Skocz do zawartości
Ryrl

Skywars, idk (całkowicie zmieniona mapa, proszę o nowe oceny)

Polecane posty

tryb-Skywars

Nie mam pomysłu na nazwę, może ktoś coś zaproponuje.

autor mapy-Ryrl 

Mapa zbudowana z myślą o szybkich grach, niewielkie odległosci pomiędzy wyspami- od wyspy gracza do "pierścienia" 8 bloków, od pierścienia do środka 8.

ssy 1 wersji mapy- https://imgur.com/gallery/geQo3rK

całkowicie zmieniona mapa//proszę o nowe oceny- https://imgur.com/a/qVYRMrj

Powrót gliny+ całkowicie nowa wersja wyspy gracza, jeśli uznacie ją za lepszą to zamienie :D ssy- https://imgur.com/a/mWowPZp

Edytowano przez Ryrl

Mapa fajna dla oka ale pewnie będziesz musiał cos dodać żeby nie było tak pusto na tych wyspach

1 godzinę temu, XDurafelX napisał:

Mapa fajna dla oka ale pewnie będziesz musiał cos dodać żeby nie było tak pusto na tych wyspach

Właśnie robłem mapę tak, aby było na niej jak najmniej dodatków, tak żeby była równa pod pvp, na ale jeśli będzie trzeba to coś dodam.

Wiem, że miałeś takie intencje aby mapa była prosta, ale mi się nie podoba. Na wyspach gracza mógłbyś coś dorobić, ale środek zupełnie nie, tylko puste pose i dosłownie kilka skrzynek.
Jezeli bys ją nieźle urozmaicił to może pomyśle nad oceną pozytywną. Póki co nie/ Za zmianą

Sam zamysł mapy jest dobry, ale wykonanie już niezbyt. Wyspa gracza ani wyspa środkowa nie zachęca wyglądem i znacząco odstaje od standardu obecnych map. Wyspa gracza: drzewo nawet ładne lecz przydałoby się więcej dodatków, np. jak na środku masz to szkło imitujące lawę to ten sam wątek można wprowadzić na wyspach graczy, żeby wprowadzić więcej kolorów. Co do wyspy środkowej, to  znów wystrój wyspy. I enchant powinien być w nieco widoczniejszym miejscu, bo ledwo co go zauważyłam. Może wprowadzić jakieś duże drzewo lub domek? A i jeszcze co do tych wysp pośrednich między wyspą gracza a środkiem to też brakuje tam dodatków, np. jakieś małe drzewa? Rozumiem, że sugerowałeś się mapą pod pvp, lecz musisz tez spojrzeć na poziom innych map, bo niezawsze skywars to tylko walka na miecze, tylko np. też strzelanie z łuku i na tej mapie nie ma żadnej przeszkody żeby strzała nie trafiła w gracza, a uważam, że to też jest ważny aspekt.

Jak na razie jestem na nie, lecz liczę, że wprowadzisz zmiany

Edytowano przez xNati68

Mapa jest fajna, prosta, i tak fajnie dodaje klimatu wakacyjnego :), ale coś tam jeszcze można dodać. Ale i mimo tego jestem na TAK

Co wyspa gracza jakoś ujdzie to środek jak i pierścień do ładnych nie należą, zbyt proste (rozumiem zamysł, lecz wszystko w granicach estetyki dopuszczalnej na serwerze).

Dodał bym trochę smaczku i różnorodności tej arenie i dodał coś na środkowej arenie, jest zbyt pusta.

Aktualnie jestem na NIE.  Popraw to a zmienię ocenę :P 

Brakuję mi takich dynamicznych map na tej edycji i to bardzo.

Zmień trochę środek mapy, bo jest zdecydowanie za pusta.

Na razie neutral

Edit: Po zmianach jest o niebo lepiej, jest podobna do wielu z tamtej edycji :D

Duże tak

Edytowano przez Ender600

mi się bardzo podoba mapa!!! z jednym minusem, albo i dwoma - dodałabym jeszcze coś na środku, oraz urozmaiciła trochę ten pierścień okrążający środek w stylu tego jak jest to zrobione na obecnych mapach

ogólnie - tak, ale wprowadź trochę poprawek :D

Mogłoby być lepiej. 

Mapa stworzona typowo pod rush co plusuje, jednak ciut mało szczegółów. 

Zaryzykuję i powiem, że małe tak

BARDZO zmieniłem mapę, czekam na nowe opinie, myślę, że teraz jest lepiej :D

Jeśli bardziej wam się podobała wersja z gliną, zawsze mogę ją przywrócić :D

Edytowano przez Ryrl

Zmiana zdecydowanie na lepsze. Jak i wyspy gracza i środkowa wyspa oraz ta pomiędzy nimi są spójne i dobrze wykonane. Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to mógłbyś dodać trawę lub jakieś kwiaty na wyspach (wiadomo, nie za dużo, żeby nie przeszkadzało to jakoś diametralnie w pvp).

