachowuje powagę. Wolny czas spędzam głównie na grach, książkach, słuchaniu muzyki i oglądaniu anime. Z książek preferuję gatunki fantasy i kryminały, natomiast z muzyki słucham wszystko co wpadnie w ucho. Byłem już w administracji i mam pewne doświadczenie, ale niestety z powodu mojej aktywności straciłem tą posadę. Teraz po przerwie znowu mam ochotę pograć w klocki na skyblocku, a pomaganie innym zawsze sprawiało mi radość. Aktualnie jestem dość aktywny na discordzie, ale na ts'ie trochę gorzej, ale wydaje mi się, że dam radę to nadrobić.

Byłeś kiedyś moderatorem, aczkolwiek minęliśmy się jeśli chodzi o kadencje.
Po degradacji nadal byłeś aktywny zarówno na serwerze, jak i discordzie oraz innych platformach +++
Mieliśmy okazję kilka razy pogadać na ts'ie i wydajesz się przyjemną osobą ++
Biorąc pod uwagę że doświadczone osoby są jak najbardziej na plus, uważam że nadasz się na to stanowisko.

Jestem skłonny wystawić Ci pozytywną opinie ;)

Oj Blaku, podanko wiadomo ładne. Co do wiedzy nie mam zastrzeżen. Generalnie na beta testach jestes, więc super. Aktywność na discordzie bardzooo dobra. Jedyne czego brakuje to ts. Więc wpadnij pogadać. NEU/TAK

//Edit 26.05
Po rozmowie TAK

Nie mam do czego się przyczepić. Podanie ładne, aktywność była równie zadowalająca. Byłeś w Moderacji, owszem, gdzieś tam Ci nie poszło w pewnym momencie, natomiast z tego co wiem, byłeś dobrym członkiem Administracji. Tak jak Dominika wspomniała, brakuje mi tylko aktywności na TeamSpeak'u. Jeżeli przyjdziesz pogadać, ocena ulegnie zmianie - ocena neutralna

Aktualizacja z dnia 26.05 

Po rozmowie ocena pozytywna

Kiedyś byłeś w moderacji więc doświadczenie jakieś masz. Jesteś na beta-testach więc git. Z podania idzie się czegoś dowiedzieć na twój temat. Masz wysoką aktywność na discordzie. Nie kojarzę abyś siedział na ts3, oraz nie rozmawiałem. Czasami zachowujesz się dziecinnie ale skoro umiesz zachować powagę w odpowiednich sytuacjach no to niech ci będzie, jednak często zachowujesz się zbyt atencyjnie. Nie pamiętam abyś  aktywnie udzielał się na serwerze od czasu twojej degradacji.

NEUTRAL/NIE

Edit 26.05.2020

Nie przekonałeś mnie na 100% podczas rozmowy więc moja ocena nie może być inna niż NEUTRAL

Plusy:
-podanie ładne, można się czegoś o tobie dowiedzieć
-aktywność na discordzie dobra
-kojarzę cię z serwera
-byłeś w administracji, a powód degrada nie jest rażący
-jesteś beta-testerem
Minusy:
-niezbyt widziałem na ts3
-nie miałem chyba okazji porozmawiać

Moja opinia to neu/tak po rozmowie na ts3 byłbym skłonny zmienić na samo tak.

Podanie całkiem ładnie i klarownie napisane - przynajmniej coś już o Tobie wiadomo. Od razu muszę też powiedzieć, że sporo udzielasz się na discordzie, a na serwerze byłeś aktywnym graczem, co działa na Twoją korzyść. To samo mogę powiedzieć o tym, że jesteś jednym z beta-testerów. Niestety, jak już zauważyła reszta członków moderacji, Twoja aktywność na ts3 trochę kuleje. Nie miałem jednak przyjemności być moderatorem za czasów, gdy Ty nim byłeś, co nie zmienia faktu, że po krótkiej rozmowie wywarłeś na mnie pozytywne wrażenie.

Nie mam więcej zastrzeżeń, do poprawienia pozostała jedynie aktywność na ts3, z tego względu moja ocena na ten moment to neu/tak. Jeśli trochę się poprawisz w tej kwestii z wielką chęcią zmienię swoją ocenę na tak.

500_F_116609873_wGsq1Yp1DBuW0jWCaVNRvwyn

Podanie zaakceptowane.

Zgłoś się proszę do xThauron lub Nysseth w celu przeprowadzenia drugiego etapu. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...