Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KrecikQ

[Przyjęte] [HELPER] KrecikQ

Polecane posty

1. Nick: KrecikQ

2. Wiek: 17

3. Jak długo grasz na serwerze?: Kilka edycji, zaczynając gdy było .pl i .eu

4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? 9/10

5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Tak

6. Opisz siebie:

Cześć, nazywam się Mateusz i jestem z Warszawy. Niektórzy może mnie znają, inni nie. Od podstawówki jaram się piłką ręczna i wędkarstwem, mimo że pierwsze zainteresowanie zakończyło się wraz z ukończeniem gimnazjum. Drugie zainteresowanie rozwijam cały czas. Regularnie staram się jeździć nad wodę z ekipą, i łowić grubiutkie karpie. Co jakiś czas, lubię usiąść i tworzyć różne programy czy stronki internetowe, chociaż dawno tego nie robiłem z braku weny... Z charakteru jestem osobą raczej spokojną i opanowaną. Staram się osiągnąć wyznaczony cel pomimo związanych z nim trudności. Moją największa zaletą jest pracowitość i spokój, a wadą niecierpliwość. Oczywiście niecierpliwość w oczekiwaniu na kuriera czy tego typu rodzaju. Łatwo zawieram nowe znajomości, i jestem pozytywnie nastawiony do ludzi.

Może z niektórymi miałem już kiedyś kontakt, a inni kojarzą mnie ze złej strony... Ale jeśli macie jakieś wątpliwości które z góry mnie nie skreślają, proszę o szanse na ich wytłumaczenie.

Ludzie się zmieniają.

Pozdrawiam

Podanie przeciętnie napisane, aczkolwiek można się czegoś o tobie dowiedzieć. Byłeś w administracji na randze GlobalModratora. Pamiętam ciebie jako spoko osobę z czasów gdy byłem graczem i miałem o tobie pozytywną opinie. Dawno ciebie nie widziałem na serwerze czy ts3. Aktywność do poprawienia jedynie więc moja ocena jest neutralna z plusem.

//Edit: 08.06.2020

Porozmawialiśmy chwilę oraz widzę, że zacząłeś się aktywnie udzielać na beta testach czy na ts3. Zmieniam moją ocenę na pozytywną.

Hejka naklejka

Za czasów Twojej kadencji byłeś najbardziej znienawidzonym przezemnie członkiem administracji (i w sumie negatywna opinia o Tobie pozostała do niedawna) 

Po pewnym czasie w moderacji, szczególnie na wyższym stanowisku, zrozumiałem co kierowało Tobą przy tamtej rezygnacji i jak najbardziej nie mam Ci jej za złe. 

Nie miałem okazji być z Tobą równolegle w moderacji, aczkolwiek chciałbym żeby do tego doszło. 

Nie kwestionuje Twojej znajomości komend jak i umiejętność podejmowania racjonalnych decyzji, jako że w chipsach tego globala nie wygrałeś. 

Poza brakiem aktywności po Twoim odejściu, nie mam Ci nic do zarzucenia. 

Wbijaj do nas na ts'a, dołącz na beta testy i jakoś to pójdzie. 

Na chwilę obecną mam lekko pozytywną opinię na Twój temat. 

Hejka! Podanko ładne, miałam okazję z Tobą współpracować w administracji. Wspominam tą współprace bardzo dobrze. Co do twojej wiedzy na temat serwera raczej nie mam zastrzeżeń, jako były globalmoderator na pewno posiadasz duża wiedzę na temat serwera.  Tak jak wyzej, dawno nie widziałam Cię na ts3 i nie ma Cię na beta testach to niestety minus. Aktualnie NEUTRAL z plusem, wpadnij na Ts3 pogadac.
//Edit: 08.06.2020.
Po rozmowie TAK.

Generalnie to nie mam żadnych zastrzeżeń. Podanie spoko, byłeś w Administracji - wiedzę posiadasz. Brakuje mi jedynie aktywności na TeamSpeak'u. Jeżeli przyjdziesz pogadać, ocena ulegnie zmianie. 

Ocena neutralna

Z podania idzie się czegoś dowiedzieć na twój temat. Byłeś w administracji więc doświadczenie i potrzebną wiedzę pewnie masz. Jednak od czasu twojej rezygnacji minął prawie rok, a na ts3 widziałem Ciebie może raz. Z discorda wyszedłeś i wróciłeś dopiero dzisiaj i pierwszą rzeczą jaką zrobiłeś to złożenie podania.  Nie wspominam dobrze czasu jak byłeś w administracji, wręcz powiedziałbym, że to był najgorszy okres podczas mojego długiego pobytu w administracji, poniekąd przez twoją osobę. 

Jestem na NIE

Zdarzało Ci się pisać na pogaduchach, czasami komuś odpowiedzieć na kanale pomocy na discordzie, na tsa kilka razy przyszedłeś. Pomimo kilku potknięć, które zresztą każdemu się zdarzają, byłeś mega pozytywnym człowiekiem, dobrym GlobalModeratorem i nawet nie wątpię, że masz umiejętności i predyspozycje do pełnienia funkcji Helpera.

Ocena jak najbardziej pozytywna.

Jeszcze na kilka godzin wstecz jedyne, co mogłam o Tobie napisać, to „w sumie Cię nie znam”, sytuacja jednak uległa zmianie, ponieważ mieliśmy okazję porozmawiać.

Byłeś w administracji, więc raczej posiadasz odpowiednie umiejętności oraz znajomość komend.

Jedyne, co mogę Ci tak naprawdę zarzucić, to kwestia zniknięcia i podania zaraz po powrocie, ale nie da się ukryć, że mimo tego Twój powrót jest dość aktywny.

Cóż więcej mogę powiedzieć, poza wystawieniem pozytywnej oceny. 

Oj Krecie Krecie. Myślę, że obaj wiemy jakim byłeś GlobalModeratorem i jak bardzo mnie zawiodłeś swoim odejściem. Mam nadzieję, że wyciągnąłeś wnioski z przeszłości i to się nie powtórzy, a wszystko co się w Tobie zmieniło, to na lepsze i nie zapomniałeś jak być dobrym moderatorem. 

500_F_116609873_wGsq1Yp1DBuW0jWCaVNRvwyn

Podanie zaakceptowane.

Zgłoś się proszę do xThauron lub Nysseth w celu przeprowadzenia drugiego etapu. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...