A tak ogólnie to jestem na tak.

Mapa nadal mnie nie przekonuje, nawet po wprowadzonych zmianach.

Odległości między wyspami są zbyt małe, więc wystarczy podbudować się 3 bloki do góry i można skakać na kolejny pierścień.
Brakuje na niej urozmaiceń; dirtowe wyspy ze zwykłymi dębowymi drzewami są trochę przereklamowanym formatem.

Jestem przeciwny wprowadzeniu tej mapy.

przywróc glinę zamiast dirta i drewna, nadaje klimat i charakter tej mapie!!! co do układu to obecnie nie mam żadnych zarzutów :)

15 godzin temu, Tulipan napisał:

Mapa nadal mnie nie przekonuje, nawet po wprowadzonych zmianach.

Odległości między wyspami są zbyt małe, więc wystarczy podbudować się 3 bloki do góry i można skakać na kolejny pierścień.
Brakuje na niej urozmaiceń; dirtowe wyspy ze zwykłymi dębowymi drzewami są trochę przereklamowanym formatem.

Jestem przeciwny wprowadzeniu tej mapy.

Co do samych wysp graczy mogę popracować nad czymś lepszym niż drzewko, ale jeśli chodzi o odległości pomiędzy wyspami- to ma być mapa pod rush, szybkie gierk i tego nie zmienię.

Mi osobiście o wiele bardziej podoba się gliniana wersja tej mapy, bo tak jak wspomniał powyżej Tulipan - dirt i drewno są już po prostu przereklamowane. Przed i po wprowadzonych zmianach widać dużą różnicę. Tak jak jest to na wyspach graczy zrobione z szyb - wypadałoby zachować ten sam format i liście zrobić ze szkła niżeli z gliny (pasują bardziej do rodzaju drzewa niż szyby), bo wyglądają one bardzo ładnie. Sam środek trzeba byłoby urozmaicić - tak jak xNati68 napisała - dodając jakąś roślinność, czy nawet dziury, jeziorka bądź wzniesienia, bo jego powierzchnia jest strasznie pusta i żeby te elementy jeszcze bardziej wprowadziły nas w klimat całej mapy. Styl okręgu z pierwszej wersji mapy podoba mi się, ale dorzuć do niego jakieś małe drzewka czy krzaczki, tak jak jest to na drugiej wersji, zachowując przy tym oczywiście odpowiedni klimat pasujący do całej mapy. Prosiłbym Cię, abyś wrzucił to wszystko do jednego wora i przesłał screeny całej mapki ze wszystkimi elementami po wprowadzeniu zmian, tj.: wyspa graczy, okrąg wokół środka i środek.

6 godzin temu, kikons78 napisał:

Mi osobiście o wiele bardziej podoba się gliniana wersja tej mapy, bo tak jak wspomniał powyżej Tulipan - dirt i drewno są już po prostu przereklamowane. Przed i po wprowadzonych zmianach widać dużą różnicę. Tak jak jest to na wyspach graczy zrobione z szyb - wypadałoby zachować ten sam format i liście zrobić ze szkła niżeli z gliny (pasują bardziej do rodzaju drzewa niż szyby), bo wyglądają one bardzo ładnie. Sam środek trzeba byłoby urozmaicić - tak jak xNati68 napisała - dodając jakąś roślinność, czy nawet dziury, jeziorka bądź wzniesienia, bo jego powierzchnia jest strasznie pusta i żeby te elementy jeszcze bardziej wprowadziły nas w klimat całej mapy. Styl okręgu z pierwszej wersji mapy podoba mi się, ale dorzuć do niego jakieś małe drzewka czy krzaczki, tak jak jest to na drugiej wersji, zachowując przy tym oczywiście odpowiedni klimat pasujący do całej mapy. Prosiłbym Cię, abyś wrzucił to wszystko do jednego wora i przesłał screeny całej mapki ze wszystkimi elementami po wprowadzeniu zmian, tj.: wyspa graczy, okrąg wokół środka i środek.

Postaram się coś zdziałać, chociaż trudno wszystkich zadowolić. Dodatkowo roślinność i glina się wkluczają- nie da się postawić kwiatków i trawy na glinie.

Mapa jest bez tematu - jeden zamek na środku w stylu coś ala japońskim? i 12 jednakowych masywnych dębowych drzew.
Jak dla mnie wersja z gliną stanowczo odpada ze względu na pustotę.
Możesz ją odratować, są przecież 2 kolory zielonej gliny, dobrze wygląda też to w połączeniu z blokami trawy. Tylko jak będziesz robić replace to nie całości, tylko ręcznie miejscami plamy.

