Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Wolfi

[Odrzucone]Helper [Wolfi]

Polecane posty

1. Nick: vWolfi

2. Wiek: 14

3. Jak długo grasz na serwerze? 

Zacząłem grać 2 lata temu lecz byłem zmuszony do przerwy i aktualnie gram od 19 edycji.

4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy helpera?

Myślę, że spokojnie 8/10

5.Czy spełniasz wszystkie wymagania?

Jeśli mój wiek nie sprawia większego problemu to tak.

6. Mam na imię Kacper, pochodzę z krosna ale obecnie mieszka w niewielkiej wsi na Podkarpaciu. Mam 14 lat oczywiście wiem, że wymagane jest 15 ale mam nadzieję że dostanę możliwość pokazania się z jak najlepszej strony. Wolny czas spędzam na graniu zarówno w gry na komputerze jak i w piłkę nożną, którą trenuję. Lubię również uprawiać inne sporty takie jak siatkówka, pływanie czy koszykówka. Nie jestem najlepszy w owych dyscyplinach ale często sprawia mi to wiele zabawy. Oczywiście lubię oglądać różnego typu seriale, najbardziej przypadła mi do gustu twórczość, w której jest dużo akcji. Jeśli chodzi o szkołę raczej nie mam żadnych problemów z ocenami, lecz jestem leniem i często mi się nie chcę uczyć. Dlaczego chcę zostać helperem?
Oczywiście lubię pomagać i sprawia mi to często przyjemność, zarówno jak i na serwerze również w życiu prywatnym. W szkole zawsze z chęcią pomagałem w przeróżnych sprawach i zresztą dalej staram się to podtrzymywać. Większość  z obecnej administracji pewnie mnie kojarzy z złej strony ale ostatnimi czasy staram się zachowywać jak najlepiej potrafię. Mam swoje wady, bywam atencyjny i próbuje być śmiesznym na siłę, co mi rzadko wychodzi. Sam to dostrzegam i czasami się tego bardzo wstydzę, jednak cały czas staram zmieniać się na lepsze. Jeśli chodzi o moją aktywność staram się jak najwięcej czau poświęcać zarówno na graniu na serwerze, jak i udzielanie się na discordzie oraz rozmawianie na ts3. Co mam nadzieję, że można dostrzec. Mam świadomość, że moja przeszłość jest okropna i z tego miejsca chciałem przeprosić wszystkich których mogłem wtedy w jaki kolwiek sposób urazić, jak już wspominałem jest mi z tego powodu bardzo wstyd. Mam wrażenie, że próbowałem przypodobać się  niewłaściwym osobom czego okropnie żałuję.
Mam nadzieję, że będziecie w stanie zapomnieć o przeszłości i otrzymam szansę na pokazanie lepszej wersji samego siebie.

Zupełnie nie jestem przekonany do Twojej osoby, jako że jeszcze niedawno byłeś jednym z największych prowokatorów na naszym serwerze.
Wierzę, że ludzie się zmieniają i z reguły im tego nie rozpamiętuje, ale w Twoim przypadku po prostu nie jestem w stanie.
Zdecydowanie nie zachowujesz się na swój wiek. Biorąc pod uwagę Twoją wulgarność i niezdrową chęć zabłyśnięcia wśród innych, niemożliwym jest mieć o Tobie dobre zdanie.
Na serwerze nie wykazywałeś się chęcią pomocy innym, a raczej to Ty byłeś tym wymagającym pilnowania i uwagi.

Jestem negatywnie nastawiony do Twojej kandydatury, a moja ocena nie podlega dyskusji.

Jak wspomniał Tulipan, na poprzedniej edycji, zamiast nieść pomoc, którą podobno tak lubisz, byłeś jedną z najczęściej karanych osób, Twoja wulgarność i nieodpowiednie zachowanie zostały zapamiętane. 
Wierzę, że ludzie umieją się zmienić, jednak jestem z natury osobą nieufną i wolałabym, byś jednak zamiast słowami, pokazał czynami, że rzeczywiście się zmieniłeś. 
Wiek nie zawsze jest przeszkodą do otrzymania szansy, jednak w Twoim przypadku uważam, że przynajmniej na ten moment nie pokazałeś, że potrafisz zachowywać się dorośle i odpowiedzialnie.

Masz świadomość, że Twoje zachowanie było nieodpowiednie, oraz że administracja poznała Cię ze złej strony, mam nadzieję, że na przyszłej edycji zobaczymy dobrą stronę Wolfiego, którą starasz się kształtować, jednak na ten moment nie jestem w stanie wystawić innej oceny, niż negatywna.

Jak moi poprzednicy, również nie jestem do Ciebie przekonana. Twoja historia była bardzo obszerna i nieciekawa. Bardzo często zachowywałeś się nieodpowiednio, owszem może się zmieniłeś, jednak zachowanie które prezentowałeś, nadal jest widocznie na naszym discordzie, gdy usilnie próbujesz zaimponować innym osobom co działa na Twoją niekorzyść. 

Co więcej, jeszcze jakiś czas temu, gdy Twoi koledzy nie zostali wpisani na listę osób zbanowanych, Ty naśmiewałeś się z Administracji czy ignorowałeś jej prośby a teraz chcesz do nas dołączyć? Przepraszam ale nie wyobrażam sobie, aby ktoś kto na poprzedniej edycji był jednym, z najczęściej karanych graczy mógł mieć szanse dołączenia. 

Jeżeli przemyślisz sobie swoje zachowanie, staniesz się dojrzalszy i zastanowisz się, co robisz nieprawidłowo, aby "łatka", którą obecnie posiadasz Ciebie nie dotyczyła - ocena negatywna

Tak jak wyżej. Nie jestem przekonana do twojej osoby. Historia wpisów na poprzedniej edycji była bardzo obszerna. Nie wyobrażam sobie żeby jedna z najbardziej prowokujących i łamiących regulamin osób, dostała się do administracji. Oczywiście, nie wątpię w zmianę twojego podejścia, ale mimo wszystko na dzień dzisiejszy tej zmiany nie widzę - Ocena Negatywna. 

Przykro mi, jestem na nie.

W podaniu się rozpisałeś i można się czegoś o tobie dowiedzieć. Racja starasz się zmienić, bo 49 wpisów w historii na poprzedniej edycji bardzo źle kreuje twój wizerunek. Moim zdaniem okres, w którym starasz się zmienić jest jeszcze za krótki. Za jakiś czas jeżeli będziesz się zachowywał poprawnie i pokażesz, że ci zależy i się starasz może znajdzie się dla ciebie miejsce u nas w administracji. Jednak na ten moment jak wspomniałem okres twojej zmiany jest zbyt krótki, przez co moja opinia na twój temat jest negatywna.

2.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...