Skocz do zawartości
Korems

[Odrzucone][HELPER] Korems

Polecane posty

Nick: Korems

Jak długo grasz na serwerze?: ok. 2,5 roku

Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda?: 8/10

Czy spełniasz wszystkie wymagania?: Owszem, spełniam

Opisz siebie: Jestem Przemysław. Obchodzę urodziny 31 dnia. Jeżeli ktoś ze starszej administracji pamięta, miałem helpera przez 1,5 miesiąca. Postanowiłem napisać podanie, ze względu na dużą ilość czasu. Pełniłem staż na różnych serwerach, więc jestem opanowany pod względem moderowania chatu itp. Gram od ok. 7 lat w minecraft. Znam dokładnie mechanikę gry. Nie jestem toksyczny, upierdliwy już również nie jestem :). Chętnie odpowiadam na zadane pytania i problemy na chacie. Dziennie spędzam od 5-8h, więc raczej jestem aktywny. Jestem optymistyczny i chętny do wspólnej współpracy. Myślę, że jestem w stanie objąć stanowisko Helpera! Życzę czytającym spokojnego dnia ❤

Po tym, co zaprezentowałeś podczas ostatniego pobytu w administracji jestem zdecydowanie PRZECIWNA Twojej kandydaturze.

Pamiętam okres jak byłeś u nas w administracji i nie kojarzę tego okresu za zbyt przyjemny. Irytowałeś mnie i innych swoim zachowaniem członków moderacji. Od czasu degradacji nie widziałem Ciebie na discordzie oraz ts3. Nie dostałeś się na Bety co o czymś świadczy.

Za odrzuceniem

Jesteś osobą z którą współpracowało mi się najgorzej podczas całej mojej kadencji. Po degradzie zniknąłeś z naszej społeczności, a za to udałeś się do administracji konkurencyjnych serwerów. Gdyby nie dzisiejszy ping na discordzie, pewnie dalej byłbyś obojętny na nasz serwer. 

Nie chcę powtórki z Twojego poprzedniego pobytu w administracji. 

Jestem negatywnie nastawiony do Twojej kandydatury. 

Ech... Korems, Korems...

Zacznijmy od Twojego ostatniego pobytu w administracji. Otóż otrzymałeś degradację z powodów, których na pewno jesteś świadomy, ponieważ zostały jasno Ci przedstawione. Od tamtego czasu nie widziałem Cię ani razu na Discordzie (aż do dzisiaj), ani na ts3 (również zainteresowałeś się tym dopiero dzisiaj). Nie mam więc żadnych podstaw, aby móc stwierdzić, że Twoje zachowanie uległo poprawie, jak przedstawiłeś w swoim podaniu.

Szczerze mówiąc nie warto nawet rozwijać tego tematu. To, co sobą zaprezentowałeś skłania mnie tylko do jednego wniosku - moim zdaniem nie nadajesz się na członka naszej administracji.

Ocena negatywna

Pozwól, że nie będę się zbytnio rozwodzić nad Twoją karykaturą. Miałam okazję z Tobą współpracować, nie wspominam tego okresu zbyt dobrze, zapewne nie tylko ja. Nie prezentowałeś się właściwie, co poskutkowało degradacją. 

Ocena negatywna

Wszystko tak jak wyżej. Miałam okazję z tobą "współpracować" przez krótszy okres czasu niż pozostała część administracji, ale jak sam wiesz nie była to dobra "współpraca". Po degradzie nie widziałam Cię na ts jak i na discordzie. 

Jestem za odrzuceniem.

Zdegradowałem nie bez powodu ;) 

Jestem na nie.

Korems byliśmy razem na wyspie miałem okazję ciebie trochę poznać. Zostałeś zdegradowany z rangi helpera, głównie przez swoje zachowanie. Po degradzie automatycznie odciąłeś się od serwera i nie widziałem ciebie do teraz z małymi epizodami po drodze. Sądzę, że nawet gdybyś się dostał to współpraca mogłaby się zakończyć w ten sam sposób. Moja ocena co do twojej kandydatury jest negatywna.

2.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...