Wyspa gracza:
- prosi się aby dodać coś jeszcze na dole, jakieś krzaki, może małe jeziorko i w formie piachu dać gładki blok piaskowca (będzie się dobrze zgrywać z gliną), trawy,
- osobiście to jednak pozbyłabym się drzewa, jako główny temat wyspy gracza, wątek poboczny ok, ale jako główny to już zbyt oklepane (nie przyjmuję takich map),

Okrąg:
- zły kształt i ułożenie wysp, ale niech już zostanie,
- ewentualnie dodasz coś według własnego uznania.

Wyspa środkowa:
- dodanie jeszcze innego rodzaju drzewa, powinno być mniejsze i kolorowe, liście jego zamienić w jakiś replace szkła/szyby,
- przydałoby się coś dodać aby urozmaicić teren, pozostałabym przy jeziorkach + raczej masz możliwość zrobić małe wodospadziki z tych wzniesień, piaskowiec, może jeszcze jakiś blok dla urozmaicenia tej zieleni, miejsca jest na to dużo.

13 godzin temu, Sylvvia napisał:

Mapa jest bez tematu - jeden zamek na środku w stylu coś ala japońskim? i 12 jednakowych masywnych dębowych drzew.
Jak dla mnie wersja z gliną stanowczo odpada ze względu na pustotę.
Możesz ją odratować, są przecież 2 kolory zielonej gliny, dobrze wygląda też to w połączeniu z blokami trawy. Tylko jak będziesz robić replace to nie całości, tylko ręcznie miejscami plamy.

Wyspa gracza:
- prosi się aby dodać coś jeszcze na dole, jakieś krzaki, może małe jeziorko i w formie piachu dać gładki blok piaskowca (będzie się dobrze zgrywać z gliną), trawy,
- osobiście to jednak pozbyłabym się drzewa, jako główny temat wyspy gracza, wątek poboczny ok, ale jako główny to już zbyt oklepane (nie przyjmuję takich map),

Okrąg:
- zły kształt i ułożenie wysp, ale niech już zostanie,
- ewentualnie dodasz coś według własnego uznania.

Wyspa środkowa:
- dodanie jeszcze innego rodzaju drzewa, powinno być mniejsze i kolorowe, liście jego zamienić w jakiś replace szkła/szyby,
- przydałoby się coś dodać aby urozmaicić teren, pozostałabym przy jeziorkach + raczej masz możliwość zrobić małe wodospadziki z tych wzniesień, piaskowiec, może jeszcze jakiś blok dla urozmaicenia tej zieleni, miejsca jest na to dużo.

Wyspa gracza- użyłem wersji wyspy z budynkiem, dodałem jeziorko a podłoże zostało urozmaicone różnymi blokami.

Pierścień- nic za bardzo nie dodawałem, jedynie zamieniłem podłoże tak jak na wszystkich wyspach+ co do ułożenia wysp- nie powiedzialbym, że jest ono złe a bardziej inne i w mojej opinii 

lepsze, gdyż każdy może budować w ten sam sposób, nie połowa graczy prosto, a połowa na skos.

.Wyspa środkowa- Zmieniłem wygląd drzew, dodałem jeziorko z wodospadem.

ss-y https://imgur.com/a/Mdfvtnf

Mam nadzieję, że wyspa po zmianach się spodoba. :)

Dorzuć jeszcze szyby do szkła na drzewa, na próbę, zwłaszcza na tą choinkę z wyspy gracza.

Mapa jest super jestem za dodaniem...

9 godzin temu, Sylvvia napisał:

Dorzuć jeszcze szyby do szkła na drzewa, na próbę, zwłaszcza na tą choinkę z wyspy gracza.

Tzn całkowicie zamienić szkło na szyby, czy tylko dodać w niektórych miejscach tak jak zrobiłem? https://imgur.com/a/r1hmzDt

A, no i ewentualnie może masz jakiś pomysł na nazwę dla mapy?

Edytowano przez Ryrl

55 minut temu, Ryrl napisał:

Tzn całkowicie zamienić szkło na szyby, czy tylko dodać w niektórych miejscach tak jak zrobiłem? https://imgur.com/a/r1hmzDt

A, no i ewentualnie może masz jakiś pomysł na nazwę dla mapy?

Dodać szyby, szkła nie usuwaj.

9 godzin temu, Sylvvia napisał:

Dodać szyby, szkła nie usuwaj.

https://imgur.com/EmnoTsB

dodałem jeszcze trochę.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.