Skocz do zawartości
mlpgaba

[Odrzucone]Podanie na KidModa

Polecane posty

1. Nick w grze: mlpgaba

2. Wiek: 16 lat

3. Opisz siebie:

Hejka, nazywam się Gabrysia, mam 16 lat, pochodzę z województwa małopolskiego, a dokładnie z okolic Oświęcimia. Uczęszczam do klasy 1 liceum z rozszerzeniem matematyczno fizyczno informatycznym. W przyszłości planuję pójść do Oficerskiej Szkoły Pożarniczej w Warszawie, by zostać strażakiem, ponieważ uwielbiam pomagać innym oraz dbać o ich bezpieczeństwo. Obecnie chodzę do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

Na codzień interesuję się sportem między innymi od 9 lat trenuję karate, posiadam w tej dziedzinie wiele osiągnięć, w wolnym czasie lubię biegać oraz chodzę na siłownie. Oprócz sportu, fascynuje mnie gotowanie i nauka fizyki. Jestem osobą odpowiedzialną, ambitną, energiczną i wesołą, jednak kiedy trzeba to potrafię zachować spokój i opanowanie. Jestem pomocna, jeżeli jest w moim otoczeniu jakiś konflikt, to staram się go rozwiązać. Bardzo lubię poznawać nowe osoby, rozmawiać z nimi, ponieważ jestem towarzyska i otwarta na innych.

4. Dlaczego miałabyś otrzymać rangę?

Chciałabym otrzymać tą rangę, ponieważ odznaczam się wysoką kulturą osobistą, odpowiedzialnością i pomocą. Jestem dyspozycyjna. Zawsze przykładam się do tego, co robię, dlatego moje obowiązki jako KidMod wykonywałabym najlepiej jak tylko potrafię. Nie lubię kiedy ktoś łamie regulamin, więc, gdy widzę osoby łamiące go, to zgłaszam je od razu. Dobrze rozpoznaje niedozwolone modyfikacje.

5. Od kiedy grasz na serwerze?

Pod nickiem mlpgaba gram parę miesięcy (konto premium około tydzień). Grałam też pod innym nickiem przez około dwa lata, jednak po przerwie, jaką sobie zrobiłam od grania (rok), nie potrafię sobie przypomnieć hasła.

7. Ile czasu średnio przebywasz na serwerze?

W tygodniu około 4-5 godzin dziennie, w weekend 1-2 godziny dziennie. Generalnie zawsze znajdę chwilę, by wejść na serwer, oprócz rodzinnych wyjazdów (zdarzają się raczej rzadko).

8. Discord: TAK

TeamSpeak3: TAK

Sprawny mikrofon: TAK

Mutacja: jestem dziewczyną

9. Czy posiadasz konto premium: TAK

Statystyki nie są zadowalające ale też tragiczne nie są. Starannie się rozpisałaś. Myślę, że można z tobą porozmawiać.

Napisz mi na pw kiedy masz czas.

Dam szansę zapraszam na rozmowę

Jesteś bardzo ogarniętą osobą. Jestem na tak

Cześć!

Widać, że się postarałaś pisząc podanie. Zapraszam na rozmowę :D

Cześć.

Podanie jest ładne , statystyki są jeszcze w porządku, no to co?

zapraszam na rozmowę :D

Miałem okazje troszeczkę posłuchać rozmowę z innymi członkami administracji

Jestem pozytywnie nastawiony.

Hejka mlpgaba!

No więc tak... Podanie jest ładne, długie i rozbudowane, można dowiedzieć się czegoś na twój temat. Statystyki masz dobre i widzę Cię często na serwerze. Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić Ciebie na rozmowę rekrutacyjną, przygotuj się dobrze, bo łatwo nie będzie ;).

Zapraszam na rozmowę

Jestem na TAK

Cześć Gabi :)

Podanie jest bardzo interesujące zaciekawiłaś mnie swoją osobą, rozmowa przebiegła w przemiłej atmosferze wiedzę masz statystyki są przyzwoite.

Z wielką radością wystawię Ci ocenę pozytywną.

Pozdrawiam,

iSO – Global Moderator CubeGame

cg.png (114×120)

Jestem pozytywnie zaskoczona rozmową. Były błędy ale nie rażące. Jednakże przygotuj się jeszcze lepiej bo ETAP 2 nie będzie tak łatwy ;)

Niestety, etap 2 nie przebiegł tak pomyślnie jak rozmowa. Masz wiedzę ale gubisz się gdy występują sytuacje niestandardowe. W cheatach także się gubiłaś. Poducz się bardziej praktycznej wiedzy i za jakieś 2 miechy napisz ponownie podanie ale jak na razie Odrzucone

